SA20 Oyuncu Müzayedesi: Genç Tristan Stubbs Sunrisers Eastern Cape'den 9.2 Milyon Rand Alırken IPL Sahipleri Cüzdan İplerini Gevşetti

sa20-oyuncu-muzayedesi:-genc-tristan-stubbs-sunrisers-eastern-cape'den-9.2-milyon-rand-alirken-ipl-sahipleri-cuzdan-iplerini-gevsetti

Tristan Stubbs’ın dosya fotoğrafı.

Güney Afrikalı vuruş ustası Tristan Stubbs, Sunrisers Eastern Cape’in hizmetlerini 9,2 milyon rand (USD 500 gibi şaşırtıcı bir fiyata almasıyla ihale çılgınlığını tetikledi, plus) SA T’nin açılış müzayedesinde20 ligi Pazartesi günü Cape Town’da. Ligdeki altı takımın sahibi IPL franchise’ları: MI Cape Town (Reliance), Pretoria Capitals (JSW), Paarl Royals (Royals Sports Group), Durban Super Giants (RPG-Sanjiv Goenka), Johannesburg Super Kings (Hindistan Çimentoları) ), Sunrisers Eastern Cape (Sunrisers Hyderabad sahibi Kaviya Maran).

Maaş tavanı R 191 milyon (yaklaşık 1,9 milyon ABD Doları, INR ) crore), IPL’de Mumbai Kızılderilileri için oynayan Stubbs’ın en çok aranan kişi olmasıyla güçlü tekliflere tanık oldu.

MI Cape ile teklif savaşına dört franchise katıldı İlk hamleyi yapan Town, ardından Paarl Royals. Ancak, sonlara doğru Johannesburg Super Kings ve Sunrisers Eastern Cape, rakibi 9,2 milyon R’lik bir kazanan teklif vermeden önce dişleriyle tırnağıyla savaşan oldu.

“Hala titriyorum,” Stubbs’ın ilk tepkisiydi.

Sunrisers için diğer büyük satın alma, kendi IPL oyuncularıydı — sol kol pacer Marco Jansen 6,1 milyon R’ye (USD ,)) Diğer kayda değer kazananlardan biri, 6.9 milyon R 390 ile bankaya giderken gülen solak meyilli Rilee Rossouw oldu. yaklaşık) Pretoria Capitals’den teklif.

Bilinen oyuncular arasında, Lungi Ngidi 3.4 milyon R aldı (USD 152,000 USD), Tebraiz Shamsi ise 4,3 milyon R’lik bir teklif aldı ( ,000 AMERİKAN DOLARI ) aynı franchise’dan.

Sert Heinrich Klaasen, 4,5 milyon R karşılığında Durban Super Giants tarafından seçildi. (AMERİKAN DOLARI 252,000) Keshav Maharaj ise 2.5 milyon R 141 aldı. 000) Sanjiv Goenka’nın takımından.

Johannesburg Super Kings, İngiltere’yi vuran Dawid Malan’ı 2,7 milyon R’ye aldı. ) ve sert vuruşlu genç Harry Brook 2,1 milyon R’ye (USD

,).

Tanıtılan

Satılmayan büyük isimler arasında Dünya Kupası kazanan İngiltere kaptanı Eoin Morgan, Güney Afrika ODI kaptanı Temba Bavuma ve Sri Lanka’dan Asya Kupası kazanan açılış çifti Kusal Mendis ve Pathum Nissanka yer alıyor.

(Bu hikaye NDTV personeli tarafından düzenlenmemiştir ve ortak bir yayından otomatik olarak oluşturulmuştur.)

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.