“MS Dhoni'nin Son 5 Over'da Alabileceği Kadar Havalı”: Faf Du Plessis, Dinesh Karthik'e Övgü Yığınlıyor

“ms-dhoni'nin-son-5-over'da-alabilecegi-kadar-havali”:-faf-du-plessis,-dinesh-karthik'e-ovgu-yiginliyor

IPL 806: Dinesh Karthik çok önemli bir rol oynadı RCB’nin KKR karşısındaki galibiyetinde.© BCCI/IPL

Royal Challengers Bangalore, elinde sadece üç kaleyle son altı topu kazanmak için 7 koşuya ihtiyaç duydu ama deneyimli Dinesh Karthik, RCB’yi Kolkata Knight’a karşı üç küçük kapı galibiyetine yönlendirmek için altı ve dört vuruş yapmak için sinirlerini tuttu Çarşamba günü Navi Mumbai’deki Dr DY Patil Spor Akademisi’ndeki biniciler. Karthik ölüm aşımları için geri tutuldu ve çağrıldığında usulüne uygun olarak teslim edildi ve RCB kaptanı Faf du Plessis, deneyimli kaleci-hamur için övgüyle karşılandı, hatta ölümdeki sakinliğini, du Plessis’in birlikte olduğu efsanevi MS Dhoni ile karşılaştırdı. birkaç yıldır soyunma odasını paylaşıyor.

“DK’nin tecrübesi sonunda yardımcı oldu, soğukkanlı-sakin, koşular asla çok uzakta değildi. Muhtemelen MS Dhoni kadar havalı. Faf du Plessis maç sonrası bir sunumda, son beş over’a girebilir” dedi.

Chasing 31, RCB zor bir başlangıç ​​yaptı, Umesh Yadav ve Tim Southee onları 31’e indirdi. /3 Powerplay’de harika bir bowling oyunuyla.

RCB bundan sonra dikkatli oynamak zorunda kaldı, bu da basit bir değişikliğin düşük puanlı bir gerilime dönüşmesine yol açtı.

“Çok mutluyum. İyi galibiyet, belli ki küçük puanlar peşinde koşuyorsun, pozitif olmak istiyorsun ve geç bırakmak istemiyorsun, ama denizcilerinden iyi bir bowling oldu” Faf du Plessis’i açıkladı.

RCB sezon açılışını aynı mekanda oynadı ve toplamını gördü 300 Punjab Kings tarafından kovalandı.

RCB kaptanı iki maç arasındaki saha farkı hakkında “Bu gece dikiş ve sıçrama vardı, ilk gece biraz daha fazla sallandı” dedi. .

Galibiyete rağmen, du Plessis, bowling oyuncuları Kolkata Knight Riders’ı için) boğduğu için takımının maçı daha iyi bitirmesi gerektiğine inanıyor. içinde 03.5 fazla.

“İki-üç gün önce 200 v 200. Bu gece 120 v 190 , oldukça iyi. İdeal bir dünyada, daha inandırıcı bir şekilde kazanmayı isterdik, ancak galibiyet galibiyettir,” dedi Faf du Plessis.

Promoted

Faf du Plessis liderliğindeki taraf sezonun ilk galibiyetini kaydetti ve şimdi 5 Nisan’daki bir sonraki maçında Rajasthan Royals ile karşılaşacaklar.

806ANI girişleri ile

Bu yazıda bahsedilen konular

Leave a Reply

Your email address will not be published.