Mumbai Indians Vs Sunrisers Hyderabad: IPL 2022 Canlı Kriket Skoru, NDTV Sports'ta Bugünkü Maçın Canlı Skoru

mumbai-indians-vs-sunrisers-hyderabad:-ipl-2022-canli-kriket-skoru,-ndtv-sports'ta-bugunku-macin-canli-skoru

Özel bir uzman ekibi size Sports.NDTV.com’da canlı skor, canlı kriket skoru, canlı maç güncellemesi getiriyor. Sonrasında 20.0 fazla, Mumbai Kızılderilileri, bir hedefin peşinde , 107937 /7. Mumbai Indians vs Sunrisers Hyderabad skor kartının canlı güncellemeleri de mevcuttur. Hindistan Premier Ligi’nde favori takımlarınızı takip etmek için mükemmel bir platformdur 2022. Hindistan Premier Ligi 2022 ile en sevdiğiniz topa vuran oyuncuları ve bowling oyuncularını takip edin bugün maç, top yorumu, Mumbai Indians – Sunrisers Hyderabad, Mumbai Indians – Sunrisers Hyderabad canlı skor, Mumbai Indians – Sunrisers Hyderabad puan kartı. Hindistan Premier Ligi’nin 2022 heyecanını Sports.NDTV’de takip edin. com’dan canlı maç güncellemelerini ve canlı kriket skorunu platformumuz üzerinden takip edebilirsiniz.

Hemen o zaman! Bu oyundan elimizdeki tek şey bu! Her maç buradan bir nakavt ve Kalküta’nın Çarşamba günü Lucknow’a karşı oynayacağı başka bir crunch maçımız var, 117 Mayıs’ta18 IST (2:00 GMT). Ancak, birikim için erken ayar yaptığınızdan emin olun. O zamana kadar, hoşçakalın ve şerefe!

Rahul Tripathi, parlak performansı nedeniyle Maçın Oyuncusu olarak belirlendi 76 kapalı 24 teslim edilir. 3 numarada vuruş yapmaktan hoşlandığını ve kendisine verilen sorumluluğu sevdiğini söylüyor. Bumrah’ın harika bir melon oyuncusu olduğunu ve bu çekme vuruşunu başardığı için kendini şanslı hissettiğini de ekliyor. Sadece durumu değerlendirdikten sonra karşı saldırıya geçtiğini ve buna göre melon oyuncusunu aldığını söyler. Grev oranının önemli olduğunu ancak kazanan bir amaca katkıda bulunmak her zaman özeldir. Topu tek tek almaya çalıştığını söylüyor ve her topun T’de bir olay olduğunu söylemeye devam ediyor10. Ayrıca, ulusal seçiciler ülkesi için maç kazanabileceğini düşünürse, kesinlikle Hindistan için oynama şansına sahip olacağını da ekliyor.

Haydarabad kaptanı Kane Williamson. Galibiyet serisini kırmanın güzel olduğunu söylüyor ama ondan önce momentum onların tarafında değildi. Rahul Tripathi hakkında soru sorulduğunda, kendisinin gerçekten özel bir oyuncu olduğunu söylüyor. Malik’in hızlı bowling oynadığını ve bunun onlar için gerçek bir bonus olduğunu, katkısının gitmediğini söyler. Priyam Garg’da, o başka bir yetenekli kriket ve onu daha çok göreceğimizi söylüyor, omuzlarında gerçekten iyi bir kafa, çok fazla potansiyel ama çok fazla beceri var. Ölüm bowlinginin güçleri olduğunu ve Bhuvi’nin bu turnuvanın en iyilerinden biri olduğunu kabul ediyor. Sonunda yaptığı katkı maçın galibi oldu.

