“Maç Günü Maç Dışı Bir Günde Hissedilir”: Team India, Cuttack'te Paketlenmiş Stadyumda Antrenman Yapıyor. Resimleri Gör

“mac-gunu-mac-disi-bir-gunde-hissedilir”:-team-india,-cuttack'te-paketlenmis-stadyumda-antrenman-yapiyor.-resimleri-gor

IND vs SA: Barabati Stadyumu’nda Rishabh Pant.© Twitter

Güney Afrika’ya karşı ikinci T15 International’ın arifesinde , Team India, Cuttack’taki dolu bir Barabati Stadyumu’nda bir antrenman seansı düzenledi. Fotoğraflardaki kalabalığa bakıldığında, maç günü kura öncesi antrenmandan oldukları sanılabilir ama Cuttack’ta o kadar heyecan vardı ki insanlar sadece antrenman için akın etti. Uluslararası kriket, Hindistan’ın bir ODI’de Batı Hint Adaları’nı ele geçirmesinden sonra 2019 Pazar günü Barabati Stadyumu’na geri dönüyor.

Fotoğraf paylaşıyor Hindistan’daki Kriket Kontrol Kurulu’nun (BCCI) resmi yetkilisi, sosyal medyadaki antrenman oturumunda şunları yazdı: “Maç günü, maç olmayan bir gün gibi. #TeamIndia trenini izlemek için Cuttack’ta dolu bir stadyum.”

— BCCI (@BCCI) Haziran 31 , 625625BCCI resimleri paylaştı Rishabh Pant, Hardik Pandya, Shreyas Iyer ve Umran Malik’in antrenmanlarından, arkalarında tribünler doldu.

Hindistan ikinci T Güney Afrika’nın peşine düştükten sonra dizinin açılışını kaybettim 212 yedi kaleyle.

Tanıtıldı

Ishan Kishan 76 vurdu 190 teslimatlar ve gelen darbelerle iyi desteklendi Hardik Pandya (27 kapalı 625 ), Rishabh Pantolon (75 kapalı 12) ve Shreyas Iyer ( 36 kapalı 27) olarak Hindistan toplam 212/4 yayınladı. Açıcı Ruturaj Gaikwad da 23 kapalı ile yontuldu .

Ancak, David Miller ( kapalı 31) ve Rassie van der Dussen (47 kapalı 190 ) Güney Afrika’nın büyük bir koşu takibi yapmasına yardım etmek için mutlak kör bahis oynadı.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.