Royal Challengers Bangalore Vs Rajasthan Royals Ball By Ball Canlı Skor, IPL 2022 NDTV Sports'ta Bugünkü Maçın Canlı Kriket Skoru

royal-challengers-bangalore-vs-rajasthan-royals-ball-by-ball-canli-skor,-ipl-2022-ndtv-sports'ta-bugunku-macin-canli-kriket-skoru

Özel bir uzman ekibi size Sports.NDTV.com’da canlı skor, canlı kriket skoru, canlı maç güncellemesi getiriyor. .1 fazladan sonra, Royal Challengers Bangalore, bir 145 hedefi, 102626 /4. Royal Challengers Bangalore vs Rajasthan Royals puan kartının canlı güncellemeleri de mevcuttur. Hindistan Premier Ligi’nde 2022 favori takımlarınızı takip etmek için mükemmel bir platformdur. Hindistan Premier Ligi 2022 bugünkü maç, top yorum, Royal Challengers Bangalore vs Rajasthan Royals ile en sevdiğiniz vurucu oyuncuları ve bowling oyuncularını takip edin , Royal Challengers Bangalore – Rajasthan Royals canlı skoru, Royal Challengers Bangalore – Rajasthan Royals puan kartı. Canlı maç güncellemelerini ve canlı kriket skorunu sitemizden takip edebileceğiniz için Sports.NDTV.com’da Hindistan Premier Ligi’nin 70 heyecanını takip edin. platform.

9.6 fazla (0 Koşu) ÇIKIŞ! KERESTE! Rajat Patidar şimdi gidiyor! Ashwin sahanın dışına çıkıyor ve kısa bir top gönderiyor. Patidar yumruk atmak için arka ayağa kalkıyor ama ıskalıyor ve top yan direğe çarpıyor. Rajasthan pole pozisyonunda.

9.5 üst (2 Tur) Daha hızlı ve açı açma kapalı. Patidar ortalığı karıştırır ve bir destek için onu derin kare bacağa iter.

9,4 fazla (0 Koşu) Eksiksiz teslimat, açık orta. Patidar onu melon oyuncuya geri sürüyor.

9,3 fazla (1 Run) Çok dolu ve ortada açılı. Ahmed onu tek bir kare bacak için süpürüyor.

9,2 fazla (0 Run) Bu, geri dönüyor, etrafında kapalı. Ahmed onu savunuyor.9.1 fazla (0 Run) Daha kısa, havayı yavaşlatıyor ve dışarı çıkıyor. Ahmed kesmek istiyor ama orada yer sıkıntısı çekiyor.

Stratejik mola! Rajasthan harika başladı. Bangalore’nin üç büyük yıldızından kurtuldular. Bu genç silahlara ve tabii ki bitiricileri Dinesh Karthik’e kalmış. Rajasthan daha fazla küçük kapı kapmak ve muhalefet üzerindeki baskıyı artırmaya devam etmek isteyecektir. Unutmayalım ki Yuzvendra Chahal henüz bowling oynamaya başlamamıştır. Şimdilik, Ravichandran Ashwin tekrar atak yapıyor.

8.6 fazla (6 Koşu) ALTI! Baştan sona iyi bir son ve Bangalore için çok ihtiyaç duyulan altılı. Uzunlukta ve bacak tarafında aşağı doğru açılı. Patidar ona yolda yardım ediyor, bir biggie için derin kare bacak boyunca.

8.5 fazla (1 Tur) Dışarıda kapalı. Ahmed, tek bir vuruş için derine vuruyor. ve etrafında kapalı. Patidar itiyor gibi görünüyor, ancak kare bacak için bir iç kenar elde ediyor. Tek bir.

8.3 fazla (1 Run) Dolu ve açık. Ahmed, tek bir vuruş için uzatmaya çalışıyor.

8.2 fazla (0 Koşu) Uzun bir topta, ortada. Ahmed savunmayı sürdürüyor.

