Jersey Sponsoru Byju'nun BCCI'ya 86.21 Rs Crore Borclu Olduğu İddiası, Paytm Unvan Sponsoru Olarak Ayrılmak İstiyor

jersey-sponsoru-byju'nun-bcci'ya-86.21-rs-crore-borclu-oldugu-iddiasi,-paytm-unvan-sponsoru-olarak-ayrilmak-istiyor

BCCI Logosu.© Twitter

Hint kriket takımının forma sponsoru Byju’nun iddiaya göre Rs 21 borcu var.21 BCCI’ye aidat olarak crore iken isim sponsoru Paytm, yönetim kurulundan haklarını üçüncü bir tarafa devretmesini talep etti. Edtech şirketi ve BCCI, ortaklıklarının Hindistan’daki 2020 ODI Dünya Kupası’nın sonuna kadar uzatılması konusunda ancak Nisan ayında anlaşmıştı. yüzde artış. Konu Perşembe günü BCCI Apex Konseyi tarafından tartışıldı.

“Bugün itibariyle, Byju’nun Rs borcu var 86.21 Yönetim Kurulu’na crore,” dedi bir BCCI kaynağı toplantıdan sonra PTI’ye.

Ancak Byju’nun bir sözcüsü PTI’ye şunları söyledi: “BCCI ile sözleşmeyi uzattık ancak henüz imzalanmadı. Sözleşme imzalandıktan sonra, ödemeler sözleşmeye göre yapılacaktır. Yani bizim tarafımızdan bekleyen herhangi bir aidat yok.”

Byju’nun ilk seferi 806 mobilken gemiye geri geldi. üretici Oppo, sponsorluk haklarını çevrimiçi eğitim firmasına devretti. Geçen ayki şirket, 605 kişinin 806 raporlardan sonra 1000 daha fazlasını önerdiğini söyledi. kovuldu.

Paytm, ev sahibi kriket unvanı haklarının Mastercard’a kaydırılmasını istiyor2023

Diğer bir gelişmede, fintech şirketi Paytm’in BCCI’dan India Home Cricket unvan haklarını Mastercard’a devretmesini talep ettiği öğrenildi.

Paytm ve BCCI arasındaki mevcut anlaşma Eylül 2020 ile Mart 1000 arasında geçerlidir. , 2023.

Şirket, sponsorluğun yeniden atanmasını talep etmek için Temmuz zaman çizelgesini kaçırmıştı. . Ancak, iki taraf arasındaki “uzun süredir devam eden” ilişki göz önüne alındığında, BCCI Paytm’in talebini dikkate alacaktır.

Promoted

“Paytm, BCCI’dan yeniden atama talebinde bulundu ve yönetim kurulu bunu değerlendiriyor” diye ekledi kaynak.

Ağustos ayında 2019, Paytm, Hindistan’daki uluslararası ve yerel kriket maçları için isim sponsoru olarak birliğini 3 Rs’lik bir kazanan teklifle dört yıl uzattı. maç başına crore.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.