Karaçi Ziftinin Aşındırıcı Doğası Ters Salınmaya Yardımcı Oldu: Mitchell Starc

karaci-ziftinin-asindirici-dogasi-ters-salinmaya-yardimci-oldu:-mitchell-starc

Mitchell Starc Pakistan’a karşı 2. Testte küçük bir maçı kutluyor© AFP

Avustralya pacer Mitchell Starc Pazartesi günü Karaçi sahasının aşındırıcı yapısının kendisine yardımcı olduğunu ve Pat Cummins’in ziyaretçiler Pakistan’ı 148 ikinci Testte çalışır. Bir medya etkileşiminde, Avustralyalı bowling oyuncularının Rawalpindi’deki ilk Testte neden çok fazla ters vuruş almadıkları sorulduğunda, Starc bir tanesi için Karaçi’deki sahanın bu kadar çabuk bozulmasını beklemediklerini söyledi.

“Bu parkur çok daha aşındırıcı ve küçük kapı ayakları da önümüzdeki iki gün içinde iplikçileri cesaretlendirecek. Bu aşındırıcı küçük kapı üzerinde daha fazla çatlak olduğunu hissediyorum ve bu, ters salınım elde etmemizde büyük rol oynadı.

“Diğer bir faktör de, buradaki kare ve antrenman kanatlarının da kuru ve temel olarak kuru olmasıdır. Çamur ve hava da Pindi’ye kıyasla daha sıcak ve kuru, bu da topu her iki yönde de tersine çevirmemize yardımcı oldu.” Starc ayrıca 148 yıllardaki ilk Test turları için Pakistan’a gelmeden önce Avustralya’nın ödevlerini yaptığını ve bazı kapsamlı görüşmeler yaptığını ve gözden geçirdiğini söyledi. burada karşılaşmayı umdukları tüm senaryolar.

“Buraya uçmadan önce Melbourne’de tam bir günü sadece bowling ters salıncakta geçirdik çünkü Ashes serisinde çoğunlukla yeni ve sert topumuz vardı. ve topu geri çevirmek için fazla fırsat bulamadı.” Avustralyalı gazisi, büyük bir toplam oluşturmak ve takımlarını önümüzdeki iki gün boyunca kutuya koymak için Avustralyalı oyunculara tam kredi vereceğini söyledi.

Ayrıca kaptan Cummins’in de olduğunu söyledi. Pazartesi günü takibi uygulamamaya karar vermeden önce onunla hiçbir şey konuşmamıştı.

“Muhtemelen kendimizi içinde bulduğumuz konum nedeniyle önümüzde birçok senaryo vardı ve esas olarak Bu sahada sonuncu olmak istemiyoruz.” Karaçi’de olduğu gibi topu en son ne zaman tersten gördüğü sorulduğunda Starc, bunun birkaç kez olduğunu, muhtemelen Hindistan’a karşı oynanan seride olduğunu söyledi.

Terfi edildi

Üç küçük kapı alan ve bir hattrick’i kaçıran Starc, bir soruya şunları ekledi: alt kıtada ve deplasman serilerinde rekor kırdık ve grup olarak bu seriye gidene kadar ve hatta Pindi Testinden sonra bile bunun nasıl yapılacağına dair çok fazla tartışma ve kapsamlı konuşmalar yaptık.”

(Bu hikaye NDTV personeli tarafından düzenlenmemiştir ve ortak bir beslemeden otomatik olarak oluşturulmuştur.)

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.