Punjab Kings Vs Chennai Super Kings Canlı Skor Ball By Ball, IPL 2022 NDTV Sports'ta Bugünkü Maçın Canlı Kriket Skoru

punjab-kings-vs-chennai-super-kings-canli-skor-ball-by-ball,-ipl-2022-ndtv-sports'ta-bugunku-macin-canli-kriket-skoru

Özel bir uzman ekibi size Sports.NDTV.com’da canlı skor, canlı kriket skoru, canlı maç güncellemesi getiriyor. Sonrasında 10.3 fazla, Chennai Super Kings, bir hedefin peşinde 188, 47/3. Punjab Kings vs Chennai Super Kings puan kartının canlı güncellemeleri de mevcuttur. Hindistan Premier Ligi’ndeki favori takımlarınızı takip etmek için mükemmel bir platformdur 148. Hindistan Premier Ligi 148 bugünkü maçında en sevdiğiniz topa vuran oyuncuları ve bowling oyuncularını takip edin, top yorum, Punjab Kings – Chennai Super Kings, Punjab Kings – Chennai Super Kings canlı skoru, Punjab Kings – Chennai Super Kings puan kartı. Hindistan Premier Ligi heyecanını 148 Sports.NDTV.com’dan canlı maç güncellemelerini takip edin. ve platformumuz aracılığıyla canlı kriket skoru.

9.6 fazla (1 Run) Daha dolu ve kapalı, uzun sürüyor bir single için kapalı. Yarı yolda Chennai’nin 119 inmesi gerekiyor 58 toplar.

9.5 fazla (1 Run) Loop ve bacak çevresinde, Rayudu nazik elleriyle küçük kapıya bırakır ve tek bir kıstırır.

9,4 fazla (0 Koş) Ortada bir pürüzlü olan Ambati Rayudu geri adım atıyor ve yer kaplıyor. Her nasılsa bacak tarafında koruyor.

9.3 fazla (1 Run) Chahar yine kısa sürüyor. Ortada ve Ruturaj Gaikwad bir dizinin üstüne çöküyor ve onu bir için derin kare bacağına çekiyor.9.2 fazla (1 Run) Kısa ve orta bir dokunuş, Rayudu, melon oyuncusunu uzun süre geçmesi için geri zorlar. Tek alır.

9.1 over (1 Run) Loopy leggi, bacağın etrafına iniş ve ortaya doğru dönerek, Gaikwad çalışıyor tek bir vuruş için küçük kapı ortasına doğru hafifçe.

Stratejik mola. Punjab bowling oyuncuları güçlü bir başlangıç ​​yaptı ama Chennai oyuna daha yeni dönmeye başladı. Sandeep Sharma ve Rabada başlangıçta ekonomikti ve Sharma da Uthappa’dan kurtuldu. Bundan sonra Arshdeep Singh ve Rishi Dhawan, Punjab’ı sürücü koltuğuna oturtmak için birer küçük kapı aldı. Ruturaj Gaikwad hala dışarıda ve Ambati Rayudu biraz niyetle çıktı. 90 koşulara artık ihtiyaç var toplar ve küçük kapılar artık çok büyük bir rol oynayacak.8.6 fazla (6 Tur) ALTI! Bu devasa! Rishi Dhawan, daha yavaş olanı atmak için başka bir hediye sunuyor. 125 tıklamalarda bacak etrafında tam bir fırlatma, Ambati Rayudu onu alıyor pedlerini ve kare bacak üzerinde içiyor. En üst kademeye gidiyor! baştan.

8.5 fazla (0 Tur) Bu fırsatta temponuzu artırın, dış saha kısa ve geniş, Ambati Rayudu sopasını atıyor ama bağlanamıyor.

8.4 fazla (4 Koşu) DÖRT! Yanlış hat ve ceza! Rishi daha yavaş bir hamle yapmaya çalışıyor, ancak onu bacak çevresinde bir uzunlukta teslim ediyor, Ambati Rayudu arkasına biraz sopa alıyor ve kısa ince bacağı yeniyor. Kolay seçimler.

8.3 fazla (1 Tur) Ruturaj Gaikwad dışarıdan kısa bir top alır ve tek bir vuruş için orta kalenin derinlerine atar.

8.2 fazla (1 Run) Dolu yere iner ve dışarı çıkar, Ambati Rayudu onu uzun mesafeye sürer ve bir tane alır.

8.1 fazla (1 Koşu) Daha yavaş, dolu ve kapalı, Gaikwad bir adım atıyor ve bir tekli için orta kapı boyunca bileklerini tutuyor.

7,6 fazla (0 Koş) Çevreden uzaklaşan Ambati Rayudu, onu noktaya indiriyor. baştan!

