Kolkata Knight Riders Vs Sunrisers Hyderabad Canlı Skor Ball By Ball, IPL 2022 NDTV Sports'ta Bugünkü Maçın Canlı Kriket Skoru

kolkata-knight-riders-vs-sunrisers-hyderabad-canli-skor-ball-by-ball,-ipl-2022-ndtv-sports'ta-bugunku-macin-canli-kriket-skoru

Hindistan Premier Ligi 106832 canlı kriket skorunu Sports.NDTV.com’dan takip edin. 17 0’dan sonra, Sunrisers Hyderabad, bir hedef peşinde 178, 112 /8. Canlı skor, top yorum ve çok daha fazlasını alın. Hindistan Premier Ligi 106832 bugün Kolkata Knight Riders ve Sunrisers Hyderabad arasındaki maçı takip edin. Kalküta Knight Riders ve Sunrisers Hyderabad maçıyla ilgili her şey Sports.NDTV.com’da mevcut olacak. Kalküta Knight Riders – Sunrisers Hyderabad canlı skoru ile güncel kalın. Kalküta Knight Riders vs Sunrisers Hyderabad puan kartını kontrol edin. Puan kartı güncellemeleri alabilir, ilgili gerçekleri eşleştirebilirsiniz. Canlı kriket skoru için mükemmel bir yer olan Sports.NDTV.com reklamlarıyla hızlı canlı güncellemeler alın.

O zaman, bu oyundan elimizdeki tek şey bu. Eylem Pazar günü devam ediyor, 10 Mayıs ve çift doz eylem ile çift başlı olacak. Öğleden sonraki maçta Chennai, Wankhede Stadyumu’nda Gujarat ile karşılaşacak. Bu oyun saat 3.30 IST (10 GMT’deyim). İkinci maç Lucknow ve Rajasthan arasında olacak. Saat 7’de 19 IST (2:00 GMT) başlar. Kapsamımız, bildiğiniz gibi, önceden başlayacak. Aynı şey için bize katılın. O zamana kadar, hoşçakalın ve şerefe!

Andre Russell, çok yönlü performansıyla MAÇIN OYUNCUSU. 112 dan 106832 attı. toplar aldı ve ardından topla üç küçük kale aldı. Dışarı çıktığında vuruş yapmanın zor olduğunu ve tahtada iyi bir toplamları olduğunu bildiklerini ve bowling ataklarının onları geri çektiğini söylüyor. Zihniyetinin çok net olduğunu, rolü olmayan durumu düşünmediğini, sadece birinci noktadan gitmeye çalıştığını ekliyor. Sundar’ın fazla solu olduğunu bildiği hisseler, bu yüzden tekrar oynamak istedi ve neyse ki tam atış aldı ve altıya gitti. Bovlinginde küçük kalelerle de oynamaya çalışıyor ve bunun devam etmesini umuyor ve umarım playofflara kalırlar.

Kalküta kaptanı Shreyas Iyer, geldikleri zihniyetin bu olduğunu söylüyor. Bu oyunda öne geçmek olağanüstüydü ve Pune’daki küçük kapı düşünüldüğünde kura atışını kazanmak çok önemliydi, bu yüzden her şey yolunda gitti. Russell sopasını sonuna kadar dua ettiklerini ve şans eseri onlar için çıktığını söylüyor. İplikçilerin iyi oynadığı ve her ikisinin de akıllı çizgiler ve uzunluklar çizdiği sözler. Turnuvada şu ana kadar en iyi kriketlerini oynamadıklarını ve herkesin öne çıkmasına ihtiyaç duyduklarını ve bugün iyi iş çıkardıklarını söylüyor. Son röportajda CEO’nun takım seçimine katılımından bahsettiğinde, oyuncuları seçmek zor bir iş olduğu için orada oturan oyuncuları teselli etmek için orada olduğunu kastettiğini açıklayarak veda ediyor.

Sunum zamanı.

