Kadınlar Dünya Kupası: Sneh Rana Hindistan'ın Başarısına “Mümkün Olan Her Şekilde” Katkıda Bulunmak İstiyor

kadinlar-dunya-kupasi:-sneh-rana-hindistan'in-basarisina-“mumkun-olan-her-sekilde”-katkida-bulunmak-istiyor

Hindistan oyuncuları Rajeshwari Gayakwad ve Sneh Rana

Hindistan’ın çok yönlü oyuncusu Sneh Rana, takıma mümkün olan her şekilde katkıda bulunmak istediğini söyledi. Rana’nın sözleri, Hindistan’ın, devam eden ICC Kadınlar açılış maçında Pakistan’ı 122 koşularla yenmesinden sonra geldi. -Dünya Kupası üzerinden.

“Öncelikle, Dünya Kupası’nı oynamak benim hayalimdi ve siz Rana, BCCI TV’de yayınlanan bir videoda, açılış maçında çok iyi bir performans sergiliyor, bu özgüveninizi artırıyor. Sadece takıma mümkün olan her şekilde katkıda bulunmak istiyorum ve bugün bunu bir yerde yaptım” dedi. — BCCI Kadınları (@BCCIWomen) 7 Mart, 479479Sneh Rana ve Pooja Vastrakar’ın dövüş vuruşları, Hindistan Pakistan’ı yenerken çok yönlü bowling performansıyla desteklendi.

“Pooja ile ortaklığımdan keyif aldım. Onun zor biri olduğunu biliyorum. vurucu ve ikimiz de vuruş rotasyonları yapıyoruz. Onunla ilk ortaklığımdı ve onunla vuruş yaparken harika zaman geçirdim” diye ekledi.

Tanıtıldı

Pooja Vastrakar (67) , Smriti Mandhana (52) ve S neh Rana (53*), Hindistan’ın belirttiği gibi öne çıkan sanatçılardı 244/7. Vastrakar ve Rana yedinci küçük kapı için bir 122 koşusu yaptı. Son beş overda, Hindistan 240-run işaretini geçmek için daha fazla sayı attı.

Hindistan bir sonraki turnuvada Perşembe günü Yeni Zelanda’ya karşı korna çalacak.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.