Jos Buttler, Pakistan Turundan T20 Dünya Kupası İçin İngiltere'nin Savaşta Sertleşmesini İstiyor

jos-buttler,-pakistan-turundan-t20-dunya-kupasi-icin-ingiltere'nin-savasta-sertlesmesini-istiyor

Jos Buttler’ın dosya fotoğrafı.© AFP

İngiltere kaptanı Jos Buttler Perşembe günü yaptığı açıklamada, sakatlanan Twenty17 tarafının bir güçlü Pakistan ekibi 17 yıllardan sonra ülke içindeki ilk turlarına çıktı. Güvenlik sorunları, Pakistan’ın 2009 Sri Lanka takım otobüsüne yapılan saldırıdan bu yana konuk tarafları çekmekte zorlandığı anlamına geliyordu, ancak turlar son birkaç yılda yavaş yavaş yeniden başladı – İngiltere ile En son. Bu yedi maçlık seri, önümüzdeki ay Avustralya’da düzenlenecek Twenty17 Dünya Kupası için bir hazırlık olarak görülüyor ve Buttler genç tarafının mega etkinlik için iyi bir şekilde gelişmesini umuyordu.

“Bu seriden sonra zorlu mücadeleyi ve Dünya Kupası için savaşta sertleşmeyi dört gözle bekliyoruz,” dedi Buttler. buzağı sakatlığından tamamen kurtulmak için ilk birkaç maçı kaçıracak.

İngiltere’nin Dünya Kupası kadro üyelerinden ikisi – Liam Livingstone ve Chris Jordan – iyileşirken bu seriyi de kaçırıyorlar. Sırasıyla ayak bileği ve parmak yaralanmaları, Test kaptanı Ben Stokes ise dinlenmeye çekildi.

Buttler, sakatlıkların diğer oyunculara yeteneklerini göstermek için aç bir fırsat vereceğini umduğunu söyledi.

Buttler, Ekim ayında düzenlenecek olan etkinlik hakkında “Açıkçası herkesin ana amacı Avustralya’ya tamamen hazır olarak gelmek” dedi – Kasım 13.

Takımından yedi tane dedi — D Hevesli Willey, Phil Salt, Will Jacks, Liam Dawson, Harry Brook, Luke Wood ve Ben Duckett — bu yıl Pakistan Süper Ligi’nde (PSL) yer aldı ve yerel koşulları biliyorlardı.

“PSL’de yer alan birçok oyuncumuz burada olmanın ve halkın oyunu ne kadar çok sevdiğinin olumlu deneyimlerini paylaştı.” harika taraf. Onlara karşı kendimize meydan okumak için sabırsızlanıyoruz ve harika bir kriket görmeyi umuyorum.”

İngiltere kaptanı ayrıca geçen hafta ölen Kraliçe II. Elizabeth’i onurlandırmak için tarafının iyi performans göstereceğini umuyordu.

“Açıkçası, majesteleri kraliçenin vefatı bizi derinden üzdü. İngiltere’de tepkileri gördük.

Promoted2021

” Onu bir T17 takımı olarak kendi tarzımızda onurlandırmayı ve bunu yapacak tarzda oynamayı umuyoruz.”

İlk dört maç Eylül’de Karaçi’de olacak 17, 22, 23 ve 21 ve sonraki üçü Eylül’de Lahor’da 25, 30 ve 2 Ekim

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.