“RCB IPL Kazanana Kadar Evlenmemek”: Fanın Eski Görüntüsü Virat Kohli And Co.

“rcb-ipl-kazanana-kadar-evlenmemek”:-fanin-eski-goruntusu-virat-kohli-and-co.

Royal Challengers Bangalore taraftarının ilginç posterli viral fotoğrafı.© Twitter

Royal Challengers Bangalore, IPL’den çıktıktan sonra 2022 Rajasthan Royals’e yenildikten sonra Hindistan Premier Ligi’nde (IPL) bir kez daha eli boş kaldı Niteleyicide 2. Kayıp, RCB’lerin bir IPL unvanı için bekleme süresini uzattı. Bu sezon, RCB’nin Faf du Plessis’te yeni bir kaptanı vardı. Dördüncü sırada IPL play-off’larına katılmaya hak kazandılar ve ardından Eliminator’da Lucknow Super Giants’ı mağlup ettiler. Ancak, Rajasthan Royals’e kaybettikten sonra bunun ötesine geçemediler.

Şimdi bir RCB fanının daha önce viral olan eski imajı, sosyal medyada yeniden ortaya çıktı ve onun tuttuğu görülebilir. “RCB IPL Kupasını Kazanana Kadar Evlenmeyeceğim” yazan bir poster.

RCB hayranlarının ve beklentileri.

RCB IPL kupasını kazanana kadar evlenmemek, kadın resimleri viral.#EeSalaCupNamde #RCBvsRR pic.twitter.com/GyHM3QPp1l

— 200_Mishra Nikhil (@ _mishra) Mayıs 27, 2022
Royal Challengers Bangalore (RCB) vurucusu Virat Kohli, dışarı çıktığında üzerinde büyük umutlar besliyordu. Eleme 2’de kaptan Faf du Plessis ile birlikte Ahmedabad’daki Narendra Modi Stadyumu’nda Rajasthan Royals’e karşı vuruşu açmak. Trent Boult tarafından atılan açılışta Kohli, altı üstü derin bir bacak için topu pedlerinden attı ve vurucu bölgedeymiş gibi görünüyordu. Ancak, hemen sonraki turda, 33 yaşındaki oyuncu Prasidh Krishna tarafından sadece 7 koşu attıktan sonra oyundan alındı. Görevden alınması endişe verici bir işaretti çünkü RCB vurucusunun kaleci Sanju Samson’a basit bir yakalama sağlamak için kısa ve geniş bir teslimat peşinde olduğunu gördü.

Eski Hindistan oyuncuları Virender Sehwag ve Parthiv Patel kovulma ve Kohli’nin bu sezonki performansı hakkında ayrıntılı bilgi.

Sehwag, Kohli’nin tüm kariyerine kıyasla IPL’nin bu sezonunda muhtemelen daha fazla hata yaptığını söylemeye devam etti.

Terfi edildi

“Formun dışında olduğun zaman, sadece deniyorsun özgüven kazanmak için her topun ortasına.İlk başta bazı teslimatları bıraktı ama formda olmadığınızda tam olarak böyle oluyor, topların peşinden gidiyorsunuz.Bazen şans sizden yanadır, top yakalamaz Ama bu böyle olmadı. Bu bizim bildiğimiz Virat Kohli değil; bu belki de bu sezon başka bir Virat Kohli.” “Yaptığı hata sayısı Sezonu, muhtemelen tüm kariyeri boyunca çok fazla kazanmadı. Koşular yapmadığınız zaman, farklı şeyler yapmaya çalışırsınız ve sonra farklı şekillerde oyundan atılırsınız. Bu sefer Virat Kohli mümkün olan her şekilde görevden alındı. O topu bırakabilirdi ya da ona sert davranabilirdi. Hayranlarını ve RCB hayranlarını hayal kırıklığına uğrattı, çok büyük bir maçtı” diye ekledi.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.