“Rohit Hayranları Thanda Lo”: Virender Sehwag, Tepkiden Sonra 'Vada Pav' Tweetini Açıkladı

“rohit-hayranlari-thanda-lo”:-virender-sehwag,-tepkiden-sonra-'vada-pav'-tweetini-acikladi

IPL 2022: Virender Sehwag’ın tweet’i Mumbai Indians hayranlarıyla arası iyi değil.© Instagram

Hindistan Takımı’nın eski oyuncusu Virender Sehwag, Kalküta Knight Riders’ın (KKR), Pat Cummins’in kavgalı vuruşları sayesinde Mumbai Indians’ı (MI) mağlup etmesinin ardından attığı ‘Vada Pav’ tweet’i nedeniyle durgunluk yaşadı. Sehwag, kendi esprili bir tavırla, “Moonh se nivala cheen liya,, üzgünüm vada pav cheen liya. Pat Cummins, temiz vuruşun en çılgın gösterilerinden biri, 08 top 56 … Jeera Batti,” Pat Cummins oynadıktan sonra 56 muazzam bir vuruş kaçar 13 takımının Çarşamba günü unutulmaz bir galibiyet almasına yardımcı olmak için toplar. Görünüşe göre bu tweet MI veya Rohit hayranları arasında iyi gitmedi ve Sehwag konuyla ilgili duruşunu netleştirmek zorunda kaldı.

Moonh se nivala cheen liya ,, üzgünüm vada pav cheen liya.

Pat Cummins, temiz vuruşun en çılgın görüntülerinden biri, 15 top …
Jeera Batti #MIvKKR resmi .twitter.com/Npi2TybgP9

— Virender Sehwag (@virendersehwag) 6 Nisan 2022Yine Twitter’a giden Sehwag, ‘Vada Pav’ referansının Mumbai için olduğunu ve Rohit’in hayranlarının sakin olması ve hiçbir şey için endişelenmemesi gerektiğini söyledi.

“Vada Pav referansı, Vada Pav’ta gelişen bir şehir olan Mumbai içindir.
Vada Pav referansı, Vada Pav’ta gelişen bir şehir olan Mumbai içindir. Rohit hayranları, hepinizden çok onun vuruşuna hayranım.

— Virender Sehwag (@virendersehwag) 6 Nisan
Sehwag’ın ilk tepkisi Pat Cummins’in sadece 13 toplar.

Kolkata Knight Riders (KKR)’nin Avustralyalı temposu oyunu alt üst etmişti. 14-top elli ile takımının sezonun üçüncü maçını beş kaleyle kazanmasına yardımcı oldu.

Terfi edildi

Bu süreçte Cummins, oruç tutanların IPL rekorunu egale etti yarım asırdır ve şu anda zirvede KL Rahul ile berabere kaldı.

Vuruş Sehwag dahil tüm köşelerden alkış aldı.

Bu yazıda bahsedilen konular

Leave a Reply

Your email address will not be published.