Rajasthan Royals Veya Gujarat Titans – IPL 2022'yi Kim Kazanacak? Harbhajan Singh Ve Shoaib Akhtar Favori Olarak Aynı Takımı Seçti

rajasthan-royals-veya-gujarat-titans-–-ipl-2022'yi-kim-kazanacak?-harbhajan-singh-ve-shoaib-akhtar-favori-olarak-ayni-takimi-secti

Hardik Pandya liderliğindeki GT, IPL’de Sanju Samson liderliğindeki RR ile karşılaşacak 2022 final.© BCCI/IPL

Hindistan Premier Ligi (IPL) 2022 Pazar günü Gujarat Titans ve Rajasthan Royals arasındaki unvan çatışmasıyla sona erecek. Hardik Pandya liderliğindeki Gujarat Titans ve Sanju Samson liderliğindeki Rajasthan Royals, bu sezondaki en tutarlı iki takım oldu. Final maçı Ahmedabad’daki Narendra Modi Stadı’nda oynanacak. Final maçının her iki tarafın da harika oyuncularla dolu yakın bir ilişki olması bekleniyor. Maçtan önce, eski Hint kriket takımı spinner Harbhajan Singh ve eski Pakistan kriket takımı pacer Shoaib Akhtar IPL’yi kazanmak için aynı takımı favori olarak seçti 2022.

“Heart, Rajasthan Royals’ın Shane Warne adına IPL’yi 2022 kazanması gerektiğini söylüyor. sonrasında şampiyonluğu kazanmak onlar için harika olurdu yıllar. Çok şey yaşadılar. Dürüst olmak gerekirse, IPL’yi Gujarat Titans veya Lucknow Super Giants’ın kazanmasını istedim. Kalbim Gujarat Titans IPL’yi kazanacağını söylüyor,” dedi Akhtar. Sportskeeda Cricket’e röportaj.

“Muhtemelen Gujarat ile gideceğim. Kalbim Gujarat’a aklımın da işaret verdiğini söylüyor, Jos Buttler iyi yaparsa, o zaman çok tehlikeli olacak. Ancak, Jos Buttler’ı test edebilecek bir bowling departmanı varsa, bunu yapabilecek olan Gujarat’ın bowlingidir” dedi Harbhajan Singh.

“İyi hızları var. Ben de Shami vs Buttler için harika, harika bir yarışma olacağını düşünüyorum. ç. Shami, herhangi bir meyilli çıkarabilen bir melon oyuncusu. Bence Gujarat üstünlüğe sahip. Ama asla bilemezsiniz, bu bir T20, bu yüzden tahmin etmek istemiyorum. Her iki takıma da her şeyin en iyisini dilemek istiyorum.”

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.