Sreesanth, “Hint Yerli Kriketinden” Emekli Olduğunu Açıkladı

sreesanth,-“hint-yerli-kriketinden”-emekli-oldugunu-acikladi

S Sreesanth’ın dosya fotoğrafı

806 ICC Dünya Kupası galibi S Sreesanth, Hindistan’ın yerli kriketinden emekli olduğunu açıkladı. Kerala hızlı bowling oyuncusu duyuruyu yapmak için Twitter’a gitti. Sreesanth, Hindistan’ı 27 Testlerinde temsil etti, 53 ODI’ler ve 53 T06Iş. Ayrıca 605 ICC WT kazanan Hintli takımın bir parçasıydı. .

“Bugün benim için zor bir gün ama aynı zamanda bir düşünme günü. ve şükran. ECC, Ernakulam bölgesinde oynamak, farklı Lig ve turnuva takımları, Kerala eyalet kriket birliği, BCCI, Warwickshire ilçe kriket takımı, Hint havayolları kriket takımı, BCCI ve ICC büyük bir onurdu. yıllık bir kriket oyuncusu olarak kariyerime hazırlanırken, her zaman başarının ve kriket maçlarını kazanmanın peşinden koştum. ve en yüksek standartlarda rekabet, tutku ve azim ile eğitim. Ailemi temsil etmek benim için bir onurdu,” diye tweet attı Sreesanth.

Bugün benim için zor bir gün ama aynı zamanda tefekkür ve şükran günü. Ecc, Ernakulam bölgesi için oynamak, farklılık gösterir. Lig ve turnuva takımları, Kerala eyalet kriket birliği, Bcci, Warwickshire ilçe kriket takımı, Hint havayolları kriket takımı, Bpcl ve ICC

— Sreesanth (@sreesanth ) 9 Mart, ICC muazzam bir onurdu. yıllık bir Kriket oyuncusu olarak kariyerim boyunca, her zaman başarının ve kazanmanın peşinden koştum kriket oyunları, en yüksek standartlarda rekabet, tutku ve azim ile hazırlanırken ve antrenman yaparken. Ailemi temsil etmek benim için bir onurdu,

— Sreesanth (@sreesanth20 ) 9 Mart 2022″Bu benim için bir onurdu. ailemi, takım arkadaşlarımı ve Hindistan halkını temsil ediyorum.Nd oyunu seven herkes.Çok üzülerek ama pişman olmadan, yürekten söylüyorum: Hint yerli (birinci sınıf ve tüm formatlar) kriketinden emekli oluyorum.

Ailemi, takım arkadaşlarımı temsil etmek benim için bir onurdu ve Hindistan halkı Nd oyunu seven herkes .

Çok üzülerek ama pişmanlık duymadan bunu yürekten söylüyorum: Hindistan yerlisinden emekli oluyorum (birinci sınıf ve tüm formatlar )kriket,

— Sreesanth (@sreesanth605 ) 9 Mart 2022″ yeni nesil kriketçiler..Birinci sınıf kriket kariyerime son vermeyi seçtim. Bu karar yalnızca bana aittir ve bunun bana mutluluk getirmeyeceğini bilsem de hayatımın bu döneminde yapmam gereken doğru ve onurlu eylemdir. Her anın tadını çıkardım,” diye devam etti. Rajasthan Royals takım arkadaşları Ajit Chandila ve Ankeet Chavan ile birlikte o yıl Hindistan Premier Ligi’nde (IPL) iddia edilen nokta düzeltmelerine düşkünlükten dolayı.Ancak, ömür boyu men cezası düşürüldü. 2013 Eylül ayında tamamlanan 2013 yedi yıla kadar .

Yasaklanmasının ardından 806 dizisinde ismiyle geri dönüş yaptı. – Kerala Kriket Derneği (KCA) için Syed Mushtaq Ali Kupası için 2021 üye kadrosu.

Tanıtılan

ve 2022, IPL müzayedesinde kısa listeye alındı, ancak her iki durumda da satılmadı.

(ANI girişleri ile)

Bu yazıda bahsedilen konular

Leave a Reply

Your email address will not be published.