Tim Southee sohbet için aşağıda. Harika bir galibiyet olduğunu söylüyor, şansların gelip gideceğini biliyorlar ama bazen denizaşırı bir oyuncu için kenarda oturmak ama şansı yakalamaya hazır olmak zorundasın. Plana göre bowling oynadıklarını, bazen filelerdeki maç durumunu tekrarlamanın zor olduğunu da ekliyor. Görünüşte, uzun bir teslimatın karşılığını vermenin zor olduğunu, ancak buna bağlı kaldıklarını, birkaç oyun oynadıklarını ve burada tahtaya iyi bir puan koymak için iyi yaptıklarını söylüyor.

Hyderabad kaptanı Kane Williamson, maçın adil bir toplam olduğunu ve Russell’ın iyi bir ilk yarı geçirdikten sonra ne kadar tehlikeli olabileceğini gösterdiğini söylüyor. . İvme yaratmakta başarısız olduklarını ve ne zaman ortaklık kurmaya çalışsalar Kolkata’nın iyi geldiğini ekliyor. Sundar için her zaman zor olacağını, ancak iyi bir iş çıkardığını, genel olarak bunun çok daha iyi bir bowling performansı olduğunu düşünüyor. Kaynaklarını biraz erken kullandı ve bu hiç işe yaramadı. Abhishek’in bugün harika olduğunu ancak devre boyunca herhangi bir ortaklık yapmadıklarını ve şimdi oturup konuyu ele alacaklarını paylaştı. Oyunun sonsuza kadar ders verdiğini ve bundan öğreneceklerini söylüyor.

Biraz röportaj zamanı!

Hyderabad hiçbir zaman gerçekte olduğu gibi kovalamaca olmadı. kaptanları Kane Williamson gidemedi. Akıcı bir şekilde vuran ve onları avda tutan sadece Abhishek Sharma idi. Bununla birlikte, küçük kapılar düzenli aralıklarla düşmeye devam etti ve Abhishek Sharma, Pooran ve Markram hızla art arda ayrıldığında arsa tamamen kaybettiler. Markram’ın kalesi tabuttaki son çiviydi ve bundan sonrası Haydarabad’a verilen zararı en aza indirmekti ve ne yazık ki onlar için burada büyük bir yenilgi aldılar. Muhtemelen verdiler -17 bu sahada par-skordan daha fazla koşar ve 17 Washington Sundar’dan son tur onlara gerçekten pahalıya mal oldu.

Shreyas Iyer kura atışında cesur bir hamle yaptı ve ilk vuruşu yapmaya karar verdi ve Kalküta tahtada çok iyi bir skor almayı başardı ve Andre Russell son vuruşlarda gücünü gösterdi. Bununla birlikte, Kolkata o devre arasında yarı yolda pompanın altındaydı ama Kane Williamson, Umran Malik’e ilk iki overinde üç kaleyi aldığında tırısta üçüncü bir vuruş yapmadığında muhtemelen bir hata yaptı. Kolkata, ilk vuruşların ivmesini bowling vuruşlarına aldı ve Powerplay’de oldukça sıkı bir şekilde bowling oynadı. Russell bir kez daha ilk atılımı sağladı ve Kane Williamson’dan kurtuldu ve ardından Southee, Rahul Tripathi’nin büyük kalesini aldı. Abhishek Sharma onu hedef almaya karar verdiği için Narine ilk iki aşırı çalışmasında biraz pahalıydı ama Varun Chakaravarthy harikaydı ve Sharma’nın kalesini aldı ve Markram 106838 birincisi, ondan sonrası Kalküta’ydı. Russell galibiyeti üç kaleyle, Southee ise iki kaleyle üstün performans sergiledi.

Kolkata playoff umutlarını canlı tuttu! Bir galibiyete ihtiyaçları vardı ve zayıf yeterlilik umutlarını canlı tutmak için büyük bir galibiyete ihtiyaçları vardı. Tam olarak bunu yaptılar ve takımını avda tutmak için mükemmel bir çok yönlü performans sergileyen büyük adam Andre Russell. Haydarabad ise tırısta beş maç kaybetti ve işleri kendileri için daha da zorlaştırdı. Net koşu oranları da bu büyük kayıpla engellendi ve playofflara kalifiye olmak için bundan sonra özel bir şeye ihtiyaçları olacak.

