Sourav Ganguly Legends League Kriket Oynayacak Mı Oynamayacak Mı? BCCI Başkanı Karışıklığı Gideriyor

sourav-ganguly-legends-league-kriket-oynayacak-mi-oynamayacak-mi?-bcci-baskani-karisikligi-gideriyor

Sourav Ganguly’nin dosya fotoğrafı© AFP

Eski Hindistan kaptanı ve Hindistan’daki Kriket Kontrol Kurulu’nun (BCCI) şu anki başkanı Sourav Ganguly, Legends League Cricket’in yaklaşmakta olan ikinci baskısının bir parçası olacağını reddetti. Açıklaması, turnuva organizatörlerinin eski Hindistan kaptanının ligin bir parçası olacağını söyleyen bir basın açıklaması yayınlamasından dakikalar sonra geldi.

Ganguly NDTV’ye şunları söyledi: “Hayır, gitmiyorum. Legends League Cricket’in bir parçası olmak için. Haber doğru değil.”

Daha önce yapılan bir açıklamada, turnuva organizatörleri Ganguly’nin ligde oynayacağını söyledi. Açıklamada Ganguly’nin “Diğer efsanelerle oynamak çok eğlenceli olacak” dediği bile yer aldı. Hatta LLC’nin resmi hesabında BCCI başkanının imzasını duyuran bir sosyal medya gönderisi bile vardı.

Bütün durum çok fazla kafa karışıklığına neden oldu ve olup olmadığının görülmesi gerekiyor. Organizatörler, Ganguly’nin bir oyuncu olarak lige katılmayı reddetmesinden sonra herhangi bir açıklama yapıyor.

Daha önce Virender Sehwag, Shane Watson, Eoin Morgan, Irfan Pathan, Yusuf Pathan, Harbhajan Singh, Muttiah Muralitharan ve Monty Panesar, diğerlerinin yanı sıra Legends League of Cricket’in ikinci sezonunda oynayacaklarını doğruladılar.

Promoted

Harbhajan’ın yanı sıra, eski Bangladeş kaptanı Mashrafe Mortaza da LLC’nin gelecek baskısına katılacağını doğruladı.

Açılış baskısı Turnuvada Hindistan, Pakistan, Sri Lanka, Avustralya ve İngiltere’den eski kriketçiler sırasıyla Hindistan, Asya ve Dünyanın Geri Kalanını temsil eden üç takıma ayrıldı.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.