Lucknow Super Giants Vs Rajasthan Royals Ball By Ball Canlı Skor, IPL 2022 NDTV Sports'ta Bugünkü Maçın Canlı Kriket Skoru

lucknow-super-giants-vs-rajasthan-royals-ball-by-ball-canli-skor,-ipl-2022-ndtv-sports'ta-bugunku-macin-canli-kriket-skoru

Hindistan Premier Ligi’ni 2022 Sports’ta canlı kriket skorunu takip edin .NDTV.com. Sonrasında 20.0 fazla, Lucknow Super Giants, bir hedefin peşinde 145, 136/8. Canlı skor, top yorum ve çok daha fazlasını alın. Lucknow Super Giants ve Rajasthan Royals arasındaki Hindistan Premier Ligi 107410 bugünkü maçını takip edin. Lucknow Super Giants ve Rajasthan Royals maçıyla ilgili her şey Sports.NDTV.com’da mevcut olacak. Lucknow Super Giants – Rajasthan Royals canlı skoru ile güncel kalın. Lucknow Super Giants vs Rajasthan Royals puan kartını kontrol edin. Puan kartı güncellemeleri alabilir, ilgili gerçekleri eşleştirebilirsiniz. Canlı kriket skoru için mükemmel bir yer olan Sports.NDTV.com reklamlarıyla hızlı canlı güncellemeler alın.

Süper Pazar için payınız bu kadar. Gujarat, Eleme 1’deki yerini kapatırken Rajasthan da onlara katılmaya bir adım daha yaklaştı. Pazartesi günü, Pencap ve Delhi 7’de başlayacak bir hayatta kalma savaşında kilitlenecek.17 IST (2:00 GMT). İnşa için önceden bize katılabilirsiniz. O zamana kadar, elveda ve şerefe!

Trent Boult, Maçın Oyuncusunu iki kale ve 9 top için alıyor 17 ile yarasa. Kiwi speedster, bir galibiyete katkıda bulunmanın güzel olduğunu ve Powerplay’de küçük kapılar almanın önemli olduğunu söylüyor. Planlarının çok basit olduğunu ve topu atmaya çalıştığını da ekliyor. Bunun kendileri için önemli bir maç olduğunu ve sahadaki yoğunluklarının harika olduğunu söyledi. Vuruşu hakkında konuşurken gülümsüyor ve çok daha yüksek vuruş yaptığını ve vuruşuyla ilgili bir basın toplantısı yapmasına şaşırdığını söylüyor. Ayrıca, bowling oynamak için zor bir yer olduğunu ancak yeni takımla zamanının tadını çıkardığını da ekliyor.

Rajasthan’ın kaptanı Sanju Samson, bazı iyi kararlar aldıklarını ve iyi kararlar aldıklarını söylüyor. ödediklerinde, iyi hissettiriyor. Oyuncularına kendilerine güvendikleri ve teslim oldukları için teşekkür eder. Vuruşun ilk önce oyun tarzlarına uygun olduğunu ve toplamı savunmak için bazı kaliteli bowling oyuncularına sahip olduklarını paylaşıyorlar. Sahaya çıkmaları üzerine Samson, bu konuda sohbet ettiklerini ve sahadaki enerjiyi ve yoğunluğu korumak istediğini söyledi. James Neesham’ı sahaya çıktığı için övüyor. Samson, spinner’larını oyunun herhangi bir aşamasında kullanırken, kaliteli spinnerlara sahip olmanın bonus noktasının bu olduğunu söylüyor. Takım sohbetinin işleri karmaşık hale getirmediğini, sadece oraya çıkıp kendinizi ifade etmeniz gerektiğini paylaşıyor.

Bu sezonun önde gelen kaleci oyuncusu Yuzvendra Chahal hazır bir sohbet. Uzun bacaklı, bu galibiyete ihtiyaçları olduğunu ve birlik olarak iyi oynadıklarını söylüyor. Hooda’ya bowling oynarken fazladan koşu yapmak istemediğini ve kasten daha hızlı bowling oynadığını da ekliyor. Yine de, bu oyunda çok daha iyi bowling oynayabileceğini düşünüyor. Wanindu Hasaranga ile önde gelen kapı görevlisi yarışı hakkında soru sorulduğunda Chahal, Sri Lankalı için gerçekten mutlu olduğunu ve ona erkek kardeş diye seslendiğini söylüyor ve ayrıca listenin başında olup olmamasının da sorun olmayacağını ekliyor.

