Ranji Trophy: Mumbai Favorileri Uttarkand'a Karşı, Madhya Pradesh Punjab'ı Aldı

ranji-trophy:-mumbai-favorileri-uttarkand'a-karsi,-madhya-pradesh-punjab'i-aldi

Ranji Trophy: Mumbai, Pazartesi gününden itibaren çeyrek finalde Uttarkand ile karşılaşacak© AFP

Mumbai, Pazartesi gününden itibaren Uttarkand’a karşı Ranji Trophy çeyrek finalinde eskinin Mumbai’si olmaya çalışacak. Yeni nesil oyuncularla yeni zirvelere tırmanmak isteyen tepelik eyalet, neredeyse ortaya çıktı 22 yıllar önce, ağır sıkletler ülkenin önde gelen yerli turnuvasını benzeri görülmemiş 20 kez kazanmıştı.

2000 ile arasında, Mumbai yedi büyük şampiyonluk daha kazandı

Ranji Trophy bağlamında, çabalamak ve Mumbai kelimelerini aynı genişlikte kullanmak ironik, çünkü bu unvanı kazanmak doğal olarak Mumbai kıyafetlerine geldi. üstün, inatçı ve bazen biraz züppe oldukları halcyon günleri. -kaybetme yaklaşımı, bir zamanlar Hint kriketinin yeniden keşfetmeye çalıştığı bir şey. hakkında yapılmış Saurashtra’nın Goa’ya karşı son grup maçında bir bonus puanla kazanamamasından sonra.

Yine de, 20-zaman kazananlar, en son mücadelelerine giren sıkı favorilerdir.

Mumbai, küçük sağ elini kullanan olarak önden liderlik etmesi için kaptanı Prithvi Shaw’a güvenecek vurucu, deneyimsiz Uttarakhand saldırısını Alur Cricket Stadium II’deki göreve taşıma yeteneğine sahiptir.

Yağmacı bir Shaw her zaman herhangi bir formatta muhalefet için bir tehdittir ve Uttarakhand bunu hedefleyecektir. onu erkenden alın.

Mumbai’nin rollerini iyi oynaması gerekecek olan Arman Jaffer, Bhupen Lalwani ve Hardik Tamore gibi nispeten yeni oyuncular var.

Ancak, büyük etki yaratabilecek iki oyuncu genç açıcı Yashasvi Jaiswal ve Sarfaraz Khan.

Küçük kardeşi Musheer’in kadroya alınmasıyla Sarfaraz bundan daha fazlası olacak. iyi bir şov ve şov ortaya koymaya hevesli.

Del için iyi iş çıkaran Sarfaraz merhaba IPL’deki Başkentler-, Mumbai’yi birçok kez beladan çıkardı ve tekrar bakacak vuruş sırası.

Takım yönetimi ve teknik direktör Amol Mazumdar’ın tekrar tekrar güvendiği Jaiswal için aynı. İkili, kitapta gerekli tüm atışlara sahip ve rakibin hücumunu boyun eğdirmeye zorlayabilir.

Deneyimli vurucu kaleci Aditya Dare, sol kolunun tamamını döndürmekle birlikte daha fazla sorumluluk üstlenmeli- daha yuvarlak Shams Mulani.

Mulani içinde 11 küçük kapılar ele geçirmişti. takımın Goa’ya karşı oynadığı son lig maçı ve ağını tekrar muhalefet vuruşu etrafında döndürmeye çalışacak.

Ayrıca Goa’ya karşı oynadığı maçta Tanush Kotian ile maç kazandıran bir ortaklık kurdu.

Mulani’nin XI’de oynaması kesinlik kazandığı için, sopayla olan yeteneği göz önüne alındığında, off-spinner Kotian kıdemli profesyonel Shashank Attarde’ye tercih edilebilir.

Mumbai, Tushar Deshpande’de eşlik edecek tecrübeli Dhawal Kulkarni liderliğinde iyi bir tempo atağı geçiriyor.

Üçüncü adım için mücadele Mohit Awasthi ve Royston Dias arasında olabilir.

Müzumdar’ın teknik direktörlüğündeki taraf hedefine bir adım daha yaklaşmayı hedeflerken 42İnci başlık, Uttarkand bir sürpriz hazırlayacaktı.

Gill’in Punjab’a karşı Madhya Pradesh maçına odaklanması

Bu arada, Hindistan Premier Ligi’nde Gujarat Titans ile yaptığı başarılı geziden sonra, odak noktası Shubman Gill’in yanında Punjab’ın yer aldığı açılış olacak. Madhya Pradesh başka bir çeyrek final maçında.

Zarif sağ elini kullanan oyuncu, kısa süre önce IPL’deki ilk maçına çıkan sol kol topa vuran oyuncu Kumar Kartikeya Singh’den oluşan çeşitli bir MP saldırısına karşı mücadele edecek.

Terfi edildi

Oyun aynı zamanda deneyimli antrenörler Chandrakant Pandit arasındaki bir savaş. ve iç arenadaki en kurnaz iki isim olan Surendra Bhave ile nasıl karşı karşıya geldiklerini görmek ilginç olacak.

(Bu hikaye NDTV personeli tarafından düzenlenmemiştir ve ortak bir yayından otomatik olarak oluşturulmuştur.)

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.