Royal Challengers Bangalore Vs Chennai Super Kings Canlı Skor Ball By Ball, IPL 2022 NDTV Sports'ta Bugünkü Maçın Canlı Kriket Skoru

royal-challengers-bangalore-vs-chennai-super-kings-canli-skor-ball-by-ball,-ipl-2022-ndtv-sports'ta-bugunku-macin-canli-kriket-skoru

Hindistan Premier Ligi 2022 canlı kriket skorunu Sports.NDTV.com’dan takip edin . Sonrasında 20.0 fazla, Chennai Super Kings, 174 hedefini kovalarken, 160/8. Canlı skor, top yorum ve çok daha fazlasını alın. Hindistan Premier Ligi 2022 bugün Royal Challengers Bangalore ve Chennai Super Kings arasındaki maçı takip edin. Royal Challengers Bangalore ve Chennai Super Kings maçıyla ilgili her şey Sports.NDTV.com’da mevcut olacak. Royal Challengers Bangalore – Chennai Super Kings canlı skoru ile güncel kalın. Royal Challengers Bangalore vs Chennai Super Kings puan kartını kontrol edin. Puan kartı güncellemeleri alabilir, ilgili gerçekleri eşleştirebilirsiniz. Canlı kriket skoru için mükemmel bir yer olan Sports.NDTV.com reklamlarıyla hızlı canlı güncellemeler alın.

Hemen o zaman! Bu maçtan elimizdeki tek şey bu. Eylem, 5 Mayıs Perşembe günü, tutarsız bir Delhi tarafının Haydarabad’ı ele geçirmesiyle devam ediyor ve ikincisi ilk dörtteki yerlerini geri almak istiyor. Maç saat 7’de başlayacak.17 pm IST (2 pm GMT) ama birikimimiz çok daha erken başlayacak. O zaman bize katılın. Kendine iyi bak ve hoşça kal!HARSHAL PATEL (4-0-155 -3) MAÇIN OYUNCUSU. Daha yavaş olanları vurmaya çalıştığı için ilk başta iyi başlamadığını, ancak birkaçını sopanın altında yüzdüğünü ve sınıra gittiklerini söylüyor. Daha az sınırları kabul etmeye çalıştığını ve hatalarını düzeltmeye ve sıralamayı daha iyi hale getirmeye çalıştığını söyler. Sezonun ilk yarısında daha etkili olduğunu düşünüyor ve bu formu yeniden kazanmak istiyor. Solaklar için uçlarını değiştirmekle ilgili olarak, bunun daha çok zeminin boyutuyla ilgili olduğunu söylüyor. İşaretinizin en üstünde, ne yapmak istediğiniz konusunda bir bowling oyuncusu olarak net bir düşünceye sahip olmanız gerektiğini paylaşıyor. Vurucuların daha yavaş olanları beklediğinde, zorlu teslimatları ve yorkerleri bowling ederek onları aldatmaya çalıştığını söyleyerek akıl oyunlarından bahsediyor. Ayrıca, onları bu sezon yeterince bowling oynamadığını, ancak turnuvanın ikinci yarısında bowling oynamayı düşüneceğini söylüyor.

Chennai kaptanı Faf du Plessis, bu galibiyete ihtiyaçları olduğunu söylüyor. ve adamlar maçtan önce bunun hakkında sohbet ediyorlardı. Sopayla doğru yöne gittiklerini ve bowlingin tutarlı olduğunu düşünüyor. 165 eşit olduğunu ve bunun üzerindeki her şeyin savunulabilir olduğunu ekler. Powerplay’den sonra iki hızlı kale aldıklarından ve bunun sahadaki enerjiyi değiştirdiğinden bahsediyor. Bazı tavsiyelere ihtiyaç duyulduğunda deneyimli oyunculara sahip olmanın yardımcı olduğunu ve kıdemli oyuncu grubunun ona yardım ettiğini ekliyor. Vuruş bölümünde gelişmeye devam etmeleri gerektiğinden ve üst sıradakilerin, sıranın altında yeterince büyük vurucuları olduğundan ve orta sıranın baskı altında olmasını istemedikleri için daha fazla ateş etmesi gerektiğinden bahseder. Vuruş bölümünde gelişmeye devam etmek ve olumlu oynamak istiyor. NRR’yi iyileştirme düşüncesiyle ilgili olarak Faf, bir oyunda fırsat bulduklarında bunu düşüneceklerini ancak şu anda oyunları kazanmanın öncelik olduğunu söylüyor.

