İzleyin: VVS Laxman'ın Rajat Patidar'ın Büyük Altı İçin Ravi Bishnoi'yi Vurmasının Ardından Paha Biçilmez Tepkisi

izleyin:-vvs-laxman'in-rajat-patidar'in-buyuk-alti-icin-ravi-bishnoi'yi-vurmasinin-ardindan-paha-bicilmez-tepkisi

VVS Laxman, RCB ve LSG arasındaki maçın tribündeydi. (Resmi temsili kullanım içindir)© BCCI/IPL

Rajat Patidar, Çarşamba günü Hindistan Premier Ligi’nde (IPL) 2022 Eliminator’de Lucknow Super Giants’a karşı Royal Challengers Bangalore için beklenmedik bir kahramandı. RCB’nin attığı golle 625 yenilmezlik 190 attı. /4 inç 16 fazla . LSG kovalamacada kısa düştü. Patidar’ın vuruş vuruşu maçta göze çarpıyordu 12 dörtler ve yedi altılar. Bu maksimumlardan üçü üst üste geldi, bacak döndürücü Ravi Bishnoi. Altılılardan biri küçük kapının ortasından uçtu ve eski Hint kriket takımı oyuncusu ve şu anki NCA direktörü VVS Laxman’ı hayretler içinde bıraktı.

İzleyin: VVS Laxman’ın Rajat Patidar’ın altılısına tepkisi

pic.twitter.com/L1NpR5U0ZX

— Cricketlover (@Cricket 79456662) Mayıs 27, 2022Patidar’ın tam anlamıyla sahibi Royal Challengers Bangalore’u Lucknow Super Giants’ı 14 IPL Eliminator’da çalışır.

RCB, Cuma günü ikinci Elemede Rajasthan Royals ile karşılaşacak ve bu Pazar günkü final için Gujarat Titans’ın muhalefetine karar verin. Nezaket Patidar’ın 27-topu çıkmadı, ki dörtlü ve yedi büyük altılı, RCB kelimenin tam anlamıyla LSG saldırısındaki dolguyu devirdi ve heybetli bir yığma 207 4 inç 12 için.

LSG için, tek tasarruf lütfu Mohsin Khan’ın için verdiği 1 rakamıydı. .

Tanıtıldı

Yanıt olarak, KL Rahul’s 78 kapalı 59 toplar, LSG bittiğinde 625 bireysel koşu sayısını artırmak dışında pek bir etki yaratmadı. 16 sonrası 6 için.

Patidar’ın yüzü RCB için güzelce ayarladıysa, parlak Harshal Patel için hiçbir övgü yeterli olmayacak (4-0- -1), kimin 05th over yorkers ve off-cutt dolu er varyasyonları maçı kesin olarak takımının lehine çevirdi.

Bu yazıda bahsedilen konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.