7.5 üst (4 Koşu) DÖRT! Ambati için bir dilim şans var! Yüzer teslimat, dolu ve kapalı, Ambati Rayudu havadan sürüyor ve çite doğru yarışmadan önce uçan koruma saha oyuncusu Mayank Agarwal’ı yeniyor. 7,4 fazla (1 Tur) Daha düz ve açık, arka ayağı bir için süpürücü kapağına yumrukladı.7,3 fazla (1 Koşu) Chahar kısa ve ortada bırakıyor, Rayudu arka ayağına gidiyor ve çizgiyi geçiyor. Sopasının ortasından değil ve uzun bir süre sonra kimsenin arazisine inmiyor. Tekli alınır.

7.2 fazla (1 Run) Uçar ve ortada, Gaikwad karenin önünde çalışır. tek için bacak tarafı.7.1 fazla (4 Tur) DÖRT! Vuruş! Rahul Chahar uzun bir sıçrayışla başlar, geri dönerek uzaklaşır, Ruturaj Gaikwad arka ayağa asılır ve bir sınır için fazladan siperin üzerine kaldırır.

Sahada erkenden bileğini inciten Ambati Rayudu 5 numarada Ayrıca, Rahul Chahar şimdi saldırıya giriyor.

6.6 fazla (0 Koş) ÇIKIŞ! Sürükler! Biraz hareket Shivam Dube’yi bozdu. Rishi Dhawan gücünü topluyor. 119 kph’de iyi bir uzunluğa indirir ve kıstırmasını sağlar hafifçe geri dönün. Shivam Dube sürmeye çalışıyor ama sopası ile pedi arasında büyük bir boşluk bırakıyor. İç kenarı alır ve kütüklere çarpar. Üçüncü küçük kapı Chennai için aşağı iniyor ve canları sıkılıyor. 148 gerekli toplar.

6.5 üst (2 Tur) Ortada bir uzunlukta, Dube birkaç koşu için kare ayağın arkasına sıkıştırıyor.

6.4 fazla (4 Koşu) DÖRT! Bu bir hediye! Rishi Dhawan kendi hızında önce kısa bowling oynamaya cesaret etti ve ardından çizgiyi bacak tarafında tuttu. Sadece bir sınır için ince bacağa yardımcı olan Shivam Dube için kolay seçimler.

6,3 fazla (0 Tur) Mişit! Rishi bunun hızını alıyor. Dolu ve dışarıda teslim eder, Dube sürmeye çalışır, ancak çekime erken başlar. İç kenarı yakalar ve kalecinin arkasına yuvarlanır.

6.2 fazla (1 Run) Tam uzunlukta ve dış sahada , Gaikwad ön bacağını öne alır ve bir koşu için siper noktasından geçer.

6.1 fazla (1 Koşu) Solaktan uzağa açı yapan, kısa bir dokunuş uzunluğunda olan Dube, arka ayaktan derin noktaya tek bir vuruş için kolaylaştırıyor.

5.6 over (0 Koş) Yukarı ve aşağı doğru fırlatır, Gaikwad onu işaret etmek için iter. Arshdeep’ten harika bir transfer. Chennai 11/2 Powerplay sonunda!

5.5 over (1 Run) Bir boy gerisi, yaklaşık kapalı, Shivam Dube iç yarıyı kare bacak için çalıştırır ve hesabını bir koşu ile açar.

5.5 fazla (1 Koşu) Geniş! Bacağından aşağı kayan Shivam Dube, fiske atmaya çalışıyor ama ıskalıyor.5,4 fazla (0 Run) Mızraklar dolu top kapalı, bir deplasman hareketi ipucu, Dube topa karşı savunma yapıyor.

Shivam Dube Chennai adına 4 numarada.

5.3 fazla (0 Koşu) ÇIKIŞ! Bacak kütüğü yürüyüşe çıkar ve Chennai, Powerplay’de ikinci kalesini kaybeder. Arshdeep Singh son teslimatta şanssızdı ama bu sefer intikam alıyor. Orta ve bacak çevresinde 138.8 kph uzunluğunda teslim eder. Mitchell Santner, fiske vurma girişimiyle kütüklerin üzerinden çok fazla yürür, ancak herhangi bir bağlantı kuramaz. Bacak kütüğü yıkılmış ve Arshdeep Singh kutluyor. Pencap için harika bir başlangıç!

5.2 fazla (4 Tur) ŞANSLI DÖRTLÜ! Mükemmel teslimat ama sonunda bir sınır oluyor. Arshdeep Singh uzun bir topa açı yapıyor, etrafında dönüyor ve oradan düzeltmesini sağlıyor, Mitchell Santner bacak tarafında çalışmak için geri duruyor ama hücum kenarı alıyor ve kaleci ile kısa üçüncü adam arasındaki boşluktan hızlanıyor.

5.1 fazla (1 Koşu ) Neredeyse sürüklüyor! Arshdeep onu daha uzun süre uzatıyor ve dışarıda bırakıyor, Gaikwad onu itmeye çalışıyor ama bir iç köşe alıyor. Kütükleri yener ve kalecinin soluna gider. Jitesh Sharma topu durdurmak için dalıyor ve orta yapıyorlar.

Maç Raporları Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.