Rishabh Pant Güçlü Yönlerini Destekliyor, Bu Olumlu Bir İşaret: Jasprit Bumrah

rishabh-pant-guclu-yonlerini-destekliyor,-bu-olumlu-bir-isaret:-jasprit-bumrah

Rishabh Pant Pazar günü Sri Lanka’ya karşı elli sayı attı.© BCCI

Rishabh Pant, doğal olarak agresif vuruş stilini destekliyor ve bu Hint takımı için olumlu bir işaret, kaptan yardımcısı Jasprit Bumrah Pazar günü, stump’ın ateşli vuruşunun Sri Lanka’yı büyük bir yere getirmelerine yardımcı olduğunu söyledi 300-artı ikinci Testte hedef. Pant, maçın ikinci gününde Kapil’i geçerek 28 toplarda işaretine ulaştığında Test ellisini en hızlı atan Hintli oyuncu oldu. Dev’in 30 – Pakistan’a karşı 400 geri aldığı top rekoru. Günün maçından sonra Bumrah, “Herkes ve herkes aynı şekilde oynayamaz. Her bireyin farklı bir oyun planı vardır, bu yüzden güçlü yanlarını desteklemiştir.” Dedi. Pant’in her geçen gün daha fazla tecrübe kazandığını görüyoruz.

“Takımdaki her oyuncu aynı tempoda oynamaz, bunu anlıyoruz. Hala daha fazla deneyim kazanıyor. ve bu oyunu öğrenmek. Bu onun ileriye dönük planı (saldırı) yani bu bizim için olumlu bir işaret” dedi. ikinci Evdeki ilk maçı olan beş kapılı vuruşuyla test.

“İyi hissettiriyor. Üç formatı da oynadığınızda vücudunuza iyi bakmanız gerekiyor ve bazen kaçırıyorsunuz. Ama bu her zaman iyidir, bu fırsatı bulduğum zaman ve takımın başarısına katkıda bulunabilmek her zaman harika bir duygu” dedi.

Spin-dostu pist, hayatı t için zorlaştırdı Kızılderililer zorlu parkuru soğukkanlılıkla geçerken bile Sri Lankalı hırpalanıyor.

Hintlinin pistten ne çıkardığı sorulduğunda, Bumrah “kimse şikayet etmiyor” dedi.Bumrah, böyle bir pistte gol atmanın çok daha fazla tatmin sağladığını düşünüyor.

“Her zaman farklı koşullarda oynuyorsunuz, her kale aynı olmayacak. Bowling oyuncuları için bir yardım varsa, böyle bir küçük kapıdan sayı attığınızda size çok güven veriyor” dedi.

Promoted

“Oynadığınız her yerde düz küçük kapılar görmeyeceksiniz, bu yüzden ne zaman bir meydan okuma olsa, her zaman o meydan okumayı dört gözle bekliyorsunuz.

“Kimse küçük kapıdan şikayet etmiyor, evet herkes bir yol buluyor ve katkıda bulunmak için sabırsızlanıyor çünkü zorlu bir kalede iyi koşular elde edip etmediklerini biliyorlarsa, bu onlara çok fazla güven verecek ve oynamaya devam edecekler. onlara güç verecek nispeten düz bir küçük kapı. Demek kampımızdaki ruh hali bu” dedi.

Bu yazıda bahsedilen konular

Leave a Reply

Your email address will not be published.