Rajasthan Royals Vs Mumbai Indians: IPL 2022 Canlı Kriket Skoru, NDTV Sports'ta Bugünkü Maçın Canlı Skoru

rajasthan-royals-vs-mumbai-indians:-ipl-2022-canli-kriket-skoru,-ndtv-sports'ta-bugunku-macin-canli-skoru

Özel bir uzman ekibi size Sports.NDTV.com’da canlı skor, canlı kriket skoru, canlı maç güncellemesi getiriyor. 14.2 fazladan sonra , Mumbai Kızılderilileri, 132 hedefini kovalarken, 139/5. Rajasthan Royals vs Mumbai Indians skor kartının canlı güncellemeleri de mevcuttur. Hindistan Premier Ligi’nde 2022 favori takımlarınızı takip etmek için mükemmel bir platformdur. Hindistan Premier Ligi 2022 bugün maçı, top yorum, Rajasthan Royals vs Mumbai ile favori topa vuran oyuncularınızı ve bowling oyuncularınızı takip edin Hintliler, Rajasthan Royals vs Mumbai Indians canlı skor, Rajasthan Royals vs Mumbai Indians skor kartı. Canlı maç güncellemelerini ve canlı kriket skorunu takip edebileceğiniz için Hindistan Premier Ligi’nin 2022 heyecanını Sports.NDTV.com’dan takip edin. platformumuz aracılığıyla.

Tam o zaman! Bu oyundan bu kadar! Hintli T’nin eylemi15 Lig 1 Mayıs Pazar günü devam ediyor ve yine bir çift kafalı maçımız var millet! Günün ilk maçı Delhi ve Lucknow arasında bir çatışma görüyor ve 3’te başlayacak.50 pm IST (26 GMT’yim). Günün ikinci fikstürü Chennai ile Haydarabad arasında ve maç 7’de başlayacak.19 IST (2:00 GMT). Her iki oyun için de şirketinizi dört gözle bekliyoruz ve geliştirme için erken ayar yaptığınızdan emin olun. O zamana kadar, şerefe ve hoşçakalın!

Suryakumar Yadav MAÇIN OYUNCUSU. İşi maçı sonuna kadar götürmek olduğu için bunun gerçekten önemli bir vuruş olduğunu söylüyor. Takım için iyi bir maç olduğunu ve gelecekte daha fazla maç kazanmayı umduğunu da sözlerine ekledi. 3 numarada vuruş yapmayı sevdiğini ama aynı zamanda oldukça esnek olduğunu söylüyor. Bu galibiyetin büyük bir pozitiflik vereceğinden bahseden ve bir sonraki maç için fazla düşünmek yerine anın tadını çıkarmaları gerektiğini ifade ediyor.

Bombay kaptanı Rohit Sharma, kendilerinin çok iyi vakit geçirdiklerini söylüyor. bu galibiyeti alacak. Çok iyi bowling oynadıklarını ve bowling oynayanların Rajasthan’ın vurucularına baskı uygulamaya devam ettiklerini ekliyor. İlk iki maçta birlikte oynadıkları takımın bu olduğunu, ancak bir taraf olarak mükemmel bir kombinasyon ararken birkaç şey denemek istediklerini söylüyor. Diyor ki, önceki maçlarında çok önemli anları kazanmış olsalardı, bu maçlarda da kazanan tarafta olacaklardı. Hrithik Shokeen ve Kumar Kartikeya’nın çok cesur bowlingçiler olduğundan ve yeteneklerine çok güvendiklerinden bahsediliyor.

Sunum için takipte kalın…

Ishan Kishan sohbet etmeye hazır. Onlar için kolay bir zaman olmadığını, ancak bir arada kalmaları gerektiğini ve bu oyunda kolektif bir çaba olduğunu söylüyor. Boşta kalan topları vurma niyetinin açık olduğunu ve yaklaşan maçlarını kazanmayı umduğunu da ekliyor. Küçük kapının kolay olmadığını, bu yüzden amacının kendi tarafına iyi bir başlangıç ​​yapmak olduğunu söylüyor. Hopes, bundan sonraki tüm maçları kazanırlar.

Racastan’ın kaptanı Sanju Samson sohbet etmek için burada. Maçın ilerleyen saatlerinde çiy olduğu için daha fazla sayı yapmaları gerektiğini söylüyor. Farklı mekanlarda farklı şekillerde oynandığını da ekliyor. İki aşamalı olduğu için bu küçük kalede ilk vuruşun biraz zor olduğunu söylüyor.

