İzleyin: Yastika Bhatia, CWG 2022 Finali Sırasında Garip Bir Şekilde Düştü, Hintli Takım Arkadaşlarını Bölmelere Gönderdi

izleyin:-yastika-bhatia,-cwg-2022-finali-sirasinda-garip-bir-sekilde-dustu,-hintli-takim-arkadaslarini-bolmelere-gonderdi

Yastika Bhatia CWG finalinde batmak için dışarı çıkarken yere düştü© Twitter

Hint kadın kriket takımı, Pazar günü Commonwealth Games’de 2022 Avustralya’ya karşı tırnak yiyebilecek bir final maçı oynadı. Harmanpreet Kaur liderliğindeki taraf 162 koşu hedefini kovaladı ve yarışın son aşamalarına doğru bir sıkıntı içindeydi. oyun. Bu, Yastika Bhatia’nın soyunma odasındaki herkesin ifadesini saniyeler içinde değiştirdiği andır. Yastika oyunda sopaya çıkmak için dışarı çıkarken reklam panosunun üzerinden geçerek yere girmeye çalıştı ancak sağ ayağı tahtaya sıkıştı ve vurucu beceriksizce yere düştü.

As Yastika düşer düşmez, sığınaktaki Harmanpreet Kaur, Smriti Mandhana, Shafali Verma ve Jemimah Rodrigues gibi takım arkadaşları gülmeye başladı. Bir an için, Hint sığınağındaki herkes Avustralya’ya karşı yoğun kovalamayı unuttu ve anın tadını sonuna kadar çıkardı.

Anı buradan izleyin:

Yastika Bhatia, Hindistan’ın forma giydiği XI. final, zirve çatışmasında Taniya Bhatia’nın bir sarsıntı yerine geçti. Bu, Bhatia’nın ilk vuruşlarda küçük kaleleri tutarken kafasına bir darbe almasından sonra oldu.

Maç hakkında konuşurken, Hindistan kaptanı Harmanpreet Kaur bir dövüş vuruşu

oynadı. kaçar 43 toplar, ancak Avustralya’nın ilk Commonwealth Games kriket altın madalyasını kazanmak için dokuz koşuyla kazandığı için Hindistan’ı bir yenilgiden kurtaramadı.

Tanıtıldı

Daha önce, Beth Mooney’s 41 kapalı 41 ve Meg Lanning’in

kapalı 26 Avustralya’yı 161 8 inç için yönlendirmişti. bitti. Hindistan için, Renuka Singh ve Sneh Rana ikişer kale seçmişti. çalışır 08.3 fazla. Ashleigh Gardner 19 için 3 rakamıyla Avustralya için bowling oynayanların seçimi oldu. . Bu arada, Megan Schutt 20 için 2 geri dönmüştü.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.