Mumbai Indians Vs Chennai Super Kings Canlı Skor Topu Top, IPL 2022 NDTV Sports'ta Bugünkü Maçın Canlı Kriket Skoru

mumbai-indians-vs-chennai-super-kings-canli-skor-topu-top,-ipl-2022-ndtv-sports'ta-bugunku-macin-canli-kriket-skoru

Hindistan Premier Ligi 2022 canlı kriket skorunu Sports.NDTV.com’dan takip edin. 5.2 aşımdan sonra, Mumbai Kızılderilileri 37/3. Canlı skor, top yorum ve çok daha fazlasını alın. Mumbai Indians ve Chennai Super Kings arasındaki Hindistan Premier Ligi 2022 bugünkü maçını takip edin. Mumbai Indians ve Chennai Super Kings maçıyla ilgili her şey Sports.NDTV.com’da mevcut olacak. Mumbai Indians – Chennai Super Kings canlı skoru ile güncel kalın. Mumbai Indians vs Chennai Super Kings puan kartını kontrol edin. Puan kartı güncellemeleri alabilir, ilgili gerçekleri eşleştirebilirsiniz. Canlı kriket skoru için mükemmel bir yer olan Sports.NDTV.com reklamlarıyla hızlı canlı güncellemeler alın.

4,6 fazla (0 Koşu) Bitirmek için bir nokta! Yukarıda bir küçük kapı olabilirdi ama aslında dört kişilik. Açık kapalı, bu kapaklara itilir.

4.5 fazla (0 Run) Orta direğe açılı, Varma çalışıyor orta kapıya. Başka bir nokta. Şimdi over’ı iyi bitirebilir mi?

4.4 over (0 Run) Ateşli bowling Choudhary’dir!

4.3 over (0 Run) İyi uzunluk ve açık vuruş, tekrar defans yapıldı.

4.2 fazla (0 Koşu) Bu sefer orta sahada! Uzun ve kapalı, Varma onu korumaya itiyor.

4.1 fazla (4 Tur) DÖRT! düştü! Bu alınmalıydı, Mukesh Choudhary’nin 4.’sü olmalıydı! Bu bir uzunlukta ve etrafında kapalı, uzaklaşıyor. Varma onu itmeye çalışıyor, bu dış kenardan dışarı çıkıyor ve Bravo’nun eline büyük bir ilk kaymada geçiyor ama o bunu döküyor. Buna ek olarak, çite doğru yuvarlanır.

3,6 fazla (1 Tur) Bu devreye girer ve sonra geri döner. Varma onu itmeye çalışır, iç yarıdan bir için orta kapıya doğru gider.

3.5

3.4 fazla (0 Koşu) Bu çok dolu ve açık, Yadav kapaklardan vurmak istiyor ama iç yarısından melon oyuncuya gidiyor.

3,3 fazla (1 Koşu) Ortada, bu bir için uzun olarak aşağı itilir.

3.2 fazla ( 1 Run) Ortada, bu geri geliyor, bir için uzun basıyor.

3.1 fazla (0 Koşu) Öncü ama güvenli! Bu daha düz ve açık, geri dönüyor. Yadav fiske atıyor gibi görünüyor ama ön kenardan sipere doğru gidiyor. Araziler oldukça kısa.

Tilak Varma, Maheesh Theekshana şimdi hücuma geçtiği için sıradaki oyuncu.

2.6 (0 Koş) ÇIKIŞ! ARKADAŞLAR! Şu anda Mavi’nin her yeri sarı ve genç Brevis şimdi ayrılıyor! Mukesh Choudhary küçük kapıdan geri geliyor ve bir boy geri gidiyor ve Brevis’e açılı olarak dönüyor. Yer açmak istiyor ve ofsayta doğru vuruyor. Ancak, sadece bir dış avantaj elde ediyor ve Dhoni basit bir yakalama yapıyor. Mumbai’nin başı ciddi belada! Mukesh Choudhary, rüya gibi bir açılış büyüsü yapıyor. bir uzunlukta, etrafında kapalı. Brevis sert vuruyor ama tam ortasına. Ortada bir uzunluk topu servis eder. Yadav küçük kalenin ortasından atıyor ve vurucular üç koşu yapıyor. pedler üzerinde sürüklenen zaman. Yadav kare ayağını geçiyor ve bir çift alıyor.

