Mumbai Indians Vs Kolkata Knight Riders: IPL 2022 Canlı Kriket Skoru, NDTV Sports'ta Bugünkü Maçın Canlı Skoru

mumbai-indians-vs-kolkata-knight-riders:-ipl-2022-canli-kriket-skoru,-ndtv-sports'ta-bugunku-macin-canli-skoru

Özel bir uzman ekibi size Sports.NDTV.com’da canlı skor, canlı kriket skoru, canlı maç güncellemesi getiriyor. 17.3 fazladan sonra, Bombay Kızılderilileri, 166, 113. Mumbai Indians vs Kolkata Knight Riders skor kartının canlı güncellemeleri de mevcuttur. Hindistan Premier Ligi’nde 170 favori takımlarınızı takip etmek için mükemmel bir platformdur. En sevdiğiniz topa vuran oyuncuları ve bowling oyuncularını bugün Hindistan Premier Ligi 170 maçı, top yorum, Mumbai Indians vs Kolkata Knight Riders, Mumbai Indians vs. Kolkata Knight Riders canlı skor, Mumbai Indians – Kolkata Knight Riders skor kartı. Hindistan Premier Ligi heyecanını 200 Sports.NDTV.com’dan takip edin, canlı maç güncellemelerini ve canlı kriket skorlarını platformumuz üzerinden takip edin.

Bu oyundan elimizdeki tek şey bu ve alttaki iki taraf arasındaki bir çatışmadan sonra ilk iki taraf arasında güçlü bir çatışma geliyor. Mayıs Salı günü, Lucknow Pune’daki MCA Stadyumu’nda Gujarat’a karşı en üst konumu sağlamlaştırmak için mücadele edin. Bu maç 7.19 IST (2:00 GMT)’de başlıyor ama bizim birikimimiz çok daha erken başlayın. O zaman bize katılın, kendinize iyi bakın ve hoşçakalın!

Jasprit Bumrah (4-1-166 -5) MAÇIN OYUNCUSU ve adam için bir fifer aldıktan sonra bile kaybetmeye başladığı gibi hissetmelisin Kaybeden takımdan bir oyuncunun ödülü aldığını gördüğümüz nadir bir durum. Hızlı bir sohbet için geliyor. Bumrah, küçük kapı almanın iyi bir duygu olduğunu, ancak takımınız kazanmadığında iyi bir duygu olmadığını söylüyor. Vuruş sırasında iyi bir konumda olduklarını ancak küçük kapılar hızla düştüğü için baskının arttığını ve kaybettiklerini belirtiyor. Müsabakadan önce iyi bir ritmi olduğunu ve sadece sürece güvendiğini ve maçı kaybettiğinizde umutsuzluğa kapılmayacağınızı kabul ediyor. Bir çok maçta yaklaştıklarını, sadece öğrenip düzeltip gelecek sezon daha güçlü geri döndüğünü söylüyor.

Kalküta kaptanı Shreyas Iyer, bunun böyle olduğunu söylüyor. özellikle son maçı büyük bir farkla nasıl kaybettiklerini düşünürsek, galibiyeti almak gerçekten de bir rahatlama. Powerplay’de harika bir başlangıç ​​yaptıklarını ve Rana’nın da oldukça iyi olduğunu ve Pollard’a vuruş şeklinin onu harekete geçirdiğini ekliyor. Genel olarak, yeni hamurun hemen harekete geçmesinin zor olduğunu ve bowlinge çıktıklarında sohbetin de bu olduğunu belirtiyor. Venkatesh Iyer’in tekrar yan tarafa dönmesi sorulduğunda, düştükten sonra geri dönmenin gerçekten zor olduğunu söylüyor ve kendisinin de benzer bir pozisyonda olduğunu belirtiyor. Oyuncuları desteklemek için McCullum’u ve destek ekibini alkışlamaya devam ediyor ve işlerin gidişatından çok memnun. Oyuncuların ücretlendirildiğinden ve daha önce bocaladıklarını bildiklerinden, ancak kazanmanın çok önemli olduğundan bahseder. Ayrıca mutlu olduğunu ama tam olarak değil ve iyi çalışmaya devam etmek istediğini de ekliyor.