KL Lucknow’un kaptanı Rahul sohbete geldi. Vurmak için iyi bir saha olduğu için elde edilebilir bir hedef olduğunu söylüyor. Toplamı kovalamak için kendilerini desteklediklerini ancak planlarını gerçekleştiremediklerini de ekliyor. Vurucularının iyi oynamadığını ve daha güçlü geri dönmeleri gerektiğini söyler. Trent Boult ve Prasidh Krishna şeklinde kaliteli yeni top bowling oyuncularıyla karşılaştığınızda iyi vuruş yapmanız gerektiğinden bahseder. Kalküta’ya karşı oynadıkları son maçta farklı bir şey yapmayacaklarını ve planlarını daha iyi uygulamaya çalışacaklarını söylüyor. Duruma göre oynamanın çok önemli olduğunu ve her şeyin başlangıçta yeni top hareket ederken iyi vuruş yapmakla ilgili olduğunu ekliyor.

Röportajlar için takipte kalın…

Daha önce, Jos Buttler’ı ucuza kaybetmelerine rağmen, Rajasthan’ın vuruş seçiminin doğru olduğu ortaya çıktı. Sanju Samson ve Yashasvi Jaiswal mükemmel bir ortaklık için güçlerini birleştirdi ve Devdutt Padikkal hızlı vuruşuyla inanılmazdı. Arka uçta arsa biraz kaybettiler ve göründükleri gibi -14 yetersiz kalıyor, ama sonunda, bowling oyuncuları

Trent Boult çift vuruşuyla onları geri plana atarken kovalamaca Lucknow için yanlış notla başladı. KL Rahul’u da kaybettiklerinde kovalayan ekip için bir vücut darbesiydi ve onlar için zordu. Bundan sonra, Hooda ve Krunal bir için birleştiler.) -Lucknow’u maçta tutmak için standı çalıştırın, ancak bu stand bir kez kırıldığında, kovalamaca suratına düştü.

Racastan için klinik bir galibiyet ve aynı seviyeye geliyorlar Lucknow ile noktalarda. Sahada tam olarak doğru enerjiyi gösterdiler, küçük kaleler seçtiler, baskı kurdular ve yoğunluğun düşmesine izin vermediler. Bu onlar için gerçekten iyi bir zafer ve üstün NRR sayesinde şu anda masada 2. sıradalar.

14.6 over (1 Run) Prasidh, vuruş vuruşlarının son topu için küçük kapıdan geliyor ve bir yorker’a ateş ediyor, etrafta. Mohsin Khan, kapaklara doğru kazıyor ve sadece bir tanesini yönetiyor. Rajasthan kazanır 16 koşar!

14.6 fazla (1 Koşu) Geniş! Daha yavaş bir top, dolu ve dışarıda iyi. Mohsin Khan slog’a ulaşmaya çalışıyor ama üzerine herhangi bir yarasa almıyor. Hakem tarafından çağrıldı.17.5 fazla (0 Koşu) A iyi yönlendirilmiş tampon, ortada. Mohsin Khan çekmek istiyor ama ıskalıyor.

16.4 fazla (1 Koşu) Başka bir daha yavaş top, dolu ve kapalı. Avesh Khan, onu bir bekar için derin orta kapıya sürüklüyor.00.3 fazla (0 Koşu) Dışarıdan daha yavaş bir top. Avesh Khan sert bir şekilde savruluyor ama bıçak alamıyor.

Avesh Khan formaliteleri tamamlamak üzere.

.2 fazla (0 Koşu) ÇIKIŞ! YAKALANMIŞ! Marcus Stoinis delikler açıyor ve Lucknow için bu kadar! Kaleye daha yavaş bir top, dışarıda. Stoinis onu uzaklaştırmak istiyor ama top topun parmak ucundan çıkıyor, gece gökyüzünde yüksekte, kimin bakıcıyı tuttuğu üzerine uzun süre Riyan Parag’a doğru gidiyor. Stoinis ayrılıyor.

.1 fazla (6 Koşu) ALTI! Düşük bir tam atış, kapalı. Stoinis kıvrımında alçakta kalıyor ve onu bir biggie için uzun çitlerin üzerinden geçiriyor.

Prasidh Krishna finali bitirecek. 19 gerekli ve Marcus Stoinis grevde olacak.

