Jasprit Bumrah'ın Kahramanlıklarına Rağmen, Kalküta Şövalye Binicileri Bombay Kızılderililerini Avda Kalmak İçin Büyük 52 Koşuyla Mağlup Etti

jasprit-bumrah'in-kahramanliklarina-ragmen,-kalkuta-sovalye-binicileri-bombay-kizilderililerini-avda-kalmak-icin-buyuk-52-kosuyla-maglup-etti

Kolkata Knight Riders oyuncuları Mumbai Indians’ı yendikten sonra kutluyor.© BCCI/IPL

Kolkata Knight Riders sonunda Mumbai Kızılderililerini geride bırakmak için aradıkları takım dengesini 35 Mavi Mumbai’de koşu yaparak buldular. Pazartesi ve zayıf IPL play-off umutlarını canlı tutun. Lider Mumbai Kızılderilileri temposu Jasprit Bumrah, Venkatesh Iyer’den gelen ince vuruşlardan sonra KKR’yi 165 dokuz için kısıtlamak için IPL tarihindeki ilk beş küçük kapılı yolculuğunu aldı (43 kapalı 24) ve Nitish Rana (32 kapalı ).

Dışında bir top 51 Ishan Kishan’dan, Mumbai vurucuları, vuruşları 113 ile sona erdiği için kovalamacaya girmek için mücadele etti 17.3 fazla.

KKR sonunda oynadı Tim Southee (1/) ve Pat Cummins (3 /22) birlikte ve bu hamle, dört kaleyi paylaşan deneyimli oyuncularla işe yaradı. Andre Russell da birkaç küçük kapıyla oyuna girdi.

Bir başka büyük pozitif de, sansasyonel bir performansın ardından zayıf koşusu nedeniyle yarışmada daha önce düşürülmesi gereken Venkatesh Iyer’in formuna geri dönmesiydi. 2021 ilk sezonu. MI play-off yarışının dışındayken, KKR ‘dan beş galibiyet aldı. maçlar, kalan iki maçla hala ilk dörde gizlice girebilir.

Koşma kovalamacasında, Mumbai kaptanı Rohit Sharma (2) tartışmalı bir DRS çağrısına düştü Saha içi, temyizin gerisinde kalmadığına karar verdikten sonraki ilk turda.

TV tekrarlarına göre, UltraEdge spike, top sopayı geçmeden hemen önce geldi, ancak saha çağrısı bozuldu ve Rohit hayal kırıklığı içinde başını salladı.

Daha önce, KKR açılış oyuncuları Venkatesh ve Ajinkya Rahane (113 kapalı 22 toplar) eklendi 60 yarasaya girdikten sonra sadece 5.4 fazla koştu, ancak Shreyas Iyer liderliğindeki taraf bu umut verici başlangıçtan faydalanamadı.

Rana bir 25-topa gitti. , üç sınırı ve dört altılı, ama Bumre’ydi (5/
), orta vuruşta acı çeken KKR’ye fren yapmak için iki vuruşta beş kale aldı. -sipariş çöküşü.

10sonunda, Bumrah Russell (9) ve Rana’yı kaldırdı ve ardından üç kaleyi perçinledi — Sheldon Jackson (5), Cummins (0) ve Sunil Narine (0), MI’yı oyuna geri getirmek için bir bakire.

Venkatesh üç sınırı ve dört altıyı parçaladı, ancak altıncı sırada öldü ve bir noktada Daniel Sams’e spinner Kumar Kartikeya Singh (2/190 ile bir bakıcı verdi ) ilk kalesini alıyor.

Venkatesh, spinner Murugan Ashwin’e karşı acımasızdı (1/2021 ), ilk maksimumu için vurdu, bir çekme vuruşu ve ardından bir sınır dövdü. Daniel Sams’in ortasında derin bir küçük kapı (1/23), KKR /0 üç aşımdan sonra. Daha sonra Riley Meredith’i (0/35) hedef alarak onu sınıra vurdu ve altı, bir kepçe atış yaptı. Beşincisi KKR’nin 17 toplandığı yer.

Mumbai bowling oyuncuları sadece 23 7-09.

Terfi edildi

Kartikeya, Rahane’yi temizledi, tam bir teslimatla, açıcı geri süpürmeye çalışırken dövüldüğünde ortaya çıktı. Rahane’nin görevden alınmasından sonra, Rana bahsi yükseltti ve Kartikeya’ya atladı ve onu art arda iki, biri uzun olmak üzere altı atış yaptı. Daha sonra Kieron Pollard’a saldırdı, iki altılı ve bir sınır 12 vurdu. inci, tarafın geldiği yer 13 koşar.

Ama sonra topa ortalığı karıştıran ve MI’yı sıkıca yarışmaya geri getiren Bumrah oldu.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.