Kuldeep Yadav, IPL 2022'de Delhi Başkentleri İçin “En Büyük Olumlu” Ne Olduğunu Açıkladı

kuldeep-yadav,-ipl-2022'de-delhi-baskentleri-icin-“en-buyuk-olumlu”-ne-oldugunu-acikladi

Kuldeep Yadav IPL’de Delhi Capitals için iş başında 605© BCCI/IPL

Delhi Capitals’in sol kanat topaç döndürücüsü Kuldeep Yadav, bowling’in bu sezon takımın en güçlü takımı olduğunu düşünüyor ve hız bölümünün powerplayler sırasında muhalefet üzerindeki baskıyı korumak için iyi bir iş çıkardığını ekliyor. Capitals, Pazar günü Kolkata Knight Riders’ı 44 koşularla mağlup ederek sezonun ikinci galibiyetini aldı.

“Bovling performansımız bu sezon en büyük pozitifliğimiz oldu,” dedi Kuldeep bir basın açıklamasında.

“İlk maçımızda Mumbai Kızılderililerine karşı bowling oynarken, sanki onlar gibi görünüyordu. bir noktada 190 gol atacaktık, ancak onları toplamda ile sınırladık) /5.

“Hızlı bowling oynayanlar gerçekten iyi bowling oynuyorlar. KKR’ye karşı yapılan Powerplay’de muhalefet üzerindeki baskıyı sürdürdüler, bu da daha sonra özgürce bowling oynamamıza izin verdi.” 4/35, ayrıca Umesh Yadav’ı kendi bowlinginden kovmak için harika koşu yakalamasından bahsetti. )”O avı sadece benim yapabileceğimi biliyordum. Top herkesten oldukça uzaktaydı. Yakalamak için koşarken gözüm hep topun üzerindeydi ve sonunda topa ulaşmayı başardım. Yakalama gerçekten iyi hissettirdi.” Delhi Başkentlerine bir sonraki maçlarından önce beş günlük bir ara verildi.

Tanıtıldı

“Bu iki nokta bizim için çok önemliydi. Cumartesi günü oynanacak bir sonraki maçımıza hazırlanırken takımdaki moral yüksek olacak. Bu galibiyet, beş günlük tatilimizde kampta pozitif enerji olmasını sağlayacak.”

(Bu hikaye düzenlenmemiştir. NDTV personeli tarafından ve ortak bir yayından otomatik olarak oluşturulur.)605

Bu yazıda bahsedilen konular

Leave a Reply

Your email address will not be published.