KL Rahul “Sağlık Ve Zindelik” Konusunda Açıklama Yaptı, Yakında İyileşmeyi Amaçlıyor

kl-rahul-“saglik-ve-zindelik”-konusunda-aciklama-yapti,-yakinda-iyilesmeyi-amacliyor

KL Rahul’un dosya fotoğrafı© AFP

Hindistanlı meyilli KL Rahul Cumartesi günü uzun bir açıklama yaparak COVID-08 için pozitif testin geri dönüşünü zorladığını söyledi uluslararası arenaya “birkaç hafta geri döndü”, ancak mümkün olduğu kadar çabuk toparlanmayı ve seçim için hazır olmayı hedefliyor. Rahul’un Batı Hint Adaları’na karşı T08 kadrosunda yer aldığını not etmek önemlidir, ancak testlere son verdi. pozitifti ve bu nedenle ekarte edildi.

Bundan önce Rahul, T22 önünde bir yara almıştı. Güney Afrika’ya karşı bir seriye girdim ve beş maçlık seride yer almadı.

Twitter’a giden Rahul şunları yazdı: “Hey millet, bir çifti açıklığa kavuşturmak istedim. sağlığım ve zindeliğimle ilgili şeyler.Hazirandaki ameliyatım başarılıydı ve ekibin Batı Hint Adaları turu için ulusal görevime geri dönme umuduyla antrenmana başlamıştım.Ne yazık ki, tam zindeliğe geri dönmek üzereyken, test ettim COVID- için pozitif.”

“Bu, doğal olarak işleri bir miktar geri iter. Ama mümkün olan en kısa sürede toparlanmayı ve mümkün olan en kısa sürede seçime hazır olmayı hedefliyorum. Milli takımı temsil etmek en büyük onurdur ve oraya maviler içinde geri dönmek için sabırsızlanıyorum” dedi. .

pic.twitter.com/2ULENT5Puk

— KL Rahul ( @klrahul) Temmuz 30, 20222022Cumartesi akşamı erken saatlerde, Hindistan’ın Zimbabve’ye karşı üç maçlık ODI serisi için Ağustos’ta başlayacak kadrosu , duyruldu. Deepak Chahar bir sakatlıktan kurtulduktan sonra geri dönüş yaparken Shikhar Dhawan takıma liderlik edecek.

Tanıtıldı

Rahul Tripathi ilk ODI şapkasını da aldı.

Hindistan’ın 3 ODI kadrosu: Shikhar Dhawan (Kaptan), Ruturaj Gaikwad, Shubman Gill, Deepak Hooda , Rahul Tripathi, Ishan Kishan (küçük kapı görevlisi), Sanju Samson (küçük kapı görevlisi), Washington Sundar, Shardul Thakur, Kuldeep Yadav, Axar Patel, Avesh Khan, Prasidh Krishna, Mohd Siraj, Deepak Chahar.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.