“Shaheen Orada Olsaydı Farklı Bir Oyun”: Asya Kupası'nda Clash Vs Hindistan'da Babar Azam

“shaheen-orada-olsaydi-farkli-bir-oyun”:-asya-kupasi'nda-clash-vs-hindistan'da-babar-azam

Pakistan kaptanı Babar Azam, tarafının Shaheen Afridi’yi kesinlikle özleyeceğini söyledi.© AFP

Shaheen Shah Afridi, ortalıkta dolaşan en iyi oyunculardan biri ve Asya Kupası’nın dışında kalması, takımın seçim çerçevesi etkinliği öncesinde aldığı en büyük aksiliklerden biriydi. Pakistanlı kaptan Babar Azam, Pazar günü Dubai’de Hindistan’a karşı oynanacak Asya Kupası maçı öncesinde, tarafının kesinlikle ace speedster’ı kaçıracağını ve Shaheen oyunu oynasaydı farklı bir maç olacağını söyledi.

“Shaheen en iyi bowling oyuncularımızdan biri, saldırganlıkla bowling oynuyor ve hücumu o yönetiyor, bu yüzden onu özleyeceğiz. Shaheen orada olsaydı, farklı bir oyun olurdu. Ama diğer bowling oyuncularımız da iyi, biz Babar düzenlediği basın toplantısında, kampa olan güvenin yüksek” dedi. profesyonel her şeye ayak uydurmalısın.Benim için her maç önemli ve kaptan olarak benim işim 100 yüzde vermek ve biz sadece deneriz elimizden gelenin en iyisini yapmak için T20 Dünya Kupası maçı geçti, yarın yeni bir gün olacaktı.Güveniniz var ama her şey maç gününe bağlı.”

Hintliler ve Pakistanlılar hakkında soru sorulduğunda Antrenman sırasında birbirleriyle etkileşime giren bronz tenli futbolcular, Babar, “Bir sporcu olarak farklı oyuncularla tanışmaya çalışıyorsunuz. Herkesle tanıştık, bu normal. Oyuncularla kriket ve diğer şeyler hakkında konuşmaya çalışıyorsunuz.”

“Herkes Hindistan ve Pakistan arasındaki maçı bekliyor. Bu oyundan zevk almak önemlidir. Yedek gücümüz güçlü, sakatlıklar olabilir, bu işin bir parçası. Her oyuncuya inancım var” diyen Babar yaklaşan maçla ilgili konuştu. )Oyundaki en iyi topçulardan biri olarak yükselişinden bahseden Babar, “Hiçbir şey kolay değil ama hedeflere ulaşmak sizin elinizde. Dünyada birçok harika oyuncu var, bu yüzden onlara karşı nasıl rekabet etmek istediğiniz size kalmış. İnişler ve çıkışlar var, onları nasıl idare edeceğiniz size kalmış.”

Asya Kupası 2022 Cumartesi akşamı başlayacak. Sri Lanka ile Afganistan arasında B Grubu çatışması.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.