Glenn Maxwell düştü hızlı bir sohbet için. Ayın üzerinde olduklarını söylüyor. İyi bir bowling performansı olduğunu, küçük kapının yapışkan olduğunu ancak harika bir iş çıkardıklarını ekliyor. Maxwell, bowlingiyle ilgili olarak, Moeen ve Jadeja’nın bowling oynama şeklinin, parmak döndürücülerin sahadan biraz yardım aldığını gösterdiğini, bu yüzden onu doğru alanlara koymaya çalıştığını ve orada birkaç sola sahip olmasına yardımcı olduğunu paylaşıyor. Ayrıca, sağ elini kullananlar için küçük kapı açısının onları odaya sıkıştırmak olduğunu söyler. Bu kazanma ivmesini sürdürmeyi umuyor ve doğru yönde gittiklerini düşünüyor.Chennai kaptanı MS Dhoni, onları kısıtlamakla iyi yaptıklarını söylüyor 160. Hedefe ulaştıklarını, ancak daha fazla ortaklığa ihtiyaç duydukları için vuruculuk yüzünden hayal kırıklığına uğradıklarını düşünüyor. Düzenli aralıklarla kaleleri kaybettiklerini ve sorunun şut seçimi olduğunu söylüyor. Zaman zaman içgüdülerinizi dizginlemeniz gerektiğinden bahseder ve MS biraz daha iyi vuruş yapsaydı, arka uçta daha az koşu yapabileceklerini düşünürdü. Sahanın iyileşmeye devam ettiğini ve küçük kaleleri ellerinde tuttuklarını paylaşıyorlar, farklı olabilirdi. Ayrıca neyin yanlış gittiğine bakmaya devam etmeleri gerektiğini söylüyor. Bu oyuna, herhangi bir departmanda fazla güven duymadıklarını söylüyor. Sahip olduğunuz puanlarla dikkatinizin dağılmasının kolay olduğunu belirtir. Her şeyin süreçle ilgili olduğu görüşünde, bunu doğru yapmaya devam ederseniz puan tablosu kendi kendine düzelecek.

Bangalore bu galibiyetten sonra yeni bir sayfa açmış olabilir. Tahtada koşuları vardı ama topla iyi başlamadılar ama sonra Shahbaz Ahmed ve Glenn Maxwell topu açtılar ve küçük kapıları alarak Bangalore’u oyuna geri getirdiler. Koşular hala akmaya devam etti, ancak özellikle sonlara doğru Josh Hazlewood ve Harshal Patel’in zamanında yaptığı küçük vuruşlar onları oyunun önünde tuttu. Patel son bölümde biraz gergindi ama neyse ki rakibin finale çıkmak için çok fazla koşusu vardı. Röportajlar için bizi izlemeye devam edin.

Chennai tam da ihtiyaç duydukları başlangıca başladı ancak ardından Ruturaj Gaikwad ve Robin Uthappa hızla arka arkaya düştü. Devon Conway devam etti ve topu tatlı bir şekilde zamanladı ama küçük kapılar düşmeye devam etti. Devon Conway elli yaşına geldi ve sonra çıktı. Bundan sonra kurulan Moeen Ali de pek ortalıkta dolanamadı. MS Dhoni’nin tek başına yapması gereken çok şey vardı ve bu sefer durumu kendi lehine çeviremedi. Kuyrukçular birkaç şehvetli darbe vurdu ama çok uzak bir köprüydü. Bu kayıp Chennai’nin tabutuna son çiviyi çıkarabilir.

Sonunda, nihayet Bangalore, rakipleri Chennai’yi geride bıraktı ve bu onların mücadeleleri bağlamında ne kadar önemli bir galibiyet olabilir. mevsim! Maçları genellikle onların vurucuları kazanır ama bowling birimi bu akşam Bangalore’u ilk dörde sokmak için hızlandı.

