O “Takımda Yer Yarattığınız Bir Oyuncu”: Hindistan Yıldızında Parthiv Patel

o-“takimda-yer-yarattiginiz-bir-oyuncu”:-hindistan-yildizinda-parthiv-patel

Eski Hindistan kalecisi Parthiv Patel’in dosya fotoğrafı© AFP

Hindistan takım yönetimi, Pazar günü Pakistan’a karşı Asya Kupası’nda 2022 oynadığı 11’inci maçında Rishabh Pant’i bırakmaya karar verdi. Dinesh Karthik maçın kalecisi olarak seçildi ve bu hem taraftarlar hem de uzmanlar arasında pek çok tartışmaya yol açtı. Ancak Pant, Hong Kong maçı için XI’ye seçildi, ancak topa vurma şansı bulamadı. taraftarlar, Rishabh Pant’in sıralamada üst sıralara taşınması için çağrıda bulunuyorlar.

Eski Hindistan kalecisi Parthiv Patel, Pant’in takımda bir boşluk yaratılması gerektiğini düşünüyor. yeteneğini sergileyebilir.

“XI’de Rishabh Pant için alan yaratmanız gerekecek çünkü o bir oyunu kendi başına değiştirebilen oyunculardan biri. Performansı arttı Geçen yıl çok fazla şey oldu ve takımda ona yer olmalı,” dedi Parthiv Cricbuzz Live’da.

Tanıtıldı

Ayrıca Rishabh’ın vuruşu açması gerektiğini de ekledi çünkü bu takıma sol-sağ kombinasyonu verecek.

“Bence eğer takıma girerse açmalı çünkü bu hindistan’a bir sol-sağ kombinasyonu verecek.kl rahul’un kalitesinden kimsenin şüphesi yok ama h. sakatlıkları bir süredir sahalardan uzaktı ve (açılış) kombinasyonu hakkında şüpheye düşmek için Dünya Kupası’na yakın olacağız” diye ekledi Parthiv.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.