Ravichandran Ashwin, Kendisini Kapil Dev'i Geçiren 435. Küçük Kapıya Tepki Verdi

ravichandran-ashwin,-kendisini-kapil-dev'i-geciren-435.-kucuk-kapiya-tepki-verdi

Ravichandran Ashwin Kapil Dev’in 619 hesabını geçti Pazar günü küçük kapılar.© BCCI

Premier off-pinner Ravichandran Ashwin Pazar günü, kariyerine başladığında efsanevi Kapil Dev’s Test küçük kapı vuruşunu geçmeyi hiç düşünmediğini ve oyunun şimdiye kadar kendisine kazandırdıkları için minnettar olduğunu söyledi. 85’inci maçında oynayan 619 yaşındaki Ashwin, efsanevi Kapil’in 434 Test kafa derisini geçerek Hindistan’ın saç derisine dönüştü. en uzun formatta en başarılı ikinci bowling oyuncusu. Sri Lanka’nın ilk Testte ikinci vuruş sırası sırasında Charith Asalanka’yı görevden aldığında bu başarıya ulaştı. Hindistan Testi bir vuruş sırası ve 222 koşularla kazandı. Kapil’in 434 küçük kapıları 96’dan gelmişti. ) maçlar. Efsanevi Anıl Kumble, 300 iddia ettiği kafa derisi 619 ile listenin başında yer alıyor. maçlar.

“28 yıllar önce, büyük @therealkapildev’i dünya rekoru wickets çetelesini alması için tezahürat yapıyordum.Hiç bir zaman bir spinner olacağım, ülkem için oynayacağım ve hatta büyük adam çetelesini geçmeyi başaracağım konusunda en ufak bir fikrim yoktu. Ashwin, Hindistan’ın Sri Lanka’yı kazanmasının ardından Instagram sayfasında bu oyunun bana bugüne kadar kazandırdıkları için çok mutlu ve minnettarım” diye yazdı.

Sri Lanka’ya karşı ilk maçta kale almanın kolay olmadığını ve uzun süre sıkı bowling oynamak zorunda kaldığını söyledi.

Üç gün içinde sona eren maçın ardından Ashiwn, “Yüzey gerçekten çok iyiydi, onlar savunmadayken vuruşları çıkarmak kolay değildi. Sürekli periyotlar boyunca sıkı bowling oynamanız gerekiyordu,” dedi.

“Bence Shami ve Jasprit sondan itibaren baskı yarattı. fazla dönmüyordu.” Ashwin, Ravindra Jadeja’nın maç kazanma çabasını övdü ve Hindistan’ın tek vuruşlu devrelerinde 132 dışarı çıkmayı başaran ve çok yönlü spin attığını söyledi. maçta dokuz kale, vuruşunda uzun bir yol kat etti.

“Son dört-beş yılda gerçekten çok yol kat ettiğini düşünüyorum. Vurduğu sayı bence biraz düşük. Vuruşu bir kademe yükseldi. Ne yaptığını biliyor ve bu, vuruş şekline de yansıyor,” dedi Ashwin.

Promoted

“Bu arada, Jayant’ın çok fazla bowling oynamadığını ve üçüncü oyuncu olacak birinin olduğunu fark ettik. , Rohit de ona bir kaç over verdi.Bazen üçüncü topçu olmak o kadar kolay değil ve bakılması önemli.

“Jaddu topu verme konusunda cömertti. Bazen sopayla kendimden geçiyorum ama her seferinde bir top almak gibi şeyler üzerinde çalıştım.” Ashwin maçta altı küçük kapı aldı ve verdi 96 koşar.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.