Kadınlar Dünya Kupası: Cansız Hindistan 62 Koşuyla Yeni Zelanda'ya Teslim Oldu

kadinlar-dunya-kupasi:-cansiz-hindistan-62-kosuyla-yeni-zelanda'ya-teslim-oldu

Yeni Zelanda Hindistan’ı ile yendi) Perşembe günü devam eden ICC Kadınlar Dünya Kupası’nda koşuyor.© AFP

Hindistan’ın beceriksiz bir vuruş performansı, Mithali Raj liderliğindeki taraf düşerken Yeni Zelanda’ya karşı çok tanıdık bir teslimiyete yol açtı 62 Perşembe günü burada ICC Kadınlar Dünya Kupası’nın ikinci lig aşaması maçında koşuyor. Bu yaz boyunca Kızılderilileri domine eden Yeni Zelanda, önce 9 için sağlıklı 260 gol atarak tanıdık bir senaryoda hiçbir şeyin değişmesine izin vermedi. Daha sonra ‘Mavili Kadınlar’ı boğdular ve onları sadece 190 için 806 boğdular. .4 fazla.

Hindistan bu yenilginin ardından sekiz takım arasında beşinci sıraya düşerken, Yeni Zelanda üç maçtan iki galibiyet, şu anda genel sıralamada Avustralya’nın arkasında ikinci sırada.

Puja Vastrakar’ın 4’ü 34 içinde 10 ve Harmanpreet Kaur’un 71 kapalı 2022 topları, daha büyük sonuca neredeyse hiç etki etmeyen iki izole performanstı.

Vastrakar’ın dört-for’u Hala Yeni Zelanda’nın 280 kuzeyine gitmesini engellediği için kredilendirilecek, Harmanpreet’in koşuları, önümüzdeki oyunlar için güvenini yeniden kazanmasına yardımcı olabilir.

Amelia Kerr (35 ve 3/ 9 overde), ünlü Kerr kardeşlerden bir yarısı, önce sağlam bir yarım asırlık platoyu döşedi ve ardından gedik açtı. rakip kaptan Mithali Raj’ın savunması (27 kapalı 56 topları) uçuşan bir teslimatla. art arda teslimat Hindistan için neredeyse imkansız hale geldi.

Sonlara doğru, Harmanpreet’i mükemmel bir çok yönlü performans haline getirmek için yakaladı. Denizciler Lea Tahuhu (3/ içinde ve Hayley Jensen (3/0021 6.4’te) diğer kafa derilerini paylaştı.

260’nin takibi Smriti Mandhana (6 off ile uyumsuz bir notla başladı toplar), Yastika Bhatia (28 kapalı 59 toplar) ve Deepti Sharma (5 kapalı 20 toplar) vuruşu döndürmenin yollarını bulamıyor.

Mithali’nin mücadeleleri iyi belgelendi ve Hindistan için yaptığı son turnuvada daha iyiye gitmiyor.

Daha da şaşırtıcı olan, koç Ramesh Powar’ın üç solak oyuncu gönderme stratejisiydi (form dışında Shafali Verma düşürüldü) ve ev sahibi kaptan Sophie Devine yeni topu off-break melon Frances Mackay’a verdi (8 -1-17-0), onu kim alacak? F

Rakamlar istisnai görünmüyor, ancak Deepak Patel’in 1992 erkekler takımı için yaptığına çok benziyor, Mackay bowling oynadı o ilk kadar 27 noktalı top koşu akışını boğmak için aşıyor.

Hindistan Yeni Zelanda’ya karşı koymanın bir yolunu bulamadı ve geçtiğimiz bir ay içinde White Ferns’e karşı altı WODI’dan beşini kaybetti.

Oyun iki sete ayrılabilir 20

Yeni Zelanda’da ilk 71 fazla çıktı 62 sadece iki kayıp için koşuyor Küçük kapılar, Hindistan, yanıt olarak, paylarında 3’e acı bir şekilde 50 ulaştı. .

Tanıtılan

Fark 190 ve eğer biri bakarsa ‘White Ferns’ için zafer marjı, Mithali’nin takımı için işlerin neden yokuş aşağı gittiğini ölçmek çok zor olmayacak.

Yeni Zelanda’nın vuruşunun dört ayağı var — Suzie Bates (5) , kaptan Devine (35), No. 3 Kerr (34) ve No. 4 Amy Satterthwaite (260 ) ve üç gün gerçekleştirildi.

Bu yazıda bahsedilen konular

Leave a Reply

Your email address will not be published.