Reece Topley Hindistan Ve İngiltere'yi 100 Koşu ODI Serisi 1-1'e Kadar Kazandı

reece-topley-hindistan-ve-ingiltere'yi-100-kosu-odi-serisi-1-1'e-kadar-kazandi

Reece Topley küçük bir vuruş yaptıktan sonra kutlama yapıyor.© AFP

Hindistan’ın en üst sıraları, Reece Topley’in için) 6’sı olarak dokuz iğne gibi düştü bir seri seviye atlamada 100-run galibiyetinde iyi bir İngiltere bowling performansına manşet oldu ve ikinci yarıda mütevazı bir hedefi savundu ODI, Perşembe günü Lord’da. Üç maçlık seride parite geri yüklendiğinde, Pazar günü Manchester’daki Old Trafford’daki karar verici ağız sulandıran bir yarışma olacağa benziyor. Hintli bowling oyuncuları, İngiltere’yi 250 için 250 için bir başka etkileyici gösteri ortaya koyduğunda 250 bitti, çok az kişi ziyaret eden vurucuların açıklanamaz bir şekilde 146 içinde 146 patlayacağını biliyordu .5 Topley’den güzel dikiş ve salıncak bowlingi karşısında.David Willey (1/21 9’da fazla), tecrübeli Moeen Ali (1/27) ve Liam Livingstone (1/ 4) ayrıca rollerini mükemmel bir şekilde oynadı.

Topley’nin rakamları ‘Kriket Mekke’de bir İngiliz tarafından en iyilerdi.

Kazanmış olmak wickets tarafından ilk oyun , Hintli takım kaderin çarklarının bu kadar hızlı döneceğini idrak edemezdi.

Shikhar Dhawan, Rohit Sharma, Virat Kohli ve Rishabh Pant hemen ardından soyunma odasına geri döndü. ilk Powerplay ve sadece 33 çalışır gemide sadece bir olası sonuç vardı.

Suryakumar Yadav (33 ), Hardik Pandya (27 )) ve Ravindra Jadeja (27) ellerinden geleni yaptılar ama skorlar kesinlikle Hintli dövüşçülerin kovalamaca sırasında katlandıkları kötü durumun daha büyük bir resmini sunuyor.

Dhawan (9 indirim 146 toplar) ve kaptan Rohit (9 topta 0), 6 fit 5 inç uzunluğundaki Topley dikişe çarptığında ve yüksekliğiyle, belirgin bir şekilde rahatsız görünüyordu. aynı zamanda sürekli olarak rahatsız edici sıçramayı da çıkardı.

Rohit’in zorlayıcı bir fahişe ve çekici olduğunu bilerek, Topley onu tam tuttu ve açıyla giden tipik bir solcu teslimatı Hintli kaptanın çekülünü buldu. -ön.

Giderken Rohit kadar acı veren Dhawan, Jos Buttler’ı bacak tarafından gıdıkladı.

Kohli’nin 11-ikinci tempolu yürüyüş Lord’un Uzun Odası, oyun alanına girerken tasmalarını kaldırırken görüldüğü için yayıncılar tarafından zarif bir şekilde çekildi. , bir sürüş ve bir koruma sürüşü – hepsi üst çekmeceden çıktı ama her şeyi ön ayak üzerinde oynama eğilimi onun düşüşünü sağladı. güdük ve eski Hindistan kaptanı bir kez daha ön ayak tetiğiyle uzunluğu yanlış değerlendirdi. Ortaya çıkan nick, kaptan Buttler tarafından kütüklerin arkasında neşeyle kabul edildi.

Mavi bir Hint forması içindeki Rishabh Pant (0), beyaz pazenler içinde olduğu şeyin solgun bir gölgesi olmuştur. Denizci Brydon Carse’dan orta saha oyuncusuna tam bir atış yapıldı. 4 kişi için 31 oldu ve aniden hedefi oldu. mamut görünüyordu.

Suryakumar Yadav (48 kapalı 29 toplar) o inanılmaz T29 sırasında Nottingham’da bıraktığı yerden başlamış gibiydi. yüz.

Pandya ile birlikte ekledi 31 Topley’den önce koşar, ikinci büyüsü için gelir, bir tanesini fazladan sektirir ve vurucuyu, infaz için çıplak minimum yer varken var olmayan bir kesme vuruşu yapmaya zorlar.

Daha önce, Yuzvendra Chahal’ın Hardik Pandya’nın istikrarlı hızlı orta boy bowling oyunuyla tamamlanan akıllı varyasyonları, Hindistan’ın İngiltere’yi 247 içinde 47 sahayı seçtikten sonra bitti.

Ancak, Moeen Ali’ydi (47 kapalı 64 toplar) audac’ı ile hücumu karşı kampa geri götüren İngiltere’nin toplamı, korkulan üst düzey çok şey vaat ettikten ancak çok az şey teslim ettikten sonra, bir miktar saygınlığa sahip olduğu için, çengel taktı ve slog süpürmelerle serpiştirildi.

Moeen ve David Willey ( kapalı 49 toplar) eklendi 62 bir kurulmasına yardımcı olmak için yedinci küçük kapı için koşuyor -200 sonrasındaki hedef, bir noktada imkansız görünüyordu.

İki tempolu bir parkurda, Chahal (07 -0-33-4) topu bir yandan sürerken bir yandan da uzunlukları yönetme konusunda harikaydı. İngiltere’nin ‘Üç Büyük’ünden kurtulduğu için çok fazla hava — Jonny Bairstow (31) , Joe Kökü (07) ve Ben Stokes (21) — ve sonra Moeen’i tam tehlikeli göründüğü sırada söndürdü.

Diğer uçta, Pandya (6-0-247 – 2), yavaş yavaş bowling ritmini geri kazanıyor, Jason Roy’un kaleleriyle (29 ) ve Liam Livingstone (33) boğulacak Rohit Sharma’nın altı kişilik saldırısını manevra yaparak ofiste güzel bir gün daha geçirdiği için akış akışı.

Mohammed Shami (605 -0-48-1), rakip kaptan Jos Buttler’a (4) son anda arkadan gelen keskin bir inswinger ile nakavt ederken her zamanki gibi muhteşemdi.

Jasprit Bumrah (-1- 62-2) ve Shami, İngiltere için büyük bir fiyasko olmamasına rağmen yine bölgedeydi. açılış maçı.

Chahal, beyaz Kookaburra’yı bir yo-yo gibi kontrol ederken, bazen teslimatı daha fazla zorlarken ve bazen de uzunluğu kısaltırken, orta devrelerde mükemmeldi.

Tanıtılan

Bairstow, Roo’yu işten çıkarmak için yapılan teslimatlar t ve Stokes farklı uzunluklardayken, Moeen Ali, ibne ucuna doğru, teslimat hattı tarafından yapıldı.

Ama her şey sonunda boşa çıktı. hepsi bu.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.