2.2 fazla (0 Run) Bir uzunluğa iner ve geri döner . Boyuna açılıdır. Yadav ofsayta doğru yumruk atıyor.

2.1 fazla (4 Koşu) DÖRT! Tüm kaosun ortasında, Suryakumar Yadav burada üstün bir dokunuşla bakıyor! Abartılı bir teslimat kapalı. Yadav öne doğru eğilir ve bir sınır için örtülerin arasından kremler.

1.6 üst (2 Tur) DÜŞÜRÜLDÜ! Jadeja 9 kez alacağı bir tanesini indirdi 10. Muhtemelen uzun zamandan beri koşan adam için endişeleniyordu. Bu havaya uçtu, Brevis slog taraması yapmaya çalışıyor ama bu yüzeyde kalıyor ve biraz uzaklaşıyor. Ortaya doğru üst kenardan çıkıyor. Jadeja siperlerden arkasından koşar ve uzun mesafeli saha oyuncusu koşar. Jadeja onu çağırır ama sonra fırlatır. Dwaine Pretorius için daha kolay bir yakalama olurdu, ancak Jadeja’nın istediği gibi kefaletle kaçtı. Sonunda iki tane alındı. Yine olaylarla dolu bir finalin sonu.

1.5 over (0 Run) İyi eğlenceler! Kol topu, dışarıdan içeri giriyor, Brevis onu dışarıda tutuyor.1.4 over (1 Run) Şimdi bir alır! Bu, pedlere açılıdır, bu, tek bir kare ayak için işlenir. ! Boşluk güzel bulundu! Yadav’dan iki güzel kare! Bu dışarı fırlıyor, Yadav ona doğru eğiliyor ve örtülerin arasından onu okşuyor, bu da çimenlerin üzerinden hızla kaçıyor. Dış saha gerçekten hızlı.

1.2 fazla (0 Tur) Bu bir şans mıydı? Çarpıcı bir şans mı? Evet. bu! Yadav için büyük bir izin! Bu daha dolgun, pedlerde, Yadav hafifçe vuruyor gibi görünüyor, bu en sonda dalıyor, sopanın altına gizlice giriyor ama Dhoni onu toplayamıyor. Yadav arka ayağını uzun bir yoldan dışarı çekmişti.

1.1 fazla (1 Koşu) Pedlere açılı, bu biri için kare ayak ile çalışılır.

Diğer uçtan başlamak için döndürün. Mitchell Santner bowlinge geliyor.

0,6 üst (4 Tur) DÖRT! Başlangıç ​​için ne güzel bir atış! İşaretten kurtulmak için bir sınır ve güzel bir tane! Bu dolu ve ortada, Yadav yarasanın tam yüzünü gösteriyor ve ortasından geçen kremleri sürüyor ve bu da çite doğru hızla kaçıyor. Aksiyon dolu bir ilk bölümün sonu.

0.5 fazla (0 Tur) DIŞARI! KERESTE! İki numara var ve her iki açıcı da bir ördeğe aşık oluyor! Bu bir teslimatın yırtıcısı ve Mukesh Choudhary burada yanıyor! Bu dolu, çok dolu, ortada başlıyor ve sonra sallanıyor. Kishan’ın orada ne yapmaya çalıştığından emin değilim. Muhtemelen fiske vurmak istiyordu, her tarafı dövüldü, yerde ve kütük kökünden söküldü. Mumbai kendi başına ilk başta derin bir belada.

Suryakumar Yadav sıradaki adam.

