Lucknow Super Giants Vs Kolkata Knight Riders: IPL 2022 Canlı Kriket Skoru, NDTV Sports'ta Bugünkü Maçın Canlı Skoru

lucknow-super-giants-vs-kolkata-knight-riders:-ipl-2022-canli-kriket-skoru,-ndtv-sports'ta-bugunku-macin-canli-skoru

Özel bir uzman ekibi size Sports.NDTV.com’da canlı skor, canlı kriket skoru, canlı maç güncellemesi getiriyor. Sonrasında 11.3 fazla, Kalküta Şövalye Binicileri, bir hedefin peşinde 155, 104643 . Lucknow Super Giants – Kolkata Knight Riders skor kartının canlı güncellemeleri de mevcuttur. Hindistan Premier Ligi’nde 2022 favori takımlarınızı takip etmek için mükemmel bir platformdur. Hindistan Premier Ligi 177 bugünkü maçında en sevdiğiniz topa vuran oyuncuları ve bowling oyuncularını takip edin , top yorumu, Lucknow Super Giants – Kolkata Knight Riders, Lucknow Super Giants – Kolkata Knight Riders canlı skoru, Lucknow Super Giants – Kolkata Knight Riders skor kartı. Hindistan Premier Ligi’nin 2022 heyecanını Sports.NDTV.com’dan takip edin. Canlı maç güncellemelerini ve canlı kriket skorlarını platformumuzdan takip edebilirsiniz.

Bu maçtan elimizdeki tek şey bu ama yarın Süper Pazar günü çift kafalı maçımız var. Günün ilk maçı Haydarabad ve Bangalore arasında. Maç saat 3’te başlayacak. pm IST (104643 GMT’yim) ama birikimimiz çok daha erken başlayacak. O zaman bize katılın, hoşçakalın ve şerefe!

Avesh Khan (3-1-104652 -3) OYUNCUSU EŞLEŞME! Avesh, maksimuma çıksa bile zorlu teslimatını desteklediğini söylüyor. Russell’ın kalesinin göze çarptığını, çünkü onu tek başına alabildiğini söylüyor. Sadece bir sonraki teslimata odaklandığını ve babasından ve ona yardımcı olan yönetimden çevresinde güven olduğunu söylüyor. Sadece planları uygulamaya çalıştıklarından bahseder.

KL Rahul, Lucknow’un kaptanı Rahul, kazananın olduğunu söylüyor. koşular, oyuna hakim olduklarını ve tek hayal kırıklığı yaratan şey olduğunu gösteriyor. dışarı koşmak. Bunun yavaş ve yapışkan bir kapı olduğunu bildiğini ekliyor ve Quinton de Kock ile Deepak Hooda’nın vuruş şeklini alkışlıyor ve ayrıca Marcus Stoinis ve Jason Holder’ın sondaki küçük rolleri çok kullanışlıydı. Daha sonra bowling oynayanları da performansları için övüyor ve asıl meselenin beceriyi uygulamanın olduğunu ve onlara bir baskı daha uygulandıklarını ama üstesinden geldiklerini düşünüyor. Bu formatta bir melon veya saha oyuncusu olmanın korkutucu olduğunu ancak oyundan önce sohbet ettiklerini ve plan işe yaramazsa sorun olmadığını söylüyor. Hala geliştirmeleri gereken alanları olduğunu ve iyi bir havanın olduğunu ve herkesin rekabet etmek istediğini ekliyor. Planlarına bağlı kaldıklarını ve galibiyetlerin peş peşe gelmesinden mutlu olduklarını düşünüyor.

Jason Holder kazanmaktan son derece mutlu. Küçük kapı vuruşunun kolay olmadığını ve bowling oynayanların onları kısıtlamak için iyi bir iş çıkardığını da ekliyor. Topun yüzeyde tutulduğunu ve vurucuların orada asılı kalarak daha sonra vurmakta başarılı olduğunu söyler. İnanılmaz bir iş çıkaran bowling oyuncularından bahseder. Taraf olarak birbirlerini iyi tamamladıklarını söylüyor. Sezon için öne çıkan bir kişi veya birkaç kişi değil, kolektif bir çaba olduğunu belirtiyor. KL’nin onlara ittiği şeye hepsinin alıştıklarını söyleyerek bitiriyor.