Takip töreni…

Venkatesh Iyer geri dönmenin iyi olduğunu ve daha da önemlisi maçı kazandıklarını söylüyor. Sopa ya da topla takıma katkı sağlamanın önemli olduğunu ve tüm departmanlarda işin yapılmasını sağladığını ekliyor. Niyetinin agresif olmak olduğunu söylüyor ama bazen olmuyor. Sadece iyi bir başlangıç ​​yapmayı garanti ediyor ve ardından orta sıranın katkıda bulunmasına izin veriyor. Sunum töreni için bizi izlemeye devam edin…

Mumbai kaptanı Rohit Sharma, kovalamaktan mutlu olduklarını söylüyor 113 ve bunu her gün alırlardı. Daha sonra bowling oynayanları alkışlamaya devam ediyor ve Jasprit Bumrah’ın bu gece sansasyonel olduğunu ancak vuruşun onları hayal kırıklığına uğrattığını söylüyor. Buradaki dördüncü maçları olduğunu ve biraz inişli çıkışlı olabileceğini ve burada tempocular için bir şeyler olduğunu, sadece iyi vuruş yapmadıklarını söylüyor. Rakibin daha düşük bir skorla sınırlandırılması sorulduğunda, böyle düşünmediğini ve iyi bir bowling performansı olduğunu söylüyor ve aynı oyundaki tüm bölümlerde tutarlılığın biraz eksik olduğundan bahsediyor. Ve şimdi Venkatesh Iyer’den haber alalım…

Günün erken saatlerinde, yerleştirildikten sonra, Kolkata nezaketi, Venkatesh Iyer ve Nitish Rana bir şeyler yapmaya hazır görünüyordu 200. Ancak, Jasprit Bumrah’ın fifer’ı, o aşamada eşit olmayan bir şeyle 170 sonlarını gördü. Ancak, Kalküta bowling oyuncuları duruma ayak uydurdu ve onu zekice savunmayı başardı. Birkaç röportaj için bizi izlemeye devam edin…

Mumbai için, Ishan Kishan dışında, başka hiçbir vurucu bir vuruş vuruşu oynamadı. Yarım tona ulaştı ama ondan başka kimse geçmeyi bile başaramadı 17 -koş işareti. Kishan’ın büyümesine ve diğerlerinin onun etrafında oynamasına ihtiyaçları vardı ama durum böyle değildi. Kishan da devam etmesi için ona ihtiyaç duyduğunda düştü. Sonra sorumluluk tamamen Pollard’a geldi ama bu çok fazla soruydu.

Kalküta’dan ne mükemmel bir bowling performansı! 113 biraz yetersiz görünüyordu ama bunu savunmak için harika bir iş çıkardılar ve eleme umutlarını canlı tuttular. İlk andan itibaren bowling oyuncuları paranın üzerindeydi. Mumbai’nin Powerplay’de serbestçe gol atmasına izin vermediler ve ayrıca birkaç küçük kapı aldılar. İlk 6’dan sonra da sıkmaya devam ettiler. Mumbai ne zaman hızlanmak isteseydi, bir küçük kapı kaybederlerdi. Kalküta’dan kombine bir bowling çabasıydı. Söylemeliyim ki, her bowling oyuncusu kendi rolünü oynadı ama Cummins muhtemelen 4 vuruşta üç kaleyle öne çıkan isimdi.

17.3 fazla (0 Koşu) ÇIKIŞ! DIŞARI KOŞMAK! Rinku Singh ve Kolkata’dan sansasyonel şeyler, işleri üç kaçışla bitiriyor! Bunu hiç gördün mü? Andre Russell, bacak kütüğüne hızlı bir teslimat yapıyor ve Riley Meredith beceriksizce onu kare bacağa doğru sıkıştırıyor. Vurucular koşarak kaçmak isterler, ancak Rinku topa hızlı bir şekilde ulaşır ve tek bir akıcı hareketle onu vurucunun ucundaki kütüklere geri atar. Üçüncü hakem incelemeyi kontrol ediyor ve Jasprit Bumrah’ın kırışıklığı yok. KOLKATA WIN BY 52 KOŞUYOR!

Riley Meredith Mumbai’deki son adam.

.2 fazla (1 Dışarı koşmak! Kieron Pollard BİTTİ! Pollard şimdi gidiyor. Düşen bir yakalamadan bir erteleme alır, ancak tükenir ve bununla Kalküta, şimdi oyuna sahip olduklarını hissedebilir. Russell kısa bir topu vücuda doğrultuyor. Kieron Pollard geri adım atıyor ve çekmeye çalışıyor ama bir üst kenarı alıyor ve top çok yükseklere gidiyor. Kalecinin soluna gider ve aşağı inmesi kilometrelerce sürer. Kaleci Sheldon Jackson onu çağırıyor ve ortalığı karıştırıyor ama orada asla rahat edemedi. Onu yakalayamıyor ve Varun Chakaravarthy karşısında asılı kalıyor, topu alıyor. Bu arada, Pollard avantajı kullanıyor ve hızlı bir ikinci koşu istiyor, ancak Shreyas Iyer’in işi yaptığı yerde atış kalecinin sonuna geliyor. Kieron Pollard, tekrarın onayladığı gibi oldukça kısaydı ve geri dönmek zorunda kaldı.