11. 6 over (1 Run) BANGALORE WIN BY KOŞAR! Bir boy geri, kapalı, Maheesh Theekshana sadece bir tek için kapaklara doğru zamanlamasız bir loft şutu oynuyor. Bangalore için iki önemli nokta ve şu anda ilk dörde giriyorlar.

15.5 fazla (0 Koşu) İyi yönlendirilmiş bir fedai, bacağına dolanan Maheesh Theekshana bir şekilde atış hattından uzaklaşıyor.

15.4 fazla ( 4 Koşu) DÖRT AYAK BYES! Bacağından aşağı kayan Maheesh Theekshana bakmaya çalışıyor ama ıskalıyor. Uyluk yastığını klipsler ve bir sınır için ince bacağa doğru hızla uzaklaşır. Bangalore için şimdi iş tamamlandı.17.3 fazla (6 Tur) ALTI! Harshal’dan tekrar kısa, 35 km/s’de, Maheesh Theekshana zıplamaya biniyor ve bir biggie için onu uzun süre sallıyor.

Maheesh Theekshana yeni adam.

.2 fazla (0 Koşu) ÇIKIŞ! YAKALANMIŞ! Harshal Patel bir biggie’yi kabul ettikten sonra tekrar geri döndü. Kısacası, 49 civarında kazıyor.4 kph , Dwaine Pretorius onu çizginin ötesine geçmeye çalışır, ancak bunun yerine büyük bir üstünlük elde eder. Virat Kohli uzun süre onun altına yerleşir. Bu kovalamaca şimdi neredeyse yatmak üzere.13.1 fazla (6 Tur) ALTI! Bu füme! Kovalamaca hayatta kalır. Uzun bir top, kapalı, yuvada ve Dwaine Pretorius, büyük bir atış için onu küçük kapıdan fırlatıyor. 16 5 top için gerekli.

13.6 fazla ( 1 Koşu) Uzunluk ve açık. Dwaine Pretorius, bir single için ortasına yumruk atıyor. 18 gerekli 6 top kapalı.

13.5 fazla (4 Koşu) DÖRT! Kenara çekildi! Kovalamaca devam ediyor! Kısa ve kapalı. Dwaine Pretorius topu uzaklaştırmaya çalışıyor, ancak kaleci ve sınır için bir üst sınır elde ediyor.

14.4 fazla (1 Koşu) Ortada bir uzun top, Singh başka bir koşu için küçük kapıya çekerken yer sıkıntısı çekiyor.

.3 over (1 Run) Açık ve kapalı. Dwaine Pretorius, sadece bir single için uzun süre vuruyor. Bekarlar Chennai için yeterli değil.

15.2 fazla (1 Koşu) Biraz daha dolgun ve ortada, Singh tek bir vuruş için derin orta küçük kapıya vuruyor.

Simarjeet Singh sırada.

00.1 fazla (0 Koşu) ÇIKIŞ! DHONI DELİKLERİ DIŞARI! Josh Hazlewood, bütün akşam Bangalore için en iyi bowling oyuncusu oldu ve kovalamacanın bu aşamasında MS’yi kaldırarak ikramiyeyi vurdu. 133.1 km/s’de kısa ve kapalı bir şekilde teslim eder, MS Dhoni arka ayağını sallıyor ve bu teslimatta bir yumruk atıyor. Sıkıca çekiyor ama düz ve düz bir kapıdan Rajat Patidar’a doğru gidiyor. Basınç yakalamayı alıyor ve Chennai şimdi namluya bakıyor. 30 gerekli toplar.

. 6 over (1 Run) Dışarıdan bir uzunlukta top. Dhoni onu kapatmak için vurur ve hızlı bir single için fırlatır.

13.5 fazla (1 Koşu) Ortada tam bir top. Pretorius onu doğruca kısa ince bacağa gıdıklıyor. Hızlı bir single alınır.17.4 fazla (0 Koşu) Başlangıç ​​temposu Harshal Patel ve bu güzel bir şekilde çarpılmış! Uzunluğa sert vurur ve etrafını sarar. Pretorius oynamak istiyor ama dövülüyor. Başka bir nokta top ve basınç yükselmeye devam ediyor.13.3 fazla (0 Koşu) Açık ve kapalı. Pretorius onu uzaklaştırmaya çalışıyor ama pabuçlarına bir iç avantaj sağlıyor.