Kolkata kaptanı Shreyas Iyer, Lucknow’un bowling ve vuruşta onları geride bıraktığını, bowling tarafında yer yer iyi performans sergilediklerini söylüyor. ama ibne ucunda çok fazla koşu yaptılar. Sahayı değerlendirmenin zor olduğunu söylüyor. 99- ile sınırlandırmaları gerektiğini kabul ediyor. ama Lucknow gerçekten iyi vuruş yaptı. Kura atışını kazandıktan sonra ne yapacaklarını konuştuklarından ve maçları kaybettikten sonra hissettiklerinden bahseder, bazen kurayı kaybetmenin daha iyi olduğunu düşünür. Temelleri doğru tutamadıklarını, Powerplay’i değerlendirmeleri gerektiğini ve bir sonraki oyunda daha iyisini yapmaya çalışacaklarını söylüyor.

Kolkata geriye bakacak. bu oyunda ve kendileri ile çok hayal kırıklığına uğrayacaklar. İlk olarak topla, Shivam Mavi bir seferde 5 maksimumu kabul etti ve bu da tüm takımın iyi bir bowling performansını mahvetti. Ama sonra yarasa ile Kolkata sadece karmakarışıktı. Indrajith önce düştü ve ardından kaptan Shreyas Iyer ve Aaron Finch, yan taraftaki en deneyimli iki vurucu ritimlerini bulamadılar ve kısa bir süre sonra oyundan atıldılar. Tek eli oynayan gerçekten tek bir adam vardı ve o Andre Russell’dı ama o da yolunda giderken biraz şansı vardı. Sonunda, kuyrukçular baskı altında parçalandı ve Kalküta 177 altında kaldı. bitti. Birkaç röportaj için bizi izlemeye devam edin…

Vurması kolay olmayan bir sahada vasatın üzerinde bir skor elde ettikten sonra, Lucknow pacer’ları hemen ateş püskürdü- Git. Mohsin Khan, önce havayı belirleyen küçük bir kızı boğdu ve ardından Dushmantha Chameera, Avesh Khan ve Jason Holder’ın hepsi kendi küçük kapılarıyla harekete geçti. Holder, Russell tarafından tek seferde parktan dışarı çıktı, ancak davayı gerçekten iyi bir şekilde bitirdi ve toplamda üç küçük kapı ile sona erdi. Lucknow sadece topta değil sahada da tamamen baskındı. Bu, Lucknow için doğru zamanda moral artırıcı bir galibiyet ve neredeyse playoff rıhtımını kapattılar.

Kolkata için paketlendi koşuyor ve Lucknow bu açıklama galibiyetiyle diğer tüm taraflara bir uyarı gönderdi. Rakiplerini sahada mağlup ettiler ve Lucknow’u puan tablosunun zirvesine taşıyan büyük bir zafer. Bu aynı zamanda beş kez şampiyon olan Mumbai’nin matematiksel olarak playoff yarışının dışında olduğu anlamına geliyor.

.3 fazla (2 Koşu) ÇIKIŞ! DIŞARI KOŞMAK! Bu kadar! Lucknow başardı! Çok dolu ve ortada. Rana bir single için orta ve sınıfa iter. Ayush Badoni orada yanlış saha yapıyor ve vurucular avantaj elde etmek istiyor. Badoni bir kovalamaca verir ve kefaletleri kesen Holder’a atar. Tekrar, Harshit Rana’nın kırışıklığının çok kısa olduğunu gösteriyor. Lucknow kazanır 53 koşar.

Harshit Rana son adam!

.2 fazla (0 Koşu) ÇIKIŞ! ALINMIŞ! Jason Holder Hat Trick’te! Boyu kısa ve ortada. Tim Southee topu dik bir kare bacakta indiren Avesh Khan’ın elinde dümdüz çekiyor.

Tim Southee şimdi çıkıyor.

