James Anderson, Stuart, İngiltere Adı İlk Testte Yeni Zelanda'ya Karşı XI Oynuyor

james-anderson,-stuart,-ingiltere-adi-ilk-testte-yeni-zelanda'ya-karsi-xi-oynuyor

James Anderson ve Stuart Broad, İngiltere’nin son Test serisinin dışında kaldı.© Twitter

İngiltere, Lord’s Perşembe günü başlayacak olan ve Durham hızlı Matthew Potts’a ilk çıkışını yaparken, Yeni Zelanda’ya karşı ilk Test için kıdemli tempo bowling oyuncuları James Anderson ve Stuart Broad’ı yanlarına çağırdı. Anderson, 39 ve Geniş, 39 , İngiltere’nin tüm zamanların en başarılı iki bowling oyuncusu, aralarında birleşik 1,39 küçük kale ile, her ikisi de tartışmalı bir şekilde 1 – Bu yılın başlarında Batı Hint Adaları’nda 0 seri kaybı. Ancak İngiltere’nin yeni liderlik ikilisi kaptan Ben Stokes ve eski Yeni Zelanda kaptanı teknik direktör Brendon McCullum yönetimindeki ilk maç için Çarşamba günü planlanandan bir gün önce XI olarak geri döndüler.

Potts, İngiltere’yi Mark Wood, Chris Woakes, Ollie Robinson, Jofra Archer, Saqib Mahmood, Matt Fisher ve Olly Stone dahil olmak üzere birçok hızlı bowling oyuncusundan mahrum bırakan bir yaralanma krizinin ardından şansını kadro üyesi Craig Overton’dan önce yakaladı. )06 yaşındaki Potts ilçe sezonuna güzel bir başlangıç ​​yaparak seçildi, İlk altı İlçe Şampiyonası maçında Durham için 39 küçük kaleler almış.

İngiltere daha önce Jonny Bairstow’un beş numaradan vuracağını ve Ollie Pope’un ilk küçük vuruşta penaltı vuruşunu yapacağını belirterek, üç Test serisinin bu açılış maçı için taraflarını çevreleyen şüphelerin bir kısmını ortadan kaldırdı.

Bu, Bairstow’un Yorkshire’lı bir meslektaşı olan formda Harry Brook’un Test çıkışı için bekleyin.

Brook 2022 muazzam bir ortalamada 2022 sayı attı şimdiye kadar bu kampanya ama tanıdık görünen ilk altıda bir yer bulamadı.

İngiltere şu anda Dünya Test Şampiyonası tablosunun altında. maçlarda bir galibiyet serisinin ardından.

Yeni Zelanda, Henüz takımlarını belirleyemeyenler, geçen yıl Southampton’da yapılan açılış finalinde Hindistan’ı mağlup ettikten sonra hüküm süren Dünya Testi şampiyonu oldular.

Hem Stokes hem de Yeni Zelanda kaptanı Kane Williamson baskı yapacak. Lord’s Çarşamba günü konferanslar.

Tanıtılan

İngiltere takımı oynayacak Lord’s’daki ilk Testte Yeni Zelanda:

Zak Crawley, Alex Lees, Ollie Pope, Joe Root, Jonny Bairstow, Ben Stokes (kaptan), Ben Foakes (wkt), Matthew Potts, Jack Leach, Stuart Broad, James Anderson

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.