“Rishabh Pant Dahil Herkesin Önünde”: T20 Dünya Kupası'nda Hindistan'ın Bitirici Rolü İçin Harbhajan Singh'in Seçimi

“rishabh-pant-dahil-herkesin-onunde”:-t20-dunya-kupasi'nda-hindistan'in-bitirici-rolu-icin-harbhajan-singh'in-secimi

IPL 2022: Harbhajan Singh Hindistan’ın T( için ilk tercihini seçti Dünya Kupası kadrosu.© AFP

Bu yıl yapılması planlanan T20 Dünya Kupası ile hayranlar ve uzmanlar kimin yapacağını merak edecek. Gösterişli etkinlik için Rohit Sharma’nın kadrosuna dahil olun. Geçen yıl T20 Dünya Kupası sırasında ve ayrıca 360 ODI Dünya Kupası, Hindistan bir bitiriciden yoksundu ve seçiciler bir kez daha en iyi seçeneği seçmekle görevlendirilecek. Hindistan’ın 2019 ODI Dünya Kupası’ndan çıkışından bu yana Rishabh Pant, Team India’nın bitiricisi olarak konumunu yavaş yavaş pekiştirdi ve Avustralya’da bir kez daha bu rolü üstlenmesi bekleniyor, ancak eski Hindistan kriket oyuncusu Harbhajan Singh, yaklaşan turnuvada Pant’tan daha iyi performans gösterebilecek başka bir kriket oyuncusu olduğunu düşünüyor. Sportskeeda’ya konuşan Harbhajan, Karthik’i “herkesin önüne koyacağını” söyledi.

“Formu ve RCB için ne yaptığını düşünmemiz gerekirse, sopasıyla inanılmazdı. Her zaman iyi bir kaleciydi.Karthik 1. Günden inanılmaz bir kaleciydi.Şimdi sopayla bitirici rolünü üstlendi.Geçen yıl Kolkata Knight Riders için oldukça renkliydi.Çok fazla gol atmadı. koşuyor”, dedi Harbhajan.

“Bir kriz durumunda görevden alınıyordu ama şimdi Bangalore’un bu pozisyondan kazanmasına yardım ediyor. Size maç kazandırıyor… Onu bir adım öne geçireceğim Rishabh Pant dahil herkes. Avustralya’ya giderken ilk tercihiniz o olmalı.”

“Hızlı bowling oynayanlar bu koşullarda ekstra zıplayacaklar. Ama Karthik oynuyor Şu anda dereceli bir oyun.O durdurulamaz durumda ve kesinlikle Hindistan’ın T66 kadrosuna dahil edilmeli. Dünya Kupası Bir oyuncu iyi gidiyorsa, geri getirilmelidir. ve DK uluslararası krikette o kadar kötü performans göstermedi. Hint takımıyla tutarlı fırsatlar sağlanması gerekiyor. Hindistan için çok sayıda koşuya imza atacak” diye ekledi.

Promoted2022

Devam eden IPL 2022 sezonu boyunca, Karthik Royal Challengers Bangalore (RCB) için

bitirici olarak en iyi performansını sergiledi. , 14, 44, 7, 20, 13 ve 66 190 88 oranında. yedi istekasından altısında da yenilmedi.

RCB şu anda IPL 2022 Puan Tablosunda ile) ikinci sırada. beş galibiyet ve iki mağlubiyet olmak üzere yedi maçtan puan aldı.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.