0,5 fazla (1 Koşu) GENİŞ! Yüksek sesle, yüksek sesle itiraz ama geniş sinyal! Bir ses vardı ve belki de pedden çıkmıştı. İnceleme yok. Bacak tarafında, Kishan fiske atıyor gibi görünüyor ama ıskalıyor. Pede çarpar ve Dhoni’ye gider. Birkaç oyuncu arasında uzun bir sohbet ama sonuçta hiçbir şey yapılmadı.

0,4 fazla (1 Run) Bir yorker için gider yine, bu kuyruk geri geliyor ama tam bir atış, bu bir için ortanın sağına sürülür.

0,3 fazla (0 Koş) Ortada, defans yaptı.

Dewald Brevis 3. numarada çıkıyor

0,2 fazla (0 Koşu) ÇIKIŞ! ALINMIŞ! Bu, yan tarafa geri dönüş yapan Mitchell Santner için basit bir yakalama. Chennai ve Mukesh Choudhary için ne büyük bir başlangıç! Bu adam büyük küçük kapılar almayı alışkanlık haline getiriyor, Kohli’yi turnuvada daha önce ve şimdi de Rohit’i aldı. Bu, yüzeyde tutulmuş gibi görünüyordu! Ortada, daha dolgun, aslında biraz daha dolgun. Yüzeyde bir dokunuş tutar. Rohit fiske atıyor gibi görünüyor, ancak vuruşun başlarında bir dokunuş, kolayca çekildiği yerin ortasına kadar parçalıyor.

0,1 fazla (0 Tur) Mukesh Choudhary’den iyi başlangıç! Bir yorker ile başlıyor, dışarıdan geri geliyor, Rohit sopasını zamanında indiriyor ve onu sıkıştırıyor.

Canlı aksiyona dakikalar kaldı! Chennai oyuncuları ortaya çıkıyor. Rohit Sharma ve Ishan Kishan, Mumbai’nin açılışını yapacaklar. Mukesh Choudhary Chennai adına topla başlayacak. Rohit Sharma grevde. İşte başlıyoruz…

Bu oyun için tamamen farklı bir hayran kitlesi var, buna El Clasico denmesinin bir nedeni var! Bugünkü faturaya yetişecek mi? Her iki takım da değişiklik yapıyor ve bu oyunculardan hangisinin etki yaratacağını görmek ilginç olacak. Bloktaki yeni çocuk, Hrithik Shokeen dikkat edilmesi gereken biri!

Mumbai (XI Oynuyor) – Ishan Kishan (WK), Rohit Sharma (C), Dewald Brevis, Suryakumar Yadav , Tilak Varma, Kieron Pollard, Daniel Sams (Fabian Allen’ın yerine), Riley Meredith (Tymal Mills’in yerine), Hrithik Shokeen (Murugan Ashwin’in yerine), Jasprit Bumrah, Jaydev Unadkat.

Chennai (Oyun XI) – Ruturaj Gaikwad, Robin Uthappa, Ambati Rayudu, Shivam Dube, Ravindra Jadeja (C), MS Dhoni (WK), Dwaine Pretorius (Chris Jordan’ın yerine), Mitchell Santner,(Yerinde of Moeen Ali’den) Dwayne Bravo, Maheesh Theekshana, Mukesh Choudhary.

Mumbai kaptanı Rohit Sharma, yüzeylerin son maçlara göre oldukça değiştiğini, ancak takımın ilk vuruşunu yaptığını söylüyor. kurayı kazanıp kaybetmek belki de kılık değiştirmiş bir lütuftur. Üç değişiklik yaptıklarını, Riley Meredith’in geldiğini, Sams’in de geldiğini ve Hrithik Shokeen’in ilk kez sahneye çıktığını ve takımın dengesini korumak istediklerini bildirir. Biraz zıplama olduğunu ve Riley Meredith’in hızlı top atabileceğini ve ne yapabileceklerini görmenin ilginç olacağını ve muhalefette az sayıda sol bek olduğu için ofsaytın geldiğini ekliyor. Tüm oyunları kazanmaları gerektiğini ancak her seferinde bir maç aldıklarını ve çok ileriye bakmadıklarını söyleyerek bitiriyor.