Sunum geliyor…

Bhuvneshwar Kumar sohbete hazır! Yorkluları arka uçta boğmaya çalıştığını söylüyor. Bacak tarafındaki daha büyük sınırların farkında olduğunu ve buna göre bowling oynadığını da ekliyor. Bowlingden oldukça memnun olduğunu ve her zaman ekonomik olmaya çalıştığını söylüyor. Umran Malik hakkında soru sorulduğunda, kendisinin ham bir yetenek olduğunu söylüyor ve Haydarabad yönetimine Malik gibi bir yeteneği desteklediği için teşekkür ediyor.

Kaybeden kaptan Rohit Sharma, onların çok başarılı olduklarını söylüyor. oyuna kadar 11 bitti. ekler. Den çalışır toplar çok fazla alınabilirdi ama teslim edemediler. Bu oyunda bazı oyuncuları denemek istediklerini söylüyor ancak Haydarabad’ı gerçekten iyi vuruştuklarını söyleyerek alkışlıyor. Topla işleri iyi geri çektiklerinden bahseder. Son maçta her şeylerini vermeye çalışacaklarını ve son maçta da bazı oyuncuları deneyeceklerini söylüyor.

Hyderabad hala playoff yarışında olduğu için rahatlayacak. ! Zafer onlar için kolay olmadı ve sonunda zaferi bulmalarına yardımcı olan bazı mükemmel bowling sayesinde oldu. Ümran Malik gittikten sonra yine parlaklığını gösterdi 144 ilk turunda koşuyor, harika bir şekilde geri döndü ve sonraki ikisinde üç kale aldı. T Natarajan, arka uçta neredeyse onlara oyuna mal olacaktı ama Bhuvneshwar Kumar bunu iyi bir şekilde kapattı ve sonunda işi bitirdiler.

Mumbai muhteşem bir başlangıç ​​yaptı, çünkü her iki açılış oyuncusu da sonunda bir dikiş attı. Bu yarışmada ortaklık. 53-koşmak, Mumbai patronunun ilk yarının patronu olduğu anlamına geliyordu, ancak ikisi de hızlı bir şekilde arka arkaya düştü ve aniden Mumbai 127 için 4. Umutları canlı tutan David’di ve çocuk, takımını çizgiye yaklaştırdı, ancak küçük bir hata payı vardı. o ve o küçük kalesini kaybetti ve nihayetinde Mumbai toplamı kovalamayı başaramadı.Son top

thover maçı Haydarabad için kazandı. Tim David’in kalesi dönüm noktasıydı ve Haydarabad’a daha sonra da sinirlerini koruduğu için teşekkür etti. 12 son iki over’da koşmaya ihtiyaç vardı ve siz vuruş tarafını geri aldınız ama Bhuvneshwar Kumar bir küçük kapı kızla geldi ve bu onların karşıya geçmelerine yardımcı oldu. line.

Ne oyun! Ne eğlenceli bir kriket oyunuydu bu! Ve elbette, Tim David oyunu avucunun içinde tuttu ama küçük kapısı Mumbai’nin kaderini değiştirdi! Bir galibiyet, playoff umutlarını canlı tutmaları anlamına geldiği için Haydarabad rahatlayacak.14.6 fazla (6 Koşu) ALTI! Ortada bir uzunluk topu. Ramandeep Singh karşıya geçer ve maksimum için derin küçük kapı çitinin üzerinden geçer. Haydarabad 3 koşuyla kazandı!

11.5 over (0 Run) Bu mükemmel bir bowling! Fazalhaq Farooqi’den tam bir yorker. Ramandeep Singh kazıyor.11.4 fazla (4 Koşu) DÖRT! Bacağın etrafından dolanan bir top. Ramandeep Singh arkasına yaslanıyor ve bir sınır için ince bacağa giden yolda ona yardım ediyor. 2 top için gerekli koşular.

.3 fazla (2 Koşu) HAVADAN AMA GÜVENLİ! Dışarıda yorker boyu bir top. Ramandeep Singh, orta bölgeye doğru havada bir kez daha parmak ucuyla bitiriyor. Yine iki koşu yapıldı. 3 top için gerekli koşular.