Dwaine Pretorius oyuna giren yeni adam.

.2 fazla (0 Koşu) ÇIKIŞ! ALINMIŞ! Harshal, ayarlanmış hamuru çıkarmak için geri döner. Çizgisini değiştiriyor ve 47 dışında daha yavaş bir top gönderiyor. .6 kph, Moeen elini uzatırken tamamen aldatılır. Muhammed Siraj’ın hata yapmadığı bir yerde, ekstra koruma sağlamak için onu evcil bir şekilde yontuyor. Bangalore bu maçta biraz öne çıkıyor.

.1 Over (6 Koşu) ALTI! Chennai’nin ihtiyacı olan şey! Bu Moeen Ali’den olağanüstü bir vuruş. Harshal uzun bir atış yapıyor, etrafından dolaşıyor, Moeen Ali sopasını çizgi boyunca sallıyor ve bir biggie için kare bacağın üzerinden ıslık çalıyor.

.6 over (1 Run) Kalça çevresinde ve tek bir kare bacak geriye doğru çekildi. Üstünden sadece beş. 35 şimdi kapatılması gerekiyor 13 toplar!

11.5 fazla (0 Koşu) Dövüldü! Hazlewood, kütük çizgisinde çizgisini sıkılaştırıyor ve çapraz olarak veriyor. Ali iyi koşmaya çalışıyor ama top dış kenarı geçiyor. Bir nokta daha!

13.4 fazla (0 Koşu) Hayır için iyi atış Çalıştırmak! Tam teslimat, kapalı. Ali onu yukarıya sürüyor ve fazladan siperdeki adama doğruca eziyor.

.3 fazla (1 Koşu ) Bir boy arkası, dışarısı kapalı. Dhoni arka ayak üzerinde kalır ve onu tekli için derin geriye doğru keser. O hedefin dışında!

.2 fazla (1 Koşu) Bu karşı eğimli ve Ali, grevi devirmek için kısa üçüncü adamın yanından geçiyor.11.1 fazla (2 Koşu) Dolgun ve düzgün, Ali orta vuruşta çalışıyor ve ikinci için yarışıyor. Küçük kapılar arasında iyi koşuyor.

MS Dhoni yeni adam.

.6 fazla (0 Koşu) ÇIKIŞ! ALINMIŞ! Virat Kohli ve Ravindra Jadeja’nın gösterdiği soğukkanlılık, başka bir sakinleştirici vuruşun ardından geri dönüyor. Harshal Patel, onu kapalı kütüğün çevresinde bir uzunluğa fırlatıyor ve bir kez daha temposunu düşürüyor. Jadeja onu uzun çitin üzerinden fırlatmaya çalışır ama sonunda onu yüksek ve geniş orta kısma doğru dilimler. Ekstra korumadan Kohli soluna doğru hareket eder ve kayakçıyı güvenli bir şekilde kesebilmek için gözlerini toptan tutar. 39 şimdi kapatılması gerekiyor 17 toplar.

.5 fazla (1 Koşu) Tempo şimdi değişiyor, daha yavaş ve kapalı. Ali tekli için kapağına doğru iter.

11.4 fazla (2 Koşu) Havadan ama güvenli! Birkaç noktadan sonra Moeen Ali zincirleri kırmaya çalışır. Bu kapalı ve Ali çizgiyi geçmek istiyor ama onu parmak ucundan inek köşesine doğru çekiyor. Rajat Patidar, küçük kapı çitinden kaçıp dalışa geçmekle iyi ediyor ama ulaşamıyor. İki tanesi alındı.13.3 fazla (0 Koşu) Bu sefer, Ali geride kalıyor ve ekstra siper için yumruk atıyor.

.2 fazla (0 Koşu) Ortada, Ali tekrar güverteye çıkıyor.

.1 fazla ( 1 Koşu) Harshal bunu iyi bir uzunlukta topluyor ve küçük kapıdan vücuda doğru açı veriyor. Jadeja bir tekli için küçük kalenin ortasından itiyor.

Maç Raporları

Bu yazıda bahsedilen konular

104079104075

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.