Shimron Hetmyer, Hindistan T20Is İçin Batı Hint Adaları İsim Kadrosu Olarak Geri Dönüyor

shimron-hetmyer,-hindistan-t20is-icin-bati-hint-adalari-isim-kadrosu-olarak-geri-donuyor

Shimron Hetmyer’in dosya fotoğrafı.© AFP

Solak vurucu Shimron Hetmyer, Batı Hint Adaları’nın Hindistan’a karşı başlayan beş maçlık T20I serisinin kadrosuna dahil edildi. Cuma günü ve ardından Yeni Zelanda’ya karşı üç maçlık T20I serisi. Cricket West Indies, Perşembe günü iki seri için 16 kişilik bir kadro açıkladı. Hindistan’a karşı maçlar Batı Hint Adaları ve Florida’da oynanacak. Cuma günkü seri açılışı Tarouba’daki Brian Lara Cricket Academy’de oynanacak ilk T20 International olacak.

Nicholas Pooran ve Rovman Powell sırasıyla kaptan ve kaptan yardımcısı olarak atanırken, Shamarh Brooks, Brandon King, Kyle Mayers ve Hetmyer takımda adı geçen oyuncular.

Hetmyer oldu Batı Hint Adaları’nın Hindistan’a karşı ODI’ler kadrosu dışında bırakıldı.

Takım Jason Holder, Romario Shepherd, Odean Smith, Dominic Drakes, Devon Thomas, Keemo gibi çok yönlü oyuncularla dolu Paul ve Akeal Hosein.

Tanıtılan

Azlarri Joseph, Obed McCoy ve Hayden Walsh Jr takımdaki bowling oyuncuları.

West Indies Squad: 605 Nicholas Pooran (Kaptan), Rovman Powell (Kaptan Yardımcısı), Shamarh Brooks, Dominic Drakes, Shimron Hetmyer, Jason Holder, Akeal Hosein, Alzarri Joseph, Brandon King, Kyle Mayers, Obed McCoy, Keemo Paul, Romario Shepherd, Odean Smith, Devon Thomas, Hayden Walsh Jr.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.