Rohit Sharma, Hindistan'ı İkinci T20I'de Avustralya'ya Karşı Seri Seviye Kazanmaya Yönlendirmek İçin Altılı Anlaşmalar

rohit-sharma,-hindistan'i-ikinci-t20i'de-avustralya'ya-karsi-seri-seviye-kazanmaya-yonlendirmek-icin-altili-anlasmalar

Rohit Sharma attı 46ikinci T15I© AFP

Rohit Sharma, Hindistan çentik atarken Axar Patel ateşli bir büyüyle iki kaleyi kırdıktan sonra yenilmezlik 46 ile altı vuruşlu hünerini sergiledi. Nagpur’da bir yağmurda ikinci T15I’de Avustralya karşısında seriyi eşitleyen altı kale galibiyeti yükseldi Cuma. Hindistanlı kaptan dört altı ve dörtlü atarak Hindistan’ın bir maçta yedek dört top ile 91 hedefini yakalamasına tek başına yardım etti. ıslak bir dış saha nedeniyle bir taraf sekiz fazlaya düşürüldü. Daha önce, Matthew Wade yenilmeyen 15-topa 190 vurdu. Avustralya’yı beş kişilik 90 kovmak için.

Wade dört sınıra ve üç yüksek altıya çarptı — hepsi de Harshal Patel’in finalinde (0/23) — iken kaptan Aaron Finch vurdu 23 kapalı 10 Rohit Avustralya’yı iki buçuk saat gecikmeli bir maçta vuruş yapmaya davet ettikten sonra.

Hedefi kovalayan Rohit, Hindistan’ın kovalamacasına hızlı bir başlangıç ​​yapmak için açılışta Josh Hazlewood’dan üç korkunç vuruş yaparak altı vuruşlu bir çılgınlığa devam ederken niyeti açıktı. Cummins’in (1/23 2 overs) Adam Zampa’yı kaldırmadan önce tribünlere daha yavaş teslimatı (3/ 2 overde) fazla uzatmadan başka bir maksimum için.

Ama topaç, KL Rahul’un kütüklerini bozmak için geri geldi (), kim bir slog-sweep için gitmek istedi.

Virat Kohli ( 11) daha sonra Zampa’nın kafasına vurmadan önce Daniel Sams’ten bir sınır aldı

Ancak, hızlı teslimatı Kızılderilileri yendiği ve kütükleri çıkardığı için topaç zeka savaşını kazandı.

Zampa Suryakumar Yadav (0)’ı bir sonraki topta tuzağa düşürürken çifte darbe, Hindistan 4.3’te 3’lük 44 konumuna düştü.

Küçük kapıların düşmesinden etkilenmeyen Rohit, bir defansı siper ederek ve ardından Sean Abbott’un kabul ettiği gibi bir geniş kısa para cezası çekerken güçlü olmaya devam etti koşuyor. yedinci sırada Finch’e takıldı.

Atanan bitirici Dinesh Karthik daha sonra rolünü mükemmel bir şekilde oynadı ve kalan koşuları altı ve dört kapalı Sams ile devirdi.

Daha önce, Avustralya VCA stadyumunda kapasite kalabalığı için bir gösteri düzenlemek ama Axar Patel (2/ 2 overs) etkileyici bir büyüyle iki kaleyi kırarak onları 31 3. için bıraktı. Jasprit Bumrah (1/23 2 overde), oyun dışı kalmış İngiltere turnesinin sırt sakatlığı nedeniyle sona ermesinden bu yana, tehlikeli Finch büyüsü sırasında kurtulmak için sansasyonel bir yorker üretti. Steve Smith (8) ile birlikte finalde 46 koşular eklendi 16 toplar.

Tanıtıldı

Harshal, iki vuruşunda bir kale olmadan kabul ettiği 32 unutulmaz bir akşam daha geçirdi.

İki takım şimdi seriyi belirleyen üçüncü T için Haydarabad’a taşınacak11Pazar günü.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.