Lucknow Super Giants Vs Mumbai Indians: IPL 2022 Canlı Kriket Skoru, NDTV Sports'ta Bugünkü Maçın Canlı Skoru

lucknow-super-giants-vs-mumbai-indians:-ipl-2022-canli-kriket-skoru,-ndtv-sports'ta-bugunku-macin-canli-skoru

Hindistan Premier Ligi 2022 canlı kriket skorunu takip edin Sports.NDTV.com’da. Sonrasında 20.0 fazla, Lucknow Süper Devleri 151 /6. Canlı skor, top yorum ve çok daha fazlasını alın. Lucknow Super Giants ve Mumbai Indians arasındaki Hindistan Premier Ligi 2022 bugünkü maçı izleyin. Lucknow Super Giants ve Mumbai Indians maçıyla ilgili her şey Sports.NDTV.com’da mevcut olacak. Lucknow Super Giants – Mumbai Indians canlı skoru ile güncel kalın. Lucknow Super Giants vs Mumbai Indians puan kartını kontrol edin. Puan kartı güncellemeleri alabilir, ilgili gerçekleri eşleştirebilirsiniz. Canlı kriket skoru için mükemmel bir yer olan Sports.NDTV.com reklamlarıyla hızlı canlı güncellemeler alın.

… The Chase…

Tamam öyleyse! Mumbai, Wankhede’de iyi kovalıyor ve açılışların onlara iyi bir başlangıç ​​yapmasını umacaklar. Lucknow’un da iyi bir bowling kadrosu var. Korkunç bir kovalamaca yaklaşıyor.

Kieron Pollard sohbet etmeye hazır. Son birkaç maçta bowling oynamadığını, ancak iyi bir büyü yaptığını ve onları sınırlamakla iyi yaptıklarını söylüyor 168 bu küçük kapı üzerinde. Burada akıllıca vurmaları gerektiğini, bir tarafta sınırın küçük olduğunu ve çiy de onlara yardım etmesi gerektiğini ekliyor. İyi bir kriket oynadıklarından ancak çizgiyi aşamadıklarından, ancak bunu takıma ve taraftarlara borçlu oldukları için kazanmaları gerektiğini söylüyor.

KL Rahul’du. Lucknow için adam. Karşı taraftan kendisinden başka kimse destek görmedi ve kaptan tek çabasıyla takımının iyi bir skor elde etmesine yardımcı oldu. Wickets diğer ucunda düşmeye devam etti. 18-Pandey ile ortaklık kurmak, Lucknow’un gemiyi sabit tutmasına yardımcı oldu, ancak bundan sonra hepsi Rahul’du. Sezonun ikinci tonunu getirdi ama takımı oyunda biraz temkinliydi.

Mumbai harika başladı ve ilkinde baskıyı artırdı fazla. İyi çizgiler ve uzunluklar attılar ve düzenli aralıklarla küçük kapılar aldılar ama onlara karşı güçlü duran Rahul’du. Mumbai’yi sağlıklı bir toplam kovalayan onun vuruşuydu. Kieron Pollard, orta aşamada iki önemli kaleyi alan bowling oyuncularının seçimiydi. Genel koşuyla, Mumbai skorla hayal kırıklığına uğramayacak ve peşinden gitmekten hoşlanacak.

KL Rahul, Mumbai karşısında ezeli rakibi olmaya devam ediyor. Onun için iki yüzyıl ve ikisi de bu sezon Mumbai’ye karşı geldi. Lucknow için iyi bir puan ama KL Rahul’un geri dönüş yolu, genel puandan hayal kırıklığına uğramış görünüyor, bildiği gibi, diğer taraftan iyi desteklenmedi.

.6 over (0 Run) Uzun, dışarıda kapalı. Jason Holder sopasını savuruyor ama yine ıskalıyor. Şansın sonu 151 6 için!

14.5 fazla (0 Koşu) Daha kısa top, dışarıda. Jason Holder bunu çekmeye çalışıyor ama ıskalıyor.

Jason Holder çıkıyor.

.4 fazla (0 Koşu) ÇIKIŞ! ALINMIŞ! Yine büyük olanı seçti, ama bu sefer delik deşik oldu! Ortada başka bir eğimli teslimat. Ayush Badoni bir kez daha uzun süre vuruyor ama bu sefer üzerinde herhangi bir yükseklik elde edemiyor ve Kieron Pollard onu güvenli bir şekilde kesiyor.

04.3 fazla (6 Koşu ) ALTI! Yukarı, yukarı ve uzağa! Ortada daha dolgun bir top. Ayush Badoni, bir biggie için çok uzun süre tokuşturuyor.

14.2 fazla ( 1 Koşu) Yorker uzunluğunda teslimat, ortada. KL Rahul onu tek kişilik kapak için sıkıyor.

19.1 fazla (6 koşu) ALTI! KL Rahul kendi çağına bir tarzda geliyor! Mumbai’ye karşı vuruş yapmayı seviyor! Bir önceki yüzyılını da Mumbai’ye karşı kazandı! Ortada daha kısa bir top. KL Rahul bir biggie için derin orta küçük kapıdan çekiyor.

Riley Meredith finali bitirecek.