Chennai’nin kaptanı Ravindra Jadeja, küçük kapının nemli göründüğünü ve yararlanmak istiyorlar. Biraz dönebileceğini ve avantaj sağlamak istediklerini ve çiy de bir faktör oynayabileceğini söylüyor. İki değişiklikleri olduğunu bildirir, Dwaine Pretorius ve Santner Moeen ve Jordan için oyuna girer.

TOSS – Madeni para yükselir ve Chennai lehine iner. Önce BOWL’u seçtiler.

PITCH RAPORU – Matthew Hayden saha raporu için sahada. Koşulların sıcak ve nemli olduğunu söylüyor. Mekanın ortasında oynadıklarını söyler. Punjab Bangalore’a karşı gittiğinde bu sahanın en son kullanıldığını ekliyor, bu yüzden çok sayıda koşu bekliyoruz. Sahanın biraz kuru, güzel ve sert olduğundan bahseder. Büyük sorunun, kura atışını ilk kazanan kaptanın olup olmadığı olduğunu da ekliyor. Chennai’nin önce vuruş yapmasının uygun olacağını ve bunun onların spinner’larını oyuna getireceğini düşünüyor.

Riley Meredith Mumbai’de top oynarken görülüyor, bu yüzden en az bir değişiklik bekleyin. Bugün Mumbai kadrosu.

Karayipli uzun adam, Mumbai’nin çok yönlü oyuncusu Kieron Pollard, uluslararası kariyerine zaman ayırmaya karar verdi. Batı Hint Adaları kriketinin muazzam bir hizmetkarı oldu ve ayrıca bugün temsil ettiği takım için. Pollard’ın bugün gücünü açığa çıkardığını görecek miyiz? Bakalım.

Mumbai ise şimdiye kadar oynadığı altı maçın tamamını kaybettiği için daha da kötü bir başlangıç ​​yapıyor. Chennai gibi, Mumbai’nin sorunu da bowling ataklarıydı ve Bumrah dışında diğer bowling oyuncuları herhangi bir etki yaratmayı başaramadı. Vuruş güçlü görünüyor, ancak kaptanları Rohit Sharma’nın ateş etmesine ihtiyaçları var ve bugün gücünü ortaya çıkardığını görebiliriz. Mumbai nihayet tahtada ilk puanlarını alabilecek mi? Yoksa Chennai ikinci galibiyetini alacak mı? öğreneceğiz. Bir süre sonra atışlar ve takım çarşafları.

Son sezonun şampiyonu Chennai, geçen sezonun aynı büyüsünü yaratmak amacıyla bu yıl yeni bir kaptan olan Ravindra Jadeja ile geldi ama ne yazık ki kazandı Şimdiye kadar altı oyundan sadece biri. Vuruşları Robin Uthappa ve Shivam Dube’nin bazı kullanışlı vuruşlar yapmasıyla iyi bir gösteri yaptı, ancak bowling departmanı adım atmayı başaramadı. Maheesh Theekshana son birkaç maçta işini oldukça iyi yapıyor ama Chennai’nin bu iki önemli puanı tahtaya almak için çok yönlü bir çabaya ihtiyacı var.

El Clasico zamanı millet! Evet, Bombay Chennai ile kafa kafaya bu maçta 33 karşı oynayacak Hint T’nin 101990th baskısı Lig. Her iki şampiyon takım için de şimdiye kadar unutulması gereken bir sezon oldu ve umarız kıyasıya rekabet ve puan alma aciliyeti bu iki takımın en iyilerini ortaya çıkarır. … MAÇ GÜNÜ …

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.