Rajasthan, Ishan Kishan onları baskı altına aldıktan sonra işleri gerçekten güzel bir şekilde geri çekti. Rohit Sharma’nın değerli kafa derisini alan Ravichandran Ashwin’di ve Trent Boult, iyi ayarlanmış Ishan Kishan’ı görevden aldı. Ancak bir süre uzak tutuldular ve sadece 15SKY’nin çok ihtiyaç duydukları küçük kapıya sahip olduklarından. Prasidh Krishna ve Kuldeep Sen de küçük kaleler sütununa girdi ama çok azdı, çünkü hasar Mumbai’nin vurucuları tarafından çoktan verilmişti.

Mumbai iyi bir başlangıç ​​yaptı ve Bütün silahları alev alev yanan ve muhalefete saldıran İşhan Kishan oldu. Her ne kadar kaptan erken öldü ve İşhan da gol attıktan sonra dışarı çıktı 18 anında çalışır. Daha sonra, gemiyi Mumbai’ye sabitleyen Suryakumar Yadav ve Tilak Varma arasındaki ortaklıktı ve Mumbai, toplamı kolaylıkla kovalayacak gibi görünüyordu. Ancak, ikisi de arka arkaya hızlı bir şekilde dışarı çıktı ve Kieron Pollard da yarasanın ortasını bulamadı. Kullanışlı bir kamera hücresi oynayan Tim David’di ve sonunda işleri bir biggie ile şık bir şekilde bitiren Daniel Sams oldu. Klinik bir galibiyet değil ama Mumbai’nin buna çok ihtiyacı vardı.

Son olarak, 5 kez şampiyon olan bu sezon üst üste 8 maç kaybettikten sonra bir maç kazanmayı başardılar. Evet, Mumbai artık adlarının önünde bir ‘W’ var. Suryakumar Yadav ve Tilak Varma’nın serbestçe gol attıkları bir noktada güzelce ilerliyorlardı, ancak arka arkaya küçük kapıları kaybettiler ve yine bir sıkıntı içindeydiler. Neredeyse kovalamacayı mahvedeceklerdi ama Daniel Sams ve Tim David’den oluşan Avustralyalı ikili, Mumbai’nin kemerlerinin altından kazanmasını sağladı.

.2 fazla (6 Koşu) ALTI! Mumbai 8 maçlık mağlubiyet serisine son verdi! Bir uzunlukta ve hemen dışarıda. Sams ortalığı karıştırıyor ve bir biggie için kare bacağının üzerine sertçe çekiyor. Bombay 5 kaleyle kazandı.

Daniel Sams sopaya gidiyor.

.1 fazla (0 Koş) ÇIKIŞ! YAKALANMIŞ! Başka bir bükülme olduğu için bu oyun henüz bitmedi! Uzun bir top, daha yavaş ve orta ve bacak çevresinde açı yapıyor. Pollard onu düz bir şekilde ve Daryl Mitchell’in ileri atılıp aldığı kare bacağına doğru çekiyor. Hakemler, yakalamayı kontrol ederken Pollard’dan beklemesini ister. Çok sayıda tekrardan sonra, büyük ekranda ÇIKIŞ gösterdiği için karar Mumbai’nin lehine çıkıyor.

Temiz bir av mı? Daryl Mitchell, topu iyi bir şekilde alıp almadığından ve hakemin yukarıya gönderdiğinden emin değil. Tekrarlar devreye giriyor ve çok yakın görünüyor. Parmaklarını topun altına almış olabilir. Üçüncü hakem DIŞARI verir.

Devrelerin sonunu kim atacak? Kuldeep Sen öyle.

10.6 fazla (1 Koşu) Uzun top, dışarıda kapalı. Pollard onu bir tek kişilik küçük kapıya sürüklüyor. Mumbai bir galibiyetten şimdi bir vuruş uzakta.11.5 fazla (0 Koşu) Boyu kısa, ortası, ortasına çekti küçük kapı.

16.4 fazla (2 Koşu) Çok dolu ve dışarıda. Pollard bunu şimdi başka bir çift için bölüyor.

