“Sadece Kendilerini Suçlayacak”: Rishabh Pant'ın DRS Blunder Vs Mumbai Kızılderilileri Üzerine Ravi Shastri

“sadece-kendilerini-suclayacak”:-rishabh-pant'in-drs-blunder-vs-mumbai-kizilderilileri-uzerine-ravi-shastri

IPL 2022: Rishabh Pant, Mumbai Kızılderililerine karşı maç sırasında jest yapıyor. © BCCI/IPL

Mumbai Kızılderilileri, Delhi Capitals’in IPL 2022 playofflarına kalma umutlarını sona erdirmek için Delhi Capitals’ı beş kaleyle mağlup ederken, odak noktası Rishabh Pant’ın bir inceleme almama kararıydı. Tim David görünüşte topu geri çektikten sonra. Hakem onu ​​vermedi ve melon Shardul Thakur ile uzun bir istişareden sonra, Pant sonunda incelemeye karşı çıktı. Tekrarlar, topun gerçekten de Delhi’yi 190 şut atarak cezalandırmaya devam eden David tarafından kenardan yapıldığını gösterdi 2022 takımı için galibiyeti ayarlamak için teslimatlar.

Eski Hindistan baş antrenörü Ravi Shastri, Pant’ın DRS’ye gitmeme kararı karşısında şaşkına döndü ve şunları söyledi: Sağduyu, incelemeyi almasını istedi, çünkü iki inceleme kaldı ve beş fazla inceleme kaldı.

“Sağduyu ne istiyor? Tamam, Rishabh Pant ve Shardul Thakur var, ama ne var? diğerleri orada mı?Sağduyu, beş aşım kaldı, iki inceleme istiyor, Tim David daha yeni geldi, bir küçük kapı aldınız ve hızlı bir şekilde iki küçük kapı almak için harika bir fırsatınız var. Maçtan sonra Star Sports’a konuşan Shastri, “Bu çok kolay.”

“Bu yutulması gereken acı bir hap. Üzerilerinde patlayan bir balon gibi.Bunun üzerine uykusuz geceler geçirecekler. e, çünkü kaçırdığınız play-off’lar için bir yer” dedi.

Mağlubiyet, Royal Challengers Bangalore’nin dördüncü sırada kalması ve Delhi’nin maçı alamaması anlamına geliyordu. play-off oynamak için ihtiyaç duydukları iki puan.

Terfi edildi

“Suçlayacakları sadece kendileri var, başka bir şey değil. Mazeret yok, hiçbir şeyin arkasına saklanamazsın, Mumbai Kızılderililerinin kazanmasından daha fazlasını kaybettin. Kalifiye olmayı hak etmedin ve RCB hak etmedi,” dedi Shastri.

RCB playofflarda Gujarat Titans, Rajasthan Royals ve Lucknow Super Giants’a katıldı.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.