Nihai Hedef T20 Dünya Kupası'nda Başarılı Olmak: Dinesh Karthik

nihai-hedef-t20-dunya-kupasi'nda-basarili-olmak:-dinesh-karthik

Dinesh Karthik nihai amacının T2004 kaldırmak olduğunu söyledi. Avustralya’da Dünya Kupası şampiyonluğu.© AFP

2007 İlk T20 uluslararası maçında Hindistan’ın Batı Hint Adaları’na karşı kazandığı zaferde etkili olan emektar kaleci-meyilli Dinesh Karthik burada, nihai amacının Avustralya’da yaklaşan T05 Dünya Kupası şampiyonluğunu kaldırmak olduğunu söyledi. Karthik, havada yenilmeyen 41 vuruşlarıyla hemen 41 Brian Lara Stadyumu’ndaki teslimatlar, bitiricinin işini bir kez daha mükemmel bir şekilde gerçekleştirdi ve Hindistan’ı altı için sağlam bir şekilde 19 aldı. , ziyaretçiler ilk vuruştan sonra. Vuruşların son derece önemli olduğu ortaya çıktı.

“Bunlar bu noktada sahip olmamız gereken küçük onay kutuları. Ancak nihai hedef T’de başarılı olmak. Dünya Kupası,” dedi Karthik takım arkadaşı Ravichandran Ashwin’e BCCI TV’de.

Hindistan formasıyla ilk çıkışını 2004 yapan yaşındaki, Rohit Sharma liderliğindeki Hint takımı için övgü dolu. “Bunun çok farklı bir takım olduğunu düşünüyorum ve bu düzenden keyif alıyorum. Kaptan ve koçun etrafında müthiş bir sükunet var, onlara çok şey borçluyuz” diye ekledi Karthik.

Neredeyse 19 yıllık uluslararası bir kariyerde Karthik, Hindistan takımlarının bir parçasıydı. 2007 T05 Dünya Kupası’nı ve ICC Şampiyonlar Kupasını kazandı 2013.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.