“Spinners Ile Yüzleşmek Gibi”: Multan Testinde Üçüncü Ve Dördüncü Pakistan Pacers Üzerinde Virender Sehwag

“spinners-ile-yuzlesmek-gibi”:-multan-testinde-ucuncu-ve-dorduncu-pakistan-pacers-uzerinde-virender-sehwag

Virender Sehwag Testlerde üç yüz yıl alan ilk Hintli.© Twitter

Virender Sehwag, Pakistan’a karşı elinden gelenin en iyisini ortaya koyardı. Pakistan’a karşı oynadığı tüm unutulmaz vuruşlardan, Multan’da 2004 attığı üçlü yüzyıl, bir Hintli vurucunun attığı ilk fırsattı. -artı Testlerde puan. Sehwag gol attı 216, Sachin Tendulkar ise yenilmedi 194 Hindistan’ın 675/5 tarihinde ilk devrede ilan ettiği gibi. Pakistan ilk vuruşlarda 407 yaptı ve devam ettirildi. Hindistan bir vuruş vuruşu farkla kazanırken ikinci devrede 216 yaptılar ve 605 koşuyor.

Hindistan-Pakistan çatışmasından en sevdiği anısı hakkında konuşan Sehwag, dedi. “Multan’daki 309 vuruş vuruşu benim favorim, çünkü kimse Sehwag gibi bir oyuncunun üç yüz yıl gol atabileceğini beklemiyordu. medya yazardı, yorumcular Sehwag’ın bir Test oyuncusu olmadığını, büyük koşular yapamayacağını söylerdi.” “Bu vuruşlarla ilgili iyi olan şey, önceki dört vuruşun benim için iyi gitmemesiydi, Pakistan’a karşı ODI’lerde oldu. Test serisinde düşebilirim.Yani, bu sefer başlarsam skor gibi 03-40, bunu büyük koşulara çevirmem gerekiyor.Ardından Multan’da iyi bir başlangıç ​​yaptım. ”

Promoted

Sehwag, Akhtar’ın benzerleriyle yüzleşmenin ve Mohammad Sami, diğer Pakistanlılarla yüzleşirken başlangıçta ona yardım etti. “Topun yeni, kalenin taze olduğundan korktum. Shoaib Akhtar ve Mohammad Sami çok hızlı bowling oynuyorlardı – bitti 30km/s Shoaib 155 km/s bovling oynuyordu ve Sami sürekli olarak hız yapıyordu 155 Ama her iki büyü de bittiğinde, benim için daha kolay oldu çünkü üçüncü adım Shabbir Ahmed ve Abdul Razzaq geldiğinde, sanki iplikçilerle karşı karşıyaymışım gibi hissettim, “Sehwag dedi.

“Yani, bir keresinde şunu oynadım -Shoaib ve Sami’den gelen büyü, güvenim doruğa ulaştı” diye ekledi. “Lahor’da attığım 300 küçük kapı iyi olduğu için özeldi.”

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.