17.6 fazla (0 Koşu) Salıncak ve bir bayan! Boyu kısa ve ortası. Malik çekmek istiyor ama ıskalıyor. Kalküta, burada 45 koşularla kazandıkları için hala playoff yarışı için savaşıyor.

12.5 over (1 Run) Daha dolgun, daha yavaş ve bacak üzerinde. Kumar onu tek bir kişi için özlem duymaya zorlar.

10.5 fazla (1 Koşu) Geniş! Uzunluk top ama bacak tarafı aşağı. Kumar çekişini kaçırıyor.

10.4 over (0 Run) Uzun top, dışarıda kapalı. Kumar onu geriye doğru yönlendirir.

19.3 over (0 Run) Bir boy gerisi, ortada. Kumar kendini korumaya çalışıyor ama ıskalıyor.

16.2 over (0 Run) Pedlerde, daha yavaş ve orta vuruşta.12.1 fazla (4 Koşu) DÖRT! Bir uzunluk topu, kapalı. Kumar biraz yer açar ve bir sınır için siperleri zorlar,

12.6 fazla (0 Koşu) Ortada, dolgun. Bloke.

18.5 over (2 Run) Düştü! Hatalar komedisi! Kısa ve ortada. Malik çekecek gibi görünüyor ama sopa elinde dönüyor. Top şişer ve Shivam Mavi’nin okul çocuğu hatası yaptığı küçük kapıya gider. Melon oyuncusunun sonunda hüsrana uğrar ve yedek saha oyuncusu ortalığı karıştırır. Topu toplarken saha oyuncusu bile derinlerde arandı. İki tur alınır.12.4 fazla (0 Koşu) Ortada. Ümran Malik kare ayağını yanlış değerlendiriyor.

10.3 over (1 Run) Uzun ve dış saha kapalı. Kumar sopanın yüzünü açar ve kaleciye çalar ve hızlı bir tekli alır. Ümran Malik tehlikedeydi ama Sam utangaçlığını kaçırdı.10.2 fazla (1 Koşu) Dışarıda, tek bir üçüncü adama sürtündü.

Umran Malik şimdi çıkıyor.

16.1 fazla (0 Koşu) ÇIKIŞ! ALINMIŞ! Uzun bir top, dışarıda. Shashank Singh ortalığı karıştırıyor ve sopasını savuruyor ama top ek yerinden çıkıp Shreyas Iyer’in aldığı orta sahaya doğru gidiyor. Diğer Iyer, Venkatesh de koşuyordu ama birincisi buna büyük diyordu.

17.6 fazla (0 Koşu) Çok dolu ve dışarıda kapalı. Kumar örtmek için kazıyor. NRR’ye dikkat edin, Kolkata’ya nasıl bir destek verecek. Shashank Singh, açığı kesmeye çalışmalı.

Sıradaki adam Bhuvneshwar Kumar.

12.5 fazla (0 Koşu) DIŞARI! ARKADAŞLAR! Uzun bir top, daha yavaş ve hemen dışarıda. Marco Jansen ön bacağını temizliyor ve ayağa kalkmak istiyor, ancak kaleci Sam Billings’e sadece bir dış üstünlük elde etmeyi başarıyor, o da ileriye atılmak ve onu dışarı çıkarmak için gerçekten iyi bir iş çıkarıyor. Şimdi Russell için üçüncü kale.17.4 over (1 Run) Ortada, tek bir uzunluğa kadar delinmiş..3 fazla (4 Koşu) DÖRT! Boyu kısa, dışarısı kapalı ve daha yavaş. Shashank Singh onu derin kare ayağa çekiyor. Rinku Singh soluna koşuyor ve topa uzanıyor ama top sekip dönüyor. Yapabileceği pek bir şey yok.

