Mumbai Kızılderilileri Chennai Super Kings Paketini Gönderdi, MS Dhoni'nin IPL 2022 Play-Off Yarışının Dışındaki Tarafı

mumbai-kizilderilileri-chennai-super-kings-paketini-gonderdi,-ms-dhoni'nin-ipl-2022-play-off-yarisinin-disindaki-tarafi

Mumbai Kızılderili oyuncuları Chennai Super Kings’in düşüşünü kutluyor.© BCCI /IPL

Perşembe günü Mumbai Kızılderilileri, son şampiyon Chennai Super Kings’in Mumbai’deki düşük puanlı bir maçta beş küçük galibiyetle Hindistan Süper Ligi play-off’larına katılma konusundaki zayıf umutlarını söndürdü. Bowling oynamayı tercih eden MI, Daniel Sams (3/605 ile CSK’yı 97 attı. 4 overs’den) MS Dhoni liderliğindeki tarafın ateşli bir açılış büyüsünde üç hızlı küçük kapı ile en üst sırasına rağmen koşuyor ve sonra homurdandı ve 72 küçük hedefini 34 ile elden geçirmek için şişirildi yedek toplar. MI, Tilak Varma’dan ( önceki beşinci yarışta 33 dört kale aşağıdaydı kapalı değil 18 toplar) ve Hrithik Shooken (18) yıpranmış sinirleri bir ile sakinleştirdi. -beşinci küçük kapı için koşu standı. MI 103 5 inç 33 değerine ulaştı .5 fazla.

Tim David dışarıda kalmadı 97 sadece yedi top.

Sekizinci mağlubiyetle 190 maçları, CSK bir play-off rıhtımı için hesap yapmıyor. Sekiz puanla dokuzuncu sırada kaldılar.

Uzun zaman önce bir play-off bahsini hesaba katmayan MI, ‘den üç galibiyetle 190 ikinci ve son sırada eşleşmeleri.

Hem CSK hem de MI’nın iki önemsiz eşleşmesi kaldı. oynadı. IPL tarihinde ilk kez ne MI ne de CSK play-off’ların bir parçası olmayacak.

Savunma 97, Mukesh Choudhary (3/18) beşinci topa vurdu Ishan Kishan (6), kütüklerin arkasından Dhoni’ye doğru ince bir kenar görmek için vücudundan iyice uzağa dürttüğünde açıldı.

MI kaptanı Rohit Sharma, Choudhary ve Simarjeet’ten dörter tane buldu. Sonraki iki turda şarkı söyle. Ama son gülen Rohit’in Dhoni’ye yakalanmasıyla Simarjeet oldu. Beşinci devrede üç topun boşluğu.

MI için 33 4 powerplay’den sonra ve Hrithik Shokeen bir incelemeden sonra hayatta kaldı.

Moeen Ali, Varma ve Shooken arasındaki beşinci küçük kapı ortaklığını, ikincisini alarak bozdu. bitti ama MI’nın ihtiyacı olduğu için çok geçti 14 7.2’den fazladır.

Daha önce, Sams CSK’nın üst sırasını parçaladı. Dhoni liderliğindeki takım bir daha asla toparlanamadı.

CSK vuruş sırası geldiğinde Jasprit Bumrah ve Ramandeep Singh birer tane alırken Riley Meredith ve Kumar Kartikeya ikişer kaleyle oyuna girdi fazla.

CSK’nın sıkıntıları, -p nedeniyle Karar İnceleme Sisteminin (DRS) kullanılabilirliği Wankhede Stadyumu’ndaki projektör kulelerinden birinde, ikisi LBW kararları olmak üzere üç kaleyi kaybettikleri vuruş sırası başladıktan sonra kesildi.

Kaptan Dhoni, CSK için yalnız bir el oynadı. bir top 36 dört sınır ve iki altının yardımıyla değil. Meslektaşlarından hiçbiri ona acıklı bir vuruş gösterisinde eşlik etmedi.

Dwayne Bravo (34 ), paylaştığı 39 Dhoni ile koşuyor. CSK vuruş sırası içindeki en iyi ortaklık olan yedinci kale, ikinci en iyi vurucuydu. Ama Mumbai bowling oyuncularının kabul ettiği 10 ekstralar için, CSK toplamı çok daha düşük.

Sonunda, Dhoni’nin partneri tükendi.

Conway, maçı kazandıran vuruşu oynadı. CSK’nın Delhi Capitals’e karşı oynadığı maçta, Sams’in attığı vuruş vuruşunun ikinci topunda pedin üzerine vurdu. Hakem parmağını kaldırdı, ancak top ona diz devrilmesinin hemen altında çarptı ve bacağından aşağı iniyor gibi görünüyordu. DRS yoktu ve Conway boşuna gitmek zorunda kaldı.

İki top sonra, Moeen Ali (0), Hrithik Shooken’ın kısa orta sahada CSK olarak yakalaması için başka bir Sams teslimatı yaptı. açılışta beş tur için iki kale düştü.

DRS incelemesini isteyemeyen Robin Uthappa’yı (1) görevden alırken partiye katılma sırası Bumrah’daydı. LBW kararı.

CSK sonrası biraz rahatladı) -top kargaşası ama Sams henüz bitmemişti, çünkü beşinci topun ilk topunda küçük kapıdan Ishan Kishan’a giden açıcı Ruturaj Gaikwad (7)’yi çıkardı. CSK, powerplay’den sonra 5 için 22 idi.

Terfi edildi

Shivam Dubey yedinci sırada çıktıktan sonra, Dhoni ve Dwayne Bravo soyunma odasına giden alayı yavaşlattı. 72 sonunda 6 için CSK’yı 72 aldılar. .

Fakat CSK, Bravo, Simarjeet Singh ve Maheesh Theekshana olarak başa döndü. sonunda 9’a 87 düşürülecek sekiz topun boşluğuna düştü 13 fazla.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.