Kane Williamson Yaklaşan T20I, ODI Serisinde Batı Hint Adaları'na Karşı Yeni Zelanda'yı Yönetecek

kane-williamson-yaklasan-t20i,-odi-serisinde-bati-hint-adalari'na-karsi-yeni-zelanda'yi-yonetecek

Kane Williamson’ın dosya fotoğrafı© AFP

Yeni Zelanda Kriket (NZC), Pazar günü Kane Williamson’ın yaklaşan T20I ve ODI’de BlackCaps’i yöneteceğini doğruladı. Batı Hint Adaları’na karşı dizi. Williamson, Trent Boult ve Tim Southee de dahil olmak üzere deneyimli bir çekirdeğe sahip bir kadroya kaptanlık yapacak, Finn Allen ve Michael Bracewell gibi bir grup yeni oyuncu ile birlikte, son zamanlardaki güçlü formunun ardından daha fazla fırsat elde edecek.

Jamaika genelinde 11 günde altı maç içeren sıkı bir tur programı ile (üç T Is) ve Barbados (üç ODI), seçiciler her iki formatta da birleşik bir kadroyu dengelemeye çalıştılar.

Tur aynı zamanda ICC T20 ile ICC beyaz top turnuvalarının bir sonraki döngüsünün hayati bir parçasıdır. Dünya Kupası bu Ekim ayında Avustralya’da başlayacak ve gelecek yıl Hindistan’da yapılacak ODI Dünya Kupası için eleme puanları sırada.

BLACKCAPS baş antrenörü Gary Stead, takımın Batı Hint Adaları’nı evinde yenmeyi dört gözle beklediğini söyledi.

“Uzun süredir gitmediğiniz bir yere gitmek her zaman heyecan vericidir ve bu grubun Karayipler’de Batı Hint Adaları’nı ele geçirme mücadelesini bekleyemeyeceğini biliyorum. Stead resmi bir açıklamada, “İş yüklerini yönetmek, her ay 625 takımında her ay bir tür kriket oynadığı için bu yıl çok önemli – ve bu hem oyuncular hem de personel için geçerli” dedi.

“Kane, Trent, Tim ve Devon için bu, geçen yılki T’den bu yana Yeni Zelanda için ilk kez beyaz top kriket oynayacaklar. Dünya Kupası ve Hindistan turu – bu yüzden bu gezi onlar için önemli olacak” diye ekledi. vuruş antrenörü olarak Dean Brownlie ve bowling antrenörü olarak Graeme Aldridge tarafından tur. Takım iki grup halinde Jamaika’ya, bazıları Yeni Zelanda’dan ve bakiye Hollanda’dan seyahat edecek.

Tanıtıldı

T20Ben ve ODI ekibi: Kane Williamson (ş), Tim Southee, Fin Allen, Trent Boult, Michael Bracewell, Devon Conway, Lockie Ferguson, Martin Guptill, Matt Henry, Daryl Mitchell, Jimmy Neesham, Glenn Phillips, Mitchell Santner, Ish Sodhi, Tim Southee.
625

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.