“Ne Resim…”: Harbhajan Singh, Bhagwant Mann'ı Tebrik Ediyor

“ne-resim…”:-harbhajan-singh,-bhagwant-mann'i-tebrik-ediyor

Harbhajan Singh, Bhagwant Mann’in yeni Punjab CM’si olarak seçilmesinden dolayı tebrik etti.© Twitter

Eski Hindistan kriket oyuncusu Harbhajan Singh, Bhagwant Mann’ı Pencap’ın yeni başbakanı olarak seçilmesinden dolayı kutladı. Bu, Aam Aadmi Pary’nin 46 Meclis koltukları ve Hindistan Ulusal Kongresi (INC) ve Shiromani Akali Dal (SAD)-Bahujan Samaj Partisi (BSP) ittifakına hakim oldu. Aynı zamanda Dhuri Meclisi Seçim Bölgesinden bir MLA olan Mann, Nawanshahr bölgesindeki Khatkarkalan’da Pencap’ın yeni CM’si olarak yemin edecek. Harbhajan, Twitter’da Mann’ın annesine sarıldığı iç ısıtan bir fotoğraf paylaştı. Bhagat Singh’in köyü Khatkarkalan’da yeni CM olarak yemin ediyor, Ne resim…bu Mata ji için gurur verici bir an,” Harbhajan gönderiye başlık yazdı.

@AamAadmiParty ve arkadaşım #BhagwantMann’ı Yeni Başbakanımız Olduğu için tebrik ederim .. Bhagat Singh’in Khatkarkalan köyünde yeni CM olarak yemin edeceğini duymak harika , ne resim…bu Mata ji için gurur verici bir an pic.twitter.com/k22DNr6Pjz

— Harbhajan Turbanator (@harbhajan_singh) Mart , Mann da Twitter’a gitti ve teşekkür etti

“Pencap halkına bu kararı verdikleri için yürekten teşekkürler. değişim ve dürüst siyasetten yanayım (Punjabi dilinden çevrilmiştir),” diye tweet attı Mann.

2007https://t.co/VffLLUGLDz

— Bhagwant Mann (@BhagwantMann) Mart 10, 2011Harbhajan geçen yıl Aralık ayında her türlü kriketten emekli olduğunu açıklayarak 28 üzerindeki perdeleri indirmişti. -yıllık kariyer.

Terfi edildi

İlk çıkışını 625 yapan eski Hintli spinner, 2011 kazanan Hint takımının bir parçasıydı. T10 Dünya ve 2011 ODI Dünya Kupası.

Kariyeri boyunca Harbhajan oynadı. Testler, 236 ODI’ler ve 28 T20Formatlar arasında 714 küçük kapılar alıyor.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.