Sri Lanka – Afganistan, Asya Kupası 2022 Canlı Güncellemeler: Hazratullah Zazai, Rahmanullah Gurbaz, Sri Lanka'ya Karşı Uçan Bir Başlangıç ​​için Kapalı

sri-lanka-–-afganistan,-asya-kupasi-2022-canli-guncellemeler:-hazratullah-zazai,-rahmanullah-gurbaz,-sri-lanka'ya-karsi-ucan-bir-baslangic-​​icin-kapali

SL – AFG, Asya Kupası Canlı: RahmanullahGurabz yarım yüzyılı geride bıraktı.© AFP

SL vs AFG Skor Güncellemeleri, Asya Kupası 37: Rahmanullah Gurabz, Sri Lanka’ya karşı devam eden Asya Kupası Süper 4 maçında Afganistan’ın sorumluluğunu üstlenmek için yarım yüzyılı geride bıraktı. Dilshan Madushanka, Afganistan’ın açılış oyuncuları Gurbaz ve Hazratullah Zazai’nin güçlü bir şekilde başlamasından sonra Sri Lanka’da çok ihtiyaç duyulan bir atılım gerçekleştirdi. Madushanka, Afganistan’ın güçlü başlangıcını geride bırakarak beşinci turun sondan bir önceki topunda Zazai’nin kütüğünü salladı. Afganistan, Rahmanullah üçüncü sırada yakalandıktan sonra büyük bir rahatlama aldı, ancak tekrar, saha oyuncusunun botunun sınır ipine değdiğini gösterdi. Her iki takım da Grup aşamasında daha önce bir araya geldi ve sekiz kapılı galibiyetle isyanı çıkaran Afganistan oldu. Afganistan, iki maçını da rahatça kazandıktan sonra şu ana kadar yenen takım oldu. Öte yandan Sri Lanka, Bangladeş’i nakavt etmek ve Süper 4’teki yerini ayırtmak için destansı bir kovalamaca sahnelemek zorunda kaldı. Afganistan bu fikstüre girerken hafif bir avantaja sahip, ancak kura atışını kazanmak her iki takım için de kilit nokta olacak. (CANLI SKOR KARTI)

Sri Lanka XI: Pathum Nissanka, Kusal Mendis (hafta), Charith Asalanka, Danushka Gunathilaka, Bhanuka Rajapaksa, Dasun Shanaka (kaptan), Wanindu Hasaranga, Chamika Karunaratne, Maheesh Theekshana, Asitha Fernando, Dilshan Madushanka.

Afganistan XI: Hazratullah Zazai, Rahmanullah Gurbaz (hafta), İbrahim Zadran, Najibullah Zadran, Mohammad Nabi (kaptan), Karim Janat, Rashid Khan, Usman Shinwari, Naveen-ul-Haq, Mujeeb-ur-Rahman, Fazalhaq Farooqi.

Sri Lanka ve Afganistan arasındaki Asya Kupası Canlı Skor Güncellemeleri doğrudan Sharjah Kriket Derneği Stadyumundan Canlı güncellemeler için uyarılar alın

Bildirimleri açın hikayeler geliştikçe gerçek zamanlı olarak uyarılar alın. Uyarıları uygulamanızın ayarlarından yönetebilirsiniz.

Geçiş

Eylül21: (IST)

SL vs AFG: Gurabaz elliye ulaştı!

Bu da Gurbaz için elliyi getiriyor. Oraya varır toplar.

Eylül21: (IST)

SL vs AFG: Tonked

Altı için süpürüldü! Gürbaz’dan güzel kare. Bir dizinin üzerine çöker ve bunu altı

için derin orta sahayı süpürür. Eylül21: (IST)

SL vs IND: Off-stump sarsıldı

Zazai çizgiyi geçmeye çalışırken top bir gölge düşük kalıyor. Güdük sabitlenmiş paket

) Eylül21 : 11 (IST)

SL vs BAN: Deldi

Arka ayağa yumruk attı! Tempoyu iyi kullanır ve uçan adamı geri noktada

yenebilir. Eylül21 : 14 (IST)

SL’ye karşı AFG: Rahmanullah’tan sert vurdu

Gurbaz’dan ayrıldı! Sunulan çok fazla genişlik. Zamanını alıyor ve bunu bir sınır için ofise doğru kesiyor

Eylül21 : 10 (IST)

SL vs AFG: Gerilim

Az önce ne oldu? Sri Lanka, Rahmanullah’ı bulduklarını sanıyordu. Ancak tekrar, Gunathilaka’nın süpürgeliğe bastığını ve Afganistan meyillisinin geri çağrıldığını gösteriyor.

Eylül21 : 05 (IST)

SL vs AFG: Kenarlı ve dörtlü

Kenar ve kaleciyi geçiyor! Fernando neredeyse Zazai oluyor. Mendis, sopaların arkasında gülüyor

Eylül21 : 03 (IST)

SL vs AFG:

Ve Zazai çalışıyor ve çalışıyor. Sunulan genişlik. Zazai öne doğru eğiliyor ve orta vuruşun sağına krem ​​sürüyor! Maçın ilk sınırı

Eylül21 : 02 (IST)

SL vs AFG: Ve altındayız

Theekshana bunu yeni topla devam ettiriyor. Bel uzunluğu teslimatı ve Zazai iç kısmı kısa ince bacağa kenarlar. Koşma

09032022215321Eylül21 : (IST)

SL vs AFG: Her iki takım da şu şekilde sıralanıyor

Sri Lanka XI: Pathum Nissanka, Kusal Mendis (hafta), Charith Asalanka, Danushka Gunathilaka, Bhanuka Rajapaksa, Dasun Shanaka (kaptan), Wanindu Hasaranga, Chamika Karunaratne, Maheesh Theekshana, Asitha Fernando, Dilshan Madushanka.

Afganistan XI: Hazratullah Zazai, Rahmanullah Gurbaz (hafta) , İbrahim Zadran, Najibullah Zadran, Mohammad Nabi (kaptan), Karim Janat, Rashid Khan, Usman Shinwari, Naveen-ul-Haq, Mujeeb-ur-Rahman, Fazalhaq Farooqi.

2022605300202249190Eylül21 : (IST)

SL vs AFG: Sri Lanka bowling oynamayı seçti

Sri Lanka kurayı kazandı ve Afganistan ilk vuruşu yapacak.

5230047493333Eylül21: 09 (IST)

SL vs AFG: Merhaba

Merhaba ve Sri Lanka ile Afganistan arasındaki Asya Kupası Süper 4 fikstürünün canlı yayınına hoş geldiniz.

Çekiliş için takipte kalın!

33 Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.