17.1 over (0 Run) Bu bir uzunluk üzerinde, yavaş ve aşağı bacak tarafı. Pollard vuruşunu kaçırıyor ve top kalçasına sürtüyor.

Jasprit Bumrah giriyor.

16.6 fazla (1 Koşu) DIŞARI! DIŞARI KOŞMAK! Bu çok kötü değerlendirilen ikinci bir koşu ve Kumar Kartikeya’nın ayrılması gerekiyor. Cummins topu pedler üzerinde açı yapıyor ve Kumar Kartikeya onu sopanın iç yarısından geriye doğru, kare bacağa doğru kaldırıyor. Kieron Pollard, bir sonraki vuruş için grevi sürdürmek için onu ikinci koşuya çağırıyor ama asla başlamadı. Ajinkya Rahane, Sheldon Jackson’ın eldivenlerine güçlü bir atış yapıyor ve gerisini kaleci hallediyor.

10.5 fazla (1 Koşu) Kalçaların etrafında, geride sıkışmış sadece başka bir single için bacak tarafında kare. Mumbai’nin sınırlara ihtiyacı var ve onlara bolca ihtiyacı var..4 fazla (1 Koşu) GÜVENLİ! Pat Cummins, onu Kumar Kartikeya’nın gövdesine doğru açıyor ve vurucu ortalara doğru sıçramada onu parçalamayı hemen hemen başarıyor. Vurucular kaçmak için koşuşturur, ancak Shreyas Iyer melon oyuncunun sonunda doğrudan vuruş alır. Yukarı alınır ve tekrar, Kartikeya’nın iyi durumda olduğunu gösterir.

Bitti mi? Güdükler yandığında ve hayatta kaldığında Kumar Kartikeya kırışıklığında iyi durumda.16.4 fazla (1 Koşu) GENİŞ! Hızlı tampon, etrafta dolanıyor ve bu da yüzeyden fırlıyor. Hakem bunu biraz fazla yüksek buluyor ve geniş olarak adlandırılıyor.

.3 fazla (1 Koşu) Cummins’ten mükemmel bowling! Kütüklerde ve bir tek için derin orta küçük kapıya doğru fırladı.

16.2 fazla (0 Run) Bir nokta daha ve basınç yükselmeye devam ediyor. Cummins ortada kısa gidiyor. Pollard üstünü kesmek için geri çekilir ama ıskalar.

16.1 over (0 Run) Tam ve hızlı, pedlere doğru eğimli. Pollard topu uzaklaştırmak istiyor ama ıskalıyor ve pedlere vuruyor.

İçecekler! Kalküta galibiyete yaklaşıyor ama Kieron Pollard arada duruyor. Hepimiz onun potansiyelini biliyoruz ve tek başına oyunu alıp götürebilir ama elinde bir iş olduğu için şu anda üzerinde çok fazla baskı var. 59 200 içinde gerekli olan koşular toplar. Kieron Pollard takımını çizgiyi geçebilir mi?

.6 fazla (0 Run) Sadece 5 tur bitti, Kalküta için bir başka iyi bitti. Kumar Kartikeya bacak kütüğünü geçerek kendine biraz yer açıyor ve Southee onu takip ediyor. Kartikeya ofansif taraftan dışarı itiyor. 59 şimdi kapalı olması gerekiyor 17 toplar.

.5 over (0 Run) Daha uzun ve kapalı, Kartikeya onu savunuyor.

.4 fazla (1 Koşu) Elveda! Bu, bacağı aşağı doğru eğiyor, Pollard kısa ince bacağa doğru pedlerden bir gıdıklıyor ve bir bacağını alıyor güle güle.

.3 fazla (1 Koşu) Pedlerde, bir tane daha

.2 over (1 Run) Southee doluyor ve pedlere saldırmaya çalışıyor. Pollard fiske atıyor gibi görünüyor ama ıskalıyor ve pedlerden kurtarıyor. Top geriye doğru kare ayağa doğru yuvarlanır ve bir bacak veda alırlar.

.1 Over (2 Tur) Ortaya açılı bir uzun top. Pollard kare ayağını geçti ve ikinci için kolayca geri döndü.

Maç Raporları105034Bu yazıda bahsedilen konular

Leave a Reply

Your email address will not be published.