12.6 fazla (0 Koşu) Yorker uzunluğunda teslimat, dışarıda. Ayush Badoni bunu ince bacağa doğru atmaya çalışıyor ama melon oyuncuya doğru ıskalıyor. Bumrah’tan zirve! Sadece 4 tanesi kaçıyor!

18.5 fazla (1 Koşu) Düşük dolu pedlerin üzerine atın. KL Rahul, tek bir vuruş için derin orta küçük kapıya doğru hafifçe vuruyor.

14.4 fazla (0 Koşu) Başka bir parmak kırıcı! Blok deliğinin tam ortasında, ortalarda. KL Rahul onu melon oyuncuya geri çıkarır.

14.3 fazla (1 Koşu) Orta boy bir teslimat. Ayush Badoni onu uzunlara doğru kazıyor ve vuruşu döndürüyor.

14.2 fazla (1 Koşu) Ortada düşük bir tam atış. KL Rahul onu tek bir derin örtüye doğru oyar.

18.1 fazla (1 Koşu) Orta uzunlukta bir teslimat. Ayush Badoni, bir single için uzun uzun vuruyor.

14.6 fazla (4 koşu) DÖRT! Şimdi arka arkaya üç sınır! Ortada daha kısa bir top daha. KL Rahul, başka bir sınır için onu derin kare bacağa doğru çeker. 58 yoluna devam eder. bu atışla!

09 .5 fazla (4 Koşu) DÖRT! Çıtır çıtır! Çok dolu, ortalarda. KL Rahul onu bir sınır için yere indiriyor. Hakem orada yoldan çıkmak için iyi yapıyor.

.4 fazla (4 Koşu) DÖRT! Çekti! Vücutta daha kısa bir top. KL Rahul, bir sınır için derin kare ayak ile derin orta küçük kapı arasındaki boşluğa döner ve çeker.

09.3 over (1 Run) İyi bovling! Orta ve bacak çevresinde başka bir uzunluk teslimatı. Ayush Badoni geri çekildi ve hızlı bir single için noktaya doğru hafifçe vurdu.

04.2 fazla (1 Koşu) Bir boyda, orta ve bacak çevresinde. KL Rahul yer açar ve tek kişilik süpürge kapağına doğru keser.14.1 fazla (1 Koşu) Daha dolgun top, pedlerde. Ayush Badoni, tek bir kare için derin kare bacağa hafifçe vuruyor.

.6 fazla (4 koşu) DÖRT! İlk ve son topa sınır! Düşük bir tam atış, dışarıda. KL Rahul bir sınır için siperden sonra onu okşuyor.

10.5 fazla (0 Koşu) Yorker uzunluğunda teslimat, dışarıda. KL Rahul sopasının yüzünü açar ve geri noktadan saha oyuncusuna doğru sürer.

10.4 fazla ( 1 Koş) Tekrar dolu, ortalarda. Ayush Badoni uzun bir vuruş yapıyor ve bir single alıyor.

.3 fazla (0 Koşu) Şimdi uzunluk değişikliği! Çok daha kısa, dışarıda. Ayush Badoni bunu kırmak istiyor ama ıskalıyor.

14.2 fazla (1 Koşu) Başka bir açık teslimat, dışarıda. KL Rahul onu bir single için korumaya doğru sürüyor.04.1 fazla (4 koşu) DÖRT! En iyi atış! Çok dolu, dışarıda, biraz daha yavaş. KL Rahul bir sınır için noktayı oyar.

Jasprit Bumrah tekrar atakta.

.6 fazla (2 Koşu) Başka bir temposuz teslimat, uzunluk teslimatı, ortalarda . Ayush Badoni, birkaç koşu için küçük kapıya doğru fırlatıyor. koşuyor ve bir küçük kapı!

09.5 over (1 Run) Daha yavaş top, bir uzunlukta, etrafında kapalı. KL Rahul bir single için kapağa doğru hafifçe vuruyor.

04.5 fazla (1 Koşu) Geniş! Bu vesileyle çok kısa, bacak tarafına doğru açılı. KL Rahul onu yalnız bırakır. Çok aradılar!

12.4 fazla (1 Koşu) Daha dolu top, pedler üzerinde. Ayush Badoni, bir bekar için derin orta küçük kapıya doğru fırlatıyor.

Ayush Badoni yeni adam.

.3 fazla (0 Koşu) ÇIKIŞ! ALINMIŞ! Riley Meredith şimdi bir küçük kapı alıyor ve Deepak Hooda’dan kurtuluyor! Yumuşak bir görevden alma! Riley Meredith’ten iyi bir tempo değişikliği! Daha yavaş bir top, tekrar daha kısa, bacak aşağı. Deepak Hooda, çekme vuruşunu doğrudan kısa ince bacağına yanlış yapıyor. Dewald Brevis iyi yakaladı.

09.2 fazla (1 Koşu) Elveda! Biraz daha kısa, sürükleniyor, ortada. KL Rahul bunu çekmeye çalışıyor ama ıskalıyor ve kendininkini pedlerine alıyor. Top güle güle demek için kısa ince bacağa doğru yuvarlanır.

10.1 fazla (4 koşu) DÖRT! Güzel atış! Daha kısa ba, dışarıda. KL Rahul bir sınır için havadan üçüncü adama doğru kesiyor.

Maç Raporları

Bu yazıda bahsedilen konular

102411102412

Leave a Reply

Your email address will not be published.