Rishabh Pantolon DC – MI IPL 2022 Maçında Tim David'e Karşı Neden DRS Almamaya Karar Verdiğini Açıkladı

rishabh-pantolon-dc-–-mi-ipl-2022-macinda-tim-david'e-karsi-neden-drs-almamaya-karar-verdigini-acikladi

Delhi Capitals kaptanı Rishabh Pant© BCCI/IPL

IPL 2022 playofflarına kalamadığı için kendilerini suçladıkları için sonunda Delhi Capitals için yürek burkan bir kayıp oldu. Her şey Cumartesi günü Mumbai Kızılderililerine karşı en üst sıralarının sağlam bir başlangıç ​​verememesiyle başladı, bu da toplamın altında 159 koşuya yol açtı. Ama bowling oynayanları onları maça geri getirdi. Delhi Capitals kaptanı Rishabh Pant’ın saha hakemini incelememeye karar vermesiyle maç, Mumbai’nin vuruş sayılarının 15 üzerinde çok önemli bir ana tanık oldu. karar.

Mumbai Kızılderililerinin en iyi oyuncusu Tim David, Shardul Thakur’un bowlinginde karşılaştığı ilk teslimatı geride bırakmış gibi görünüyordu. Ancak saha hakemi bunu başaramadı. Halihazırda iki inceleme hazırlarken, herkes Pant’ın kütüklerin arkasından yüksek sesle itiraz eden kişi olduğu için DRS’yi almasını bekliyordu.

Fakat melon oyuncuyla kısa bir sohbetten sonra takım arkadaşları, Pant buna karşı karar verdi. Tekrarlar UltraEdge’de bir artış gösterdi ve Pant büyük bir hata yaptığını biliyordu.

David’in golü 15 çok önemli neredeyse hiç vakit kaybetmeden koşar ve Mumbai’nin Delhi’yi turnuvadan eleyen 5 küçük kapı galibiyetini ayarlar.

Maçın bitiminden sonra, üzgün bir Pant neden turnuvaya gitmediğini açıkladı. gözden geçirme.

Tanıtıldı

“Bir şey olduğunu düşündüm ama herkes Çemberin içinde durmak yeterince ikna olmadı, bu yüzden onlara ‘yukarı çıkalım mı’ diye sordum ve sonunda incelemeyi almadım,” dedi Pant.

Delhi Capitals asla IPL unvanını kazandı, ancak takım son üç sezonun playofflarına kaldı. Ama bu sefer durum böyle olmayacak.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.