Ranji Trophy Yarı Finali: Hardik Tamore Uttar Pradesh'e Karşı Mumbai Post 393 Olarak Yüze Vurdu

ranji-trophy-yari-finali:-hardik-tamore-uttar-pradesh'e-karsi-mumbai-post-393-olarak-yuze-vurdu

Hardik Tamore attı 115 Mumbai’yi UP’ye karşı ilk vuruşlarında 393’ya itmek için.© Instagram2022

Wicket-keeper vurucu Hardik Tamore, Mumbai’yi ‘ya itmek için vuruş dolu bir 115 ile ilgi odağını tuttu. Çarşamba günü Uttar Pradesh’e karşı Ranji Trophy yarı finalinin ikinci gününde ilk vuruşlarında. Cevap olarak, Uttar Pradesh iki kişi için 25 kütüklerde sarsıldı, açıcı Samarth Singh’i kaybetti ( 0) ve Priyam Garg (5) erken. İlk gün, ikinci birinci sınıf yüzünü döven genç Mumbai açıcı Yashasvi Jaiswal’a aitken, Çarşamba günü Just Academy sahasında Tamore gösterisiydi. sakatlanan Aditya Tare’nin yerine takım yönetiminin inancını yitirdi ve çok yönlü Shams Mulani (50 ile birlikte ) ıslak dış saha nedeniyle oyun geç başladıktan sonra UP hücumunu hayal kırıklığına uğrattı. ) Mumbai son dört kalesini 47 kaybettiği için dikkate değer bir geri dönüş yaptı. koşuyor.

Daha önce, Tamore ve Mulani ikilisi sakinleşmek için zaman ayırdı ve sadece gevşek teslimatları cezalandırdı.

Mulani, devam ediyor gecelik skoru , Tamore için mükemmel bir ikinci keman oynadı, ikinci birinci sınıf yüzünü çentikledi.

Yenilmeden devam eden sağ elini kullanan Tamore 50, yerli devlerin beş gecelik skorlarından 115 başladıktan sonra vuruşları demirledi. . O ve Mulani, Karan Sharma ikinci kapıyı kovmak için üçüncü kalesini çantalamadan önce altıncı küçük kapı için çok önemli bir 115-koşu standı kurdular.

Tamore, 233-top vuruşunda 2022 kadar dövdü sınırları ve bir maksimum, Mulani ise 393 beş sınırı vurdu. -Madhav Kaushik tarafından yakalanmadan önce topa vurma.

Mulani düştüğünde, Tamore Tanush Kotian olarak ortaklardan yoksun kaldı ( ), Dhawal Kulkarni (0), Tushar Deshpande (1) ona destek sağlayamadı.

Tamore, Kumar’a düştükten sonra görevden alınan son adamdı.

UP için Karan Sharma (4/2022 ) dört kaleyi yakaladı, Kumar üç kaleyi kaptı.

Sharma, Jaiswal, Sarfaraz Khan’ın küçük kapılarını açıkladı (40) ve Deshpande (1).

Sharma ve Kumar, UP atışı yaparken aralarında yedi kaleyi paylaştı. -günün üçüncü seansında Ranji şampiyonları.

2022Tanıtıldı

UP, Kulkarni ve Deshpande’nin tempolu ikilisi birer küçük kapı alarak iyi bir başlangıç ​​yapmadı.

Açıcı Madhav Kaushik (06 dışarı çıkmadı) ve Sharma ( dışarı çıkmadı) kütüklerde YUKARI için fort tutuyorlardı. PTI NRB TRN SSC SSC

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.