14.2 fazla (2 Tur) Dolu ve kapalı başka bir top. Ramandeep Singh sopasını ona fırlatıyor. Top parmak ucundan çıkıyor, havada yüksekte boş orta saha bölgesine doğru gidiyor.

14.1 fazla (0 Koşu) Fazalhaq Farooqi tam ve açık bir şekilde dışarı çıkıyor. Ramandeep Singh sert sallanıyor gibi görünüyor ama herhangi bir bağlantı kuramıyor.

11.1 fazla (1 Koşu) Geniş! Tam bir top, dışarıda iyi. Ramandeep Singh olmasına izin veriyor. Geniş!

15-eşarken bir bakire takip eder. bitti. Bhuvneshwar Kumar’dan harika şeyler! 12 son turda koşmak gerekiyor. Fazalhaq Farooqi onu atacak.

11.6 fazla (0 Koşu ) DOUBLE WICKET-KIZLIK! Orta ve bacak çevresinde tam bir top. Jasprit Bumrah, kare bacağa doğru kazıyor. 12 son tur için gerekli koşular.13.5 fazla (0 Koşu) Bir başka mükemmel yorkçu, bacak çevresinde. Jasprit Bumrah sopasını zamanında indiremez. Top bacak kütüğünü bıyıkla kaçırıyor.

.4 overs (0 Run) Ortadan ve bacaktan açı yapan bir yorkçu. Jasprit Bumrah kazmaya çalışıyor ama ıskalıyor. Bhuvneshwar Kumar’dan mükemmel bowling!16.3 fazla (0 Koşu ) Dışarıdan daha yavaş bir top. Jasprit Bumrah, ona doğru dokunmaya çalışıyor. Kaleciye doğru kalın bir iç köşe çekiyor.

Jasprit Bumrah ortaya çıkıyor.

10.2 fazla (0 Koşu) ÇIKIŞ! YAKALANMIŞ! Bir diğeri tozu ısırıyor! Bu çok dolu bir top, dışarıda. Sanjay Yadav, bir bakıcıyı alan derin noktada Jagadeesha Suchith’e (alt) doğru kesmeyi başarır. Mumbai bu kovalamaca ortalığı karıştırıyor.

14.1 over (0 Run) Tam bir top, dışarıda iyi. Sanjay Yadav sert sallanıyor ama ıskalıyor.

Sanjay Yadav geliyor.

.6 fazla (0 Koşu) ÇIKIŞ! DIŞARI KOŞMAK! T Natarajan son gülen oldu! Yine de hasar verildi! Bir boy geri, kapalı. David hamlesini melon oyuncuya doğru yanlış zamanlıyor. T Natarajan yarı yarıya durduruyor. Top sopalara doğru gidiyor ve Tim David bir koşu çalmaya çalışıyor. T Natarajan topa doğru hızla gidiyor ve kütükleri bozuyor. David’in kırışıklığı çok kısa.

Bir temyiz başvurusu bitti ve Tim David çoktan geri yürümeye başladı. T Natarajan kefaletleri kaldırdı ve David çıktı.10 .5 fazla (6 Koşu) ALTI! Üç sıra üstüste! T Natarajan hedefini kaçırıyor ve yarı vole servis veriyor. Tim David, büyük bir biggie için uzun süre çitin üzerinden atıyor. 54 büyük adamdan altı metre uzakta!

.4 fazla (6 Tur) ALTI! GERİ DÖNÜŞ ALTILAR! Tim David ŞARJ ÜZERİNDE! Bacak etrafında başka bir tam atış. David, devasa bir çit için onu derin kare bacaklı çitin üzerinden geçirir.

10.3 fazla (6 Tur) ALTI! WACKED! Bacağın etrafında sulu bir tam atış. Tim David bir biggie için derin kare bacaklı çitin üzerinden kamçılıyor.