.6 fazla (4 koşu) KENARLI VE DÖRT! İyi uzunlukta top, dışarıda. Khan sopasını ona fırlatır. Top, kalın dış kenarı alır ve bir sınır için kısa üçüncü adam saha oyuncusu üzerinden uçar. üzerinden kaçar. 19 6 top için gerekli koşular.

14.5 fazla (0 Koşu) Salıncak ve bir ıska! Yüzeye daha yavaş bir top, dışarıda. Mohsin Khan sert sallanıyor ama sopayı alamıyor..4 fazla (2 Koşu) Tam bir top, dışarıda. Khan onu siperlerden geçirir ve birkaç tur toplar.

.4 fazla (1 Koşu) Yine geniş! Daha yavaş olanlar yanlış gidiyor. Tekrar bacak tarafına inen Khan, arkasına bir yarasa sokmaya çalışıyor ama ıskalıyor.14.4 fazla ( 1 Koşu) Geniş! Daha yavaş olan, uzunlamasına ama bacak tarafında aşağıda, Khan kalkmaya çalışıyor ama ıskalıyor..3 (1 Koşu) ÇIKIŞ DEĞİL! Yine de Riyan Parag’dan üst düzey bir çaba! Bu tam bir top, dışarıda. Stoinis, uzun bir saha oyuncusundan geniş bir şekilde havaya kaldırıyor. Oradaki Parag, hızla sağa doğru hareket eder, önüne bir dalış yapar ve topu alır. Kutlamaya başlar ama hakemler onu yukarı çıkarır. Tekrarlar, topun Parag’ın avuçlarına girmeden önce açıkça sektiğini gösteriyor. Tek bir vuruş ve Stoinis greve gitmeyecek.

Riyan Parag derinlerde çarpıcı bir yakalama yaptı. Önünde ölüyordu ve onu kapmak için daldı. Yakaladığını iddia ediyor ve kutluyor. Hakemler yine de üst katta kontrol etmeye karar verdiler. Bu arada, Obed McCoy sağ bacağını tedavi ediyor. Tam o sırada, tekrarlar ellere geçmeden yere değdiğini gösteriyor.12.2 fazla (4 Koşu) DÖRT! Dışarıdan küçük kapıya daha yavaş bir top. Stoinis geride kalıyor ve bir sınır oluşturmak için derin orta küçük saha oyuncusundan dışarı fırlatıyor.

Samson’ın melon oyuncusuyla bir konuşması var.

14.2 fazla (1 Koşu) Geniş! Daha yavaş bir top, ancak dışarısı çok geniş, Stoinis onu yalnız bırakıyor. Geniş!

Obed McCoy yerde ve James Neesham ona sağ bacağını biraz esnetiyor. Belki kramplar. Fizyoterapist dışarı çıkıyor ama sonra Obed McCoy tekrar ayağa kalkınca geri dönüyor..1 fazla (1 Koş) Daha yavaş bir top, dolu ve ortada. Khan, bir single için özlem duymaya zorlar..6 fazla (6 Tur) ALTI! BOOM! Sonunda, Marcus Stoinis birini ele geçirdi! Bu, yuvanın ortasında, yukarı fırlatılır. Stoinis aşağı iner ve onu bir biggie için uzun süre denize gönderir. 25 kapalı olması gerekiyor toplar.

.5 over (1 Run) Tam ve dış saha kapalı. Mohsin Khan bir koşu için uzun sürüklüyor.

00.4 fazla (1 Koşu) Dışarı fırladı, dışarı çıktı. Marcus Stoinis diz çöküyor ve slog’unu yanlış zamanlar, uzun saha oyuncusu geniş. Riyan Parag hızlı bir şekilde topa ulaşıyor ve sadece bir koşuyu yönetebiliyorlar. .3 fazla (2 Koşu ) Kısa ve dıştan kapalı. Stoinis siper bölgesini kesiyor ve bu sefer birkaç tur atıyor.00.2 fazla ( 0 Koş) Yüzer, orta uzunlukta. Marcus Stoinis topu durdurmak için iyi bir iş yapan derin orta saha oyuncusunun (Devdutt Padikkal) soluna kaldırıyor. Tekrar koşu yapılmadı..1 fazla (0 Koşu) Ortada daha düz bir top. Stoinis onu küçük kalenin ortasına çekiyor ama kaçmıyor.