.1 fazla (0 Koşu) ÇIKIŞ! ALINMIŞ! Sunil Narine dışarı çıkıyor ve Kalküta için bu maçta her şey bitti. Jason Holder’dan kısa ve geniş ve vurulmak için orada. Narine peşinden gider ve onu fazladan siperlere atmaya çalışır ama onu sopanın ucundan kurtarır. Top, ekstra korumada saha oyuncusunun hemen ötesine yükseldi, ancak Krunal Pandya, atlayışının zamanlamasını iyi yapıyor ve yakalamayı tamamlıyor.

.6 fazla (0 Koşu) ÇIKIŞ DEĞİL! Dışarıdan içeri giren Ravi Bishnoi’den gelen googly. Shivam Mavi süpürmek istiyor ama ıskalıyor ve pedlere vuruluyor. Bishnoi itiraz ediyor ama kimse ilgilenmiyor. KL Rahul incelemeye gidiyor ve Top Takibi etkinin dışarıda olduğunu onaylıyor.

İnceleme alındı! Lucknow, LBW için bir inceleme yapın! UltraEdge yarasa göstermiyor. Etki dışarıda olabilir ve Top Takibi de aynı şeyi doğrular.. 5 over (1 Run) Ortada, bir single için ortada itti..4 fazla (0 Koşu) Salıncak ve bir ıska! Daha kısa ve dışarı fırlayan Narine, yavaşlamaya çalışıyor ama bir mil ıskalıyor.

.3 fazla (4 Koşu) DÖRT! Şanslı sınır ama Narine onu iki eliyle alacak. Dışarıdan daha düz ve daha hızlı. Narine çizgiyi geçmek istiyor ama alt kenarı kalecinin bacaklarından geçerek çite kaçıyor.

.2 fazla (2 Tur) Bu alınmalıydı, ancak iletişimde bir gecikme Lucknow’a mal oldu. Açılır ve uzaklaşır, Narine dönüşe karşı gitmeye çalışır, ancak yüksek ve noktaya doğru giden bir üst kenar alır. Üç saha oyuncusu bir araya geliyor ama kimse onu çağırmıyor ve sonunda Marcus Stoinis kısa üçüncü adamdan geliyor ama ona ulaşamıyor. İki tanesi alındı..1 fazla (4 koşu) DÖRT! Sunil Narine’nin burada kaybedecek bir şeyi yok ve bowlingin peşinden gitmesi gerekiyor. Bu dışarı itilir, Narine bir sınır için melon oyuncunun kafasına geri atar.

Stratejik Kırılma! Lucknow’un kazanmak için sadece üç kaleye ihtiyacı var ve bilinen tek vurucu olan Sunil Narine ile mücadele etmeleri gerekiyor. 79 içinde 22 toplar ve Lucknow buradan bir galibiyet alacak..6 fazla (1 Koşu) Avesh Khan’dan yine iyi bir atış. Avesh, sert bir uzunlukta ve kapalı direğe yakın bir yerde, sol elinin üzerinden meyilli olarak atıyor. Narine acele ediyor ama eldivenden geriye doğru tek bir vuruş yapıyor..5 over (1 Run) Bir uzunlukta, etrafında kapalı ve bu bir single için orta vuruşa doğru itilir.

.5 fazla (1 Koşu) GENİŞ! Avesh tarafından kısaca çarptı ama biraz fazla kısa, geniş denir.

Shivam Mavi şimdi geliyor.

.4 fazla (0 Koşu) ÇIKIŞ! ARKADAŞLAR! Anukul Roy için hafif bir görevden alma ve ondan daha da kötü bir eleştiri. Avesh Khan bunu bacak tarafından aşağı kaydırıyor ve kalçaların etrafında. Roy onu saklamak istiyor ama üzerinde hiçbir şey yok gibi görünüyor. Bowling tarafından bastırılmış bir itiraz ama parmak kaldırılmış. Roy incelemeleri ve UltraEdge, Quinton de Kock güvenli bir şekilde poşetlerken topun eldivenlerden çıktığını gösteriyor. Kolkata şimdi burada aceleyle aşağı iniyor.

