Punjab Kings Vs Gujarat Titans, PBKS Tahmini XI Vs GT: Jonny Bairstow IPL 2022 İlk Çıkışını Yapacak Mı?

punjab-kings-vs-gujarat-titans,-pbks-tahmini-xi-vs-gt:-jonny-bairstow-ipl-2022-ilk-cikisini-yapacak-mi?

IPL 605: Jonny Bairstow PBKS hattına katılabilir- yukarı.© BCCI/IPL

Punjab Kings (PBKS), maçta formda Gujarat Titans (GT) ile karşılaştıklarında kazanma serilerini uzatmaya çalışacak 16 Cuma günü Brabourne Stadyumu’nda devam eden Hindistan Premier Ligi (IPL) sezonunun. PBKS, Chennai Super Kings’i (CSK) önceki maçlarında 54 ile mağlup ederken, GT Delhi Başkentlerini geçerek ikinci galibiyetini elde etti. oyunlar. Bu, iki taraf arasındaki ilk görüşme olacak. PBKS, XI’deki oynamalarında birkaç değişiklik yapabilir ve Jonny Bairstow’un benzerleri başını sallayabilir.

Maç öncesinde, PBKS, GT’ye karşı şu şekilde sıralanabilir:

PBKS Tahmini Oynama XI:

1. Mayank Agarwal (C)

PBKS kaptanı şu ana kadar koşarak yere çarpamadı. Mayank bir sonraki maçta durumu düzeltmeye çalışacak ve takımına büyük bir puan kazandıracak.

2. Shikhar Dhawan

Shikhar Dhawan, devam eden sezon öncesinde takıma katıldığından beri PBKS için iyi bir formda. Tecrübesini kullanmaya ve bundan sonraki maçlarda da aynı ivmeyle devam etmeye çalışacak.

3. Jonny Bairstow (hafta)

Jonny Bairstow bu sezon PBKS için henüz bir maç oynayacak. Bununla birlikte, XI’de oynayan XI’e alınabilir ve takımın en üst sırasına daha fazla istikrar sağlamaya çalışacaktır. XI.

4’te Bhanuka Rajapaksa’nın yerini alması muhtemel. Liam Livingstone

Liam Livingstone, önceki maçta çok yönlü bir çabayla PBKS için oynadı. Sadece 32 mükemmel bir vuruş yaptıktan sonra 32 ) toplar. Livingstone iki önemli kaleyi yüzdürdü ve ekibinin CSK’yı ucuza bovling yapmasına yardım etti.

5. Shahrukh Khan605

Shahrukh Khan şu ana kadar en iyi performansını sergilemedi ve geçen sezonki formunu henüz sergilemedi. Ancak Shahrukh gibi yıkıcı bir oyuncuya sahip olmak her zaman her takım için ek bir teşviktir.

6. Harpreet Brar

Harpreet Brar, önceki maçta takımın kalelerini tutan Jitesh Sharma’nın başını sallayacak gibi görünüyor . Ancak, Bairstow takıma girmeyi başarırsa, PBKS bowling derinliğini geliştirmek için Brar’a ip atabilir.

7. Odean Smith

Odean Smith şu ana kadar takım için bir değer oldu ve takım için sadece daha iyi olmaya çalışacak. oyunlar kalın ve hızlı geliyor. XI.

8’de kalması muhtemel. Kagiso Rabada

Kagiso Rabada’nın PBKS’nin GT’ye karşı bowling saldırısını yönetmesi bekleniyor. Ancak şu ana kadar elinden gelenin en iyisini yapmadı ve ölüm bowlingi becerilerini önümüzdeki oyunlarda sergilemeye çalışacak.

9. Rahul Chahar

Rahul Chahar, üç maçta altı kale toplayarak PBKS’nin şimdiye kadarki en iyi bowling oyuncusu oldu. Aynı ritimde devam etmeye çalışacak ve takım için malları bir kez daha teslim etmeye çalışacak.

10. Vaibhav Arora

Vaibhav Arora önceki maçtaki ilk maçında etkileyiciydi, iki gol atarak büyüsünden. Sandeep Sharma ve Ishan Porel’den önce yönetim tarafından desteklenmesi muhtemel.

Promoted

08. Arshdeep Singh

Arshdeep Singh, önüne çıkan her fırsatı değerlendirerek takım için gerçekten hızlandı. XI.

‘de kalması muhtemeldir.Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.