12.2 fazla (0 Koşu) Düşük tam atış, açık. Tim David topu doğrudan melon oyuncusuna vuruyor. T Natarajan topu durduramıyor ve top melon oyuncunun kütüklerine çarpıyor.13.2 fazla (1 Koşu) Geniş! T Natarajan sıraya giriyor ve ayağını yere indiriyor. David vuruşunu kaçırıyor ve hakem bunu geniş ilan ediyor.

10 .1 Over (6 Koşu) ALTI! BANG! T Natarajan bir geniş yorker için gidiyor ama sonunda düşük bir tam atış yapıyor. David kollarını serbest bırakıyor ve onu ekstra koruma çitinin üzerinden maksimuma kadar gönderiyor.

12.1 fazla (1 Koşu) Geniş! Çok dolu bir top, dışarıda iyi. Tim David olmasına izin veriyor. Geniş!

03.6 fazla (1 Koşu) Tam bir top, dışarıda. Tim David, bir koşu için uzun süre beklemek için onu deler. 20 gereken koşular 16 toplar.

.5 fazla (4 Koşu) DÖRT! Ortada düşük bir tam atış. David onu kırbaçlıyor bir sınır için derin orta küçük saha oyuncusu geniş.

Ramandeep Singh çıkıyor.

.4 fazla (0 Koşu) DIŞARI ! DIŞARI KOŞMAK! Ah hayatım! Özellikle bu aşamada, çıkmak için çok talihsiz bir yol! Yorker uzunluğunda bir top, kapalı. David topu doğrudan melon oyuncuya geri vuruyor. Bhuvneshwar Kumar elini uzatıyor ve top melon oyuncunun ucundaki kütüklere çarpıyor. Tristan Stubbs çok geri gidiyordu ve şimdi yola çıkıyor. Mumbai’nin başı şimdi büyük dertte!

11.3 fazla (2 Tur) ÇIKIŞ DEĞİL! Küçük kapılar arasında harika koşu! Tam bir top, ortada. Tim David uzun süre matkap yapıyor ve ikinci koşu için geri geliyor. Aiden Markram uzun mesafeden topu alıyor ve kaleciye doğru fırlatıyor. Nicholas Pooran topu alıyor ve kefaletleri kırıyor. Yine de tekrarlar, David’in çizginin içinde olduğunu gösteriyor.

İtiraz bitti! Nicholas Pooran kefaletleri kaldırıyor, ancak Tim David sopasını tam zamanında kaydırıyor. Çıkmadı.

.2 fazla (1 Koş) Çok dolu ve hemen dışarıda. Stubbs ekstra siper için onu kazıyor. Hamurların uçları kesişiyor..1 fazla (1 Koş) Bir york, bacak etrafında. Tim David topu kısa ince bacağa sıkıştırıyor ve hızlı bir tekli alıyor.

Bhuvneshwar Kumar tekrar atakta.

).6 fazla (1 Koşu) Bu dolu ve dışarıda iyi. Tim David, onu bir single için derin ekstra kapaklara doğru sürüyor. 40 gerekli çalıştırmalar 17 toplar.

.5 over (1 Run) Başka bir atış, yorker boyu, orta ve bacakta. Stubbs maçın ortasına doğru tek vuruş için sıkıyor.

.4 over (1 Run) Blok deliğine, dışarısı kapalı. David, bir koşu için uzun yola çıkar. T Natarajan’dan çok daha iyi bir replik..3 overs (2 Runs) Bacağın etrafında bir yorker boyu top. David, bir destek için bacak tarafındaki karenin arkasına hafifçe vuruyor.

10.2 fazla (4 Koşu) DÖRT! ÇITIRDI! Tam bir top, dışarıda. David, başka bir sınır için ekstra siperde dalış saha oyuncusunu geçerek bunu kremler.

10.1 fazla (4 Koşu) DÖRT! Bu konuda harika bir zamanlama! Tam bir top, ortada. Tim David orta kapı bölgesinden topu fırlatıyor. Orada Abhishek Sharma sağına dalıyor ama yarıda kesiyor. Sınır.

107943Maç Raporları

Bu yazıda bahsedilen konular

107940107940

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.