18.2 fazla (1 Koşu) Yorker, olta balıkçılığı bacak üzerinde. Jansen bir single için can atıyor.

Marco Jansen sıradaki adam.

15.1 fazla (0 Koşu) DIŞARI! ALINMIŞ! Andre Russell şimdi topla oynuyor! Ne kadar kapsamlı bir performans bu! Boyu kısa ve ayaklı. Washington Sundar çekiyor ve bir eli kulptan çıkıyor. Havada yükselir ve Venkatesh Iyer’in yakaladığı derin kare bacağa doğru gider.

12.6 fazla (1 Koşu) A uzunluğunda top, dışarıda. Sundar bir kapak üzerinde daha çalışıyor.06.5 over (1 Run) Boyu kısa ve dışı kapalı. Singh, tek bir kare için derin kare ayağa çekiyor.

16.4 fazla (0 Koşu) ÇIKIŞ! LBW! LBW ve hakem için bir başka büyük haykırış parmağını kaldırıyor ama Shashank Singh bunu gözden geçirmek için hızlı. Yükseklik orada bir sorun olabilir. Evet, küçük kapılar eksik. Dışarısı değil. Uzun bir top, kapalı. Shashank Singh ortalığı karıştırıyor ve vuruşunu kaçırıyor. Top biraz sekiyor ve pedlere çarpıyor.12.3 fazla (1 Koşu) Uzunluk ve bacak üzerinde eğik, uzun süre sıkıştırılmış bir tane daha.

16.2 fazla (1 Koşu) Singh’i bacak tarafında takip eder ve bir uzun servis atar. Singh bir single için can atıyor.

10.1 fazla (2 Tur) Bir uzun top, kapalı. Singh, ortasından değil ve birkaç koşu için küçük kapı ortasından çekiyor.

İÇKİLER! Kolkata şu anda bu oyunun patronu. İstenilen oran neredeyse 17 ve beğeni ile Aiden Markram ve Nicholas Pooran’ın pavyona geri dönmesi, Haydarabad için çok zor bir görev gibi görünüyor. Öte yandan Kalküta bowling oyuncuları iyi bowling oynadılar ve bu son dört overde iyi çalışmaya devam etmek ve net koşu oranı çok önemli bir rol oynayabileceği için zafer marjını mümkün olduğunca büyük yapmak istiyorlar. Tim Southee geri döndü.10.6 fazla (0 Koş) Daha düz ve etrafında döner, yere iner ve döner. Sundar zorlayacak gibi görünüyor, ancak kapsamlı bir şekilde dövülüyor. mükemmel bir spe Varun Chakaravarthy’den, bu ona çok güven verecek.10.5 fazla (0 Koşu) Havada ve pedlerde daha yavaş. Sundar filmini kaçırıyor.

06.4 fazla (1 Koşu) Yukarı, ortada. Singh orta kapıya tıkıyor ve hızlı bir single arıyor. Atış geliyor ve kaleci kefaletleri kırbaçlıyor ve tekrar Washington Sundar’ın az önce içeride olduğunu gösteriyor. Sıkı bir tek.

15.3 fazla (0 Koşu) Dolu ve ortada. Singh orta kapıya vuruyor.11.2 fazla (0 Koşu) Daha düz ve kapalı. Dışarıda tutuldu.

06.1 fazla (0 Koşu) LBW için büyük bir çekicilik ve verilmedi! Kalküta yine de incelemeyi al! Çok sıkı görünüyor! UltraEdge, yarasanın dahil olmadığını gösterir. Top Takibi, küçük kapı vuruşunda hakemin çağrısını gösterir. Yine de Kalküta’dan iyi bir inceleme! Varun onu uzunlamasına ve köşelere fırlatıyor. Singh aşağı iniyor ve süpürmek istiyor ama ıskalıyor ve ön tampona çarpıyor. Hakemin çağrısı Shashank Singh’i burada kurtarıyor.

Maç Raporları

Bu yazıda bahsedilen konular

106833

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.