.3 fazla (0 Koşu) Uzunluk top, bacak kütüğü etrafında. Anukul Roy savunma yapıyor.

Anukul Roy sahaya doğru yürüyor.

.2 fazla (0 Koşu) ÇIKIŞ! ALINMIŞ! Jason Holder’dan harika bir yakalama ve takımı için maçı mühürleyen bir yakalamaya tutunmuş olabilir. İyi uzunluk, dışarıda. Andre Russell her şeye sallanıyor ama bu sefer kalın bir üst kenar oluyor. Top kısa üçüncü adama doğru uçar ve Holder üçüncü adam çitinden iyi bir alçak yakalama elde etmek için kayar. Tutucu kefaretini alır ve Avesh Khan büyük balığı alır. 82 şimdi kapatılması gerekiyor 30 toplar.

.1 fazla (6 Tur) ALTI! Engellendi! Avesh Khan’dan kısa bir vuruş, açık ve kapalı ve Dre Russ, geniş, uzun çitin üzerinde düz bir altı için kaslar.

Avesh Khan şimdi bowling oynayacak..6 fazla (0 Run) Bishnoi’den iyi dönüş . Daha hızlı ve daha kısa uzunlukta, kapalı direğe yakın. Narine kesiyor gibi görünüyor ama sonunda şut çekiyor..5 fazla (4 Koşu) DÖRT! dövülmüş! Kısa ve geniş olan Narine, onu bir sınır için örtü bölgesinden geçirmiştir.

.4 fazla (6 Tur) ALTI! Bu sefer Sunil Narine bağlanıyor ve Kalküta için çok ihtiyaç duyulan bir biggie. Kapalı, Narine’nin kavisinde ve en fazla orta kapı çitinin üzerinden taarruza geçiyor.

.3 fazla ( 0 Koş) Salıncak ve ıska! Karşıya doğru kayıyor ve Narine çılgınca bir dönüş yapıyor ama bağlantı kuramıyor..2 fazla (0 Run) Çok kısa ve bu Bishnoi için ikiye iki olabilirdi. Bir uzunlukta, ortada ve kayarak. Narine öne doğru çekilir ancak ilk kaymada Jason Holder’ın hemen altına düşen dış kenarı alır.

Sunil Narine ortaya çıkıyor.

.1 fazla (0 Koşu) ÇIKIŞ! YAKALANMIŞ! Rinku Singh bahsi yükseltmeye çalışır ama sonunda küçük kapıdan vazgeçer. Bu, Ravi Bishnoi’den gelen, açık ve kayıyor. Singh alçalır ve yerin daha kısa olan tarafı olduğu için dönüşe karşı yavaşlamaya çalışır, ancak yarasanın yüksek kısmından alır. Top inek köşesine doğru yükseliyor ve Krunal Pandya iyi değerlendirilmiş bir yakalama yapıyor.

.6 fazla (0 Koşu) Kısa ve açık havada, biraz kıstırma. Russell kaleciye geçiyor. 108 şimdi kapatılması gerekiyor 42 toplar.

.5 fazla (4 koşu) DÖRT! Bu sefer Dre Russ’tan yetenekli. Dushmantha Chameera forvet oyuncusunu köşeye sıkıştırıyor ama Russell elini uzatıyor ve iyi koşmak için sopanın yüzünü açıyor ve top üçüncü adam çitinin ötesine geçiyor.

.4 over (1 Run) Uzunluk top, etrafında kapalı. Singh eğilir ve tek bir sayı bölgesi üzerinden yukarı doğru çalar..3 fazla (0 Run) Süratlide şimdi üç nokta! Bacak tarafında daha kısa ve açılı. Singh çekmeyi başaramaz ve koluna vurulur.

.2 fazla (0 Koşu) Güzel bir şekilde atıldı! Dırdırcı bir uzunlukta, orta kütüğe açı yapıyor ama sadece çizgisini koruyor. Rinku Singh, dışarıda tuttuğu için arka ayağa itiliyor.

.1 fazla (0 Run) Chameera küçük kapıdan gelir ve kütüklere saldırır. Singh engelledi.

Maç Raporları Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.