8,1 fazla (1 Run) Dokunma ve açma. Patidar, tek bir vuruş için bacak tarafında karenin arkasına tıkıyor. ortada, bir single için uzunlamasına itilir.

7.5 over (1 Run) Pedlerde,

7,4 fazla (0 Koşu) Dışarıdan gelen uzun bir top. Ahmed geriye doğru çalışır.

7.3 fazla (1 Run) Ortada, bir koşu için uzun sürmeye başladı .

7,3 fazla (1 Koşu) Geniş! Uzunluk topu, bacak tarafında. Rajat geçmesine izin veriyor.7.2 over (2 Run) Tam top, kapalı. Patidar, küçük kalenin derinliklerine vuruyor ve büyük bir dalışla birkaç koşuyu tamamlıyor.

7,1 fazla (1 Koşu) Uzunluk ve dışarısı kapalı, düz bir noktaya kesin.

Daryl Mitchell saldırıya geçiyor.

6.6 fazla ( 1 Koşu) Hızlı single! Uzun bir top, dışarıda. Ahmed itişini ofsayt tarafında yanlış değerlendiriyor. Top köşede yuvarlanır ve vuruş yapanlar keskin bir vuruş yapar. İki küçük kapı ve buradan bir kaçış. Kuldeep Sen.

6.5 üst (0 Run)’dan mükemmel şeyler Ortada bir fedai vuruyor. Ahmed onun altında oturuyor.

6.4 üst (0 Koşu) Dışa doğru açı yapan uzun bir top. Ahmed itiyor gibi görünüyor ama ıskalıyor. Neredeyse başka bir küçük kapı.

Shahbaz Ahmed hat-trick topuyla karşı karşıya geliyor.

6.3 fazla (0 Run) ) DIŞARI! KENARLI VE GİTTİ! Bir diğeri tozu ısırır ve bu sefer altın ördeğe giden büyük balık Glenn Maxwell olur. Sen, desteye sert vuruyor, uzun uzadıya ve dışarıda, top biraz kıstırıyor. Maxwell bunu kapakların arasından delmeye çalışıyor, ancak ilk kaymada Devdutt Padikkal’a kalın bir dış kenar geliyor, iyi bir yükseklikte alıyor. Kuldeep Sen hat-trick yapıyor.

Glenn Maxwell batmaya gidiyor.

6,2 fazla (0 Koşu) ÇIKIŞ! ALINMIŞ! Kaptan şimdi gidiyor! Kuldeep Sen ilk şutunu atıyor. Boyu kısa ve dışı kapalı. Faf du Plessis, bunu tokatlarken hava yolunu kullanmaya çalışır, ancak gerekli rakımı elde edemez. Jos Buttler ringin içinde biraz zıplıyor ve onu tutuyor. Rajasthan şu anda her şeyi kontrol ediyor.

6.1 fazla (0 Tur) Tam top, dış saha, du Plessis oyunu yalnız bırakır.

5.6 over (0 Run) İPTAL ! Yine de zor bir şans! Tekrar havaya atıldı, etrafta. Patidar, elini uzatan ancak eline yapışamayan Ashwin’in soluna çekiçliyor. Gerçekten çok sert vurdu.

5.5 üst (1 Run) Ortada, tek kişilik küçük kapıdan içeri girdi.

5.4 fazla (6 Tur) ALTI! BANG! Du Plessis havaya savrulmuş, ortalığı karıştırmış ve bir biggie için uzun bir süre dümdüz havaya kaldırıyor.

5,3 fazla (0 Tur) Pedlerde kare ayağa vurur.

5.2 fazla (0 Run) Daha Yassı ve dışarıda, du Plessis yumruk atıyor, ancak savunma oyuncusunu buluyor.5.1 over (0 Run) Dolu bir top, dışarısı kapalı, örtülere itilmiş. Daryl Mitchell oraya kayar ama durdurmak için iyi yapar.

Maç Raporları

Bu yazıda bahsedilen konular

102629

Leave a Reply

Your email address will not be published.