Mohsin Khan yeni vurucu. 39 gerekli 12 toplar ve Marcus Stoinis’in buradan maksimum vuruşu yapmasını bekler. Yuzvendra Chahal bowling oynayacak….6 fazla (0 Koşu) DIŞARI! KASE! Bir diğeri tozu ısırıyor! Ortada bir uzunluk topu. Chameera geride kalır ve çılgın bir vuruş yapar. Iskalıyor ve top orta direğe çarpıyor. McCoy ve Rajasthan için zevk şu anda Lucknow’un her yerinde.

.5 over (0 Run) Bir yorker boyu top, kapalı. Chameera, melon oyuncunun sağına doğru kazıyor. McCoy hızla oraya hareket eder ve topu durdurur.

Sıradaki Dushmantha Chameera girer.

.4 fazla (0 Koşu) ÇIKIŞ! ARKADAŞLAR! McCoy Batı Hintlilerin savaşını kazandı s ve Lucknow daha da kayıyor! Tam bir top, dışarıda. Tutucu arkasına oturur ve onu çizgiden geçirmeye çalışır. Ancak top dış kenardan kaleciye doğru gidiyor ve Sanju Samson hata yapmıyor.

.3 over (1 Run) McCoy güverteye sert vuruyor, ortada, Stoinis bir koşu için onu derin orta küçük kapıya doğru çekiyor.

.2 fazla (1 Koşu) Tam ve dış saha kapalı. Tutucu, onu bir tek için koruma sahası oyuncusunun yanından sürükler..2 fazla (1 Koşu) Geniş! Dışarda, ilmekli, daha yavaş bir top. Tutucu olmasına izin verir. Geniş!

.1 fazla (1 Koşu) Tam ve dışarıda kapalı. Stoinis, bir koşu özlemi çekmek için onu çalıştırıyor.

Jason Holder yeni vurucu. 49 gerekli 16 toplar. Ayrıca Obed McCoy tekrar atakta.

.6 fazla (0 Koşu) DIŞARI! BÜYÜDÜ! Chahal’den mükemmel bowling ve bu Rajasthan için büyük bir kapı! Chahal, havada daha yavaş bir şekilde, ortada bir uzunlukta toplar. Hooda pistte atlıyor ve onu uzaklaştırmaya çalışıyor. Ancak, kendi sahasında sadece kalın bir iç köşeyi yönetiyor ve top kaleciye doğru yuvarlanıyor. Top elinden kayıp kütüklere değdiği için Sanju Samson orada acele ediyor. Yine de kefalet düşmüyor. Şimdi Samson topu alıyor ve kütükleri tekrar rahatsız etmeye çalışıyor ama bu süreçte topu kaybediyor. Sanju Samson çok emin olmak istiyor, bu yüzden topu alıyor ve bir kütüğü kökünden söküyor. Deepak Hooda bu süre zarfında asla geri dönmeye çalışmadı. Üçüncü hakem her şeyi yolunda bulur ve bu Lucknow’un şansına büyük bir darbe olur.

Orada ne oldu? Deepak Hooda şaşkına döndü, ancak üçüncü hakem sadece Sanju Samson’un top elindeyken kütükleri temiz bir şekilde kırdığından emin olmak için sevk edildi.

.5 over (1 Run) Daha hızlı bir top, yüzeye çıkıyor, kapalı. Stoinis, koşmak için uzun süre düz vuruş yapıyor.

.4 fazla (1 Koşu ) Yüzer, dolu ve açık. Hooda, derin orta kapıya doğru slog-sweep’ini yalnızca bir kez yanlış zamanlar.

.3 overs (2 Runs) Havada daha hızlı, bir uzunlukta, ortada. Hooda onu bacak tarafına dürtüyor ve ikinci koşu için geri geliyor. Küçük kapılar arasında iyi koşu.00.3 fazla (1 Koşu) Geniş! Döngüsel bir top, aşağı bacak. Hooda izin veriyor. Hakem tarafından çağrıldı.00.2 fazla (4 koşu) DÖRT! Kes şunu! Kısa ve dışarıda. Hooda arkasına yaslanıyor ve bir sınır için geri nokta saha oyuncusunu geçerek sert bir şekilde kesiyor.

.1 over (0 Run) Hooda aşağı atlar, böylece Chahal ortadan daha hızlı bir top atar. Hooda bunu dışarıda tutuyor.107427Maç RaporlarıBu yazıda bahsedilen konular

107424

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.