“Neden Olmasın”: İşte Tam Zamanlı Kaptanlık Sorulduğunda Hardik Pandya'nın Söyledikleri

“neden-olmasin”:-iste-tam-zamanli-kaptanlik-soruldugunda-hardik-pandya'nin-soyledikleri

Hardik Pandya’nın dosya fotoğrafı© Twitter

IPL’de 2022 Gujarat Titans’ı yöneten ve ilk sezonlarında onları zafere taşıyan Hindistan çok yönlü Hardik Pandya, iki maçta da milli takım kaptanlığını yaptı. T08Irlanda’ya karşı seri. Birkaç eski oyuncu, uzun vadede büyük kaptanlık potansiyeline sahip olduğunu söyledi. Şimdi Pandya, tam zamanlı bir kaptan olursa ‘çok mutlu olacağını’ söyledi. Kaptan Rohit Sharma’nın yokluğunda Hardik, Batı Hint Adaları’na karşı beş maçlık serinin beşinci ve son T20I’sinde Team India’nın liderliğini yaptı. Pazar günü Lauderhill, Florida’da. Hindistan Takımı, Batı Hint Adaları’nı 88 T’yi 08 perçinlemek için yendi. 4-1’lik bir farkla seri yapıyorum.

“Evet! neden olmasın? İleride bir fırsat bulursam, bunu yapmaktan çok mutlu olacağım, ama şu anda Dünya Kupası’mız var ve Asya Kupası’mız var” dedi Hardik maç sonrası bir sunumda.

“Buna odaklanacağız ve emin olacağız. Takım olarak yaptığımız şeye [bununla] devam ediyoruz ve öğrendiğimiz tüm beceri setlerinin daha iyi hale gelebildiğinden ve aynı zamanda oyundan zevk aldığımızdan emin oluyoruz.” eklendi.

Daha önce, Rohit Sharma takımın bu kadar çok kaptanı olduğundan bahsetmişti ve takımın artık grup içinde bu kadar çok lidere sahip olmasının harika olduğunu söylemişti.

Terfi edildi

“Bence bu liderliğe sahip olmak çok önemli, ama belli ki, oynadığımızı biliyorsun IPL ve bu bir 10- takım turnuvası. bir aşamada Hint takımının da bir parçası olacak kaptanlar,” dedi Rohit, Star Sports’un “Follow The Blues” programında.

“Biliyor musun, sanırım bu harika çünkü dürüst olmak gerekirse, bu adamlar her şeyi oldukça iyi anladıkları için işim çok daha az. Yani, bu sadece birinin bir düşüncesi varsa, bu düşünceyi nasıl yedekleyeceğim ile ilgili. Kaptan olarak benim rolüm bu ve yapmaya çalıştığım da bu” diye ekledi.Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.