10.3 fazla (2 Tur) Tam ve ortada. Pollard orta saha oyuncusunu sert bir şekilde geçiyor. Her ikisi de topu durdurmaya çalışırken uzun ve derin orta kapı birleşir ve neredeyse çarpışırlar. Birkaç koşu.14.2 over (2 Run) Bir uzunluğa, dış sahaya. Pollard, bir ayraç için ekstra kılıfın üzerine yapıştırır.

18.1 fazla (1 Koşu) Uzun top, dışarıda kapalı. David onu tek bir kareye çekiyor.

Prasidh Krishna (3-0-161 -1) tekrar açıldı.

10.6 fazla ( 1 Run) Etrafında kapalı, daha dolgun ve bu bir single için uzun süredir vuruluyor.

10.5 fazla (1 Koşu) Kütükleri hedef alan bir uzunluk topu. Kieron bunu bir bekar için orta kapıya kadar çalıştırıyor.

17.4 fazla (1 Run) Pedlerde bu, tek kişilik derin kare ayak..4 fazla (1 Koşu) Geniş! Daha yavaş olanı dener ama bacak tarafına hizmet eder. Yalnız bırak.

17.3 fazla (4 Tur) DÖRT! Sert vur! Uzun bir top, dışarıda. David sert bir tokat atıyor ve sınırı aşıyor. gerekli şimdi kapalı toplar.

15.2 fazla (4 koşu) DÖRT! Tam bir top, dışarıda. David arabayı sürmeye çalışıyor, ancak kütüğü geçip ince bacak çitine doğru bir iç kenar elde ediyor.

15.1 fazla (1 Koşu) Görüşürüz! Bacak üzerinde eğimli bir uzunluk topu. Pollard onu uzaklaştırmayı başaramaz ve pedlere vurulur. Top ofsayt tarafında yuvarlanıyor ve bay bay

Kuldeep Şen (2-0-103430 -0) kaseye geri döner.

10.6 over (1 Run) Touch kısa ve Pollard karıştırır ve tek bir kare ayağına sokar. 18 içinde gerekli olan koşular toplar.

.5 over (0 Run) Bu kareye döndü! Tam ve bacak üzerinde, keskin dönüşlü bir bacak kırıcı. Pollard savunmaya geçiyor ama dış kenarda yeniliyor.

.4 over (1 Run) Yukarı, ortada, hızlı bir single için ortasına itilir.11.3 fazla (6 Tur) ALTI! BÜYÜK! İkisi de baskıyı azaltmanın tek yolunu biliyor. Dolu ve kapalı. David, bir biggie için uzun süre dürtüyor ve tokluyor.

.2 fazla (1 Koşu) Daha dolgun top ve ortada. Pollard eğiliyor ve onu savunmaya çalışıyor ama top iç yarıdan kare ayağına gidiyor ve vuruş yapanlar tek bir vuruş yapıyor.

16.1 fazla (1 Koşu) Dışarı fırladı, dışarı çıktı. David, bir single için özlem duymak için yumruk atıyor..6 fazla (0 Koşu) Bir boy kısa kapalı kapalı. Pollard onu Krishna’ya karşı savunuyor. Bombay’da baskı oluşuyor.

Yuzvendra Chahal galip gelmek için.

.6 fazla (1 Koşu) Geniş! Bacak tarafında çok yavaş, dolu ve aşağı. Pollard, geniş bir mesafe için izin veriyor.

15.5 fazla (0 Koşu) Daha kısa ve bacak çevresinde. Altında Pollard ördekler..4 over (0 Run) Uzun bir top, daha yavaş ve bu top geri kıstırıyor, orta civarında. Pollard savunmaya çalışıyor ama ıskalıyor..3 over (1 Run) Dışarıdan gelen uzun bir top. David, saha oyuncusunun sağına daldığı yeri göstermek için yumruk atıyor ve yarıda durduruyor. Tek.

Tim David batmaya çıkıyor.

11.2 fazla (0 Koşu) DIŞARI! ALINMIŞ! Rajasthan’ın tam da ihtiyacı olan şey, arka arkaya küçük kapılar. Uzun bir top, kapalı. Varma havaya kalkıyor gibi görünüyor, ancak top sopanın iç yarısından dışarı çıkıyor ve Riyan Parag’ın öne çıkıp kaleyi tamamladığı yerde uzun sürüyor.

.1 fazla (0 Koşu) Dışarıdan gelen uzun bir top. Varma onu kısa üçüncü adama yönlendirir.

Maç Raporları

Bu yazıda